Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Araç Takibi İçin Bu Cihazı Kullanan Var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    S&T GT250R 2011
    Motorlarımızı kasko yapmıyorlar. Yapsalar da astarı yüzünden pahalıya çıkıyor.

Araştırma yaparken bu cihazı buldum. 1 yıllık kasko parasından bile ucuza geliyor.

Diğer cihazları da araştırdım. Çoğu aylık gsm servis bedeli ve hizmet bedeli alıyor.

Bu cihazın 1 yıllık hizmet bedeli cihazı alırken veriliyormuş. Daha sonrada her yıl için 40$ gibi bir bedel var sanırım. İçinizde kullanan var mı?

Ya da şu an güncel takip sistemleri ile ilgili bilgisi olan bilgi verebilir mi?

http://www.baytekin.com.tr/urun.aspx...E=010-00887-10

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    bune benzer bişeyi bi kuryede gördüm bn,abi başımızın belası bunlar diyodu,iki dakkka mola versek hemen arıyolar yatmayın len işinize bakın diyecebinden çıkarmıştı eleman demek amaçları kuryeleri kontrol etmek,fiyatıda biraz uygun olaymış
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    o cihaz biraz büyük gibi
    bu cihazı kullanmadım ama 4 sene önce evin bahçesinden Rottweiler yavrularımız çalınmıştı iki adet erkek yavru.anneye ilaçlı et vermişler kulubeden çalmışlardı yavruları.O yaz kuzenin Rottweiler'ide ilaçlı et ile uyutup çalmışlardı.kuzen köpegini buldu sonra araştırma yapmış abi dedi senelik 30 dolar'a kulak altı çip takıyorlar köpek nereye gitse takip edilip bulunuyormuş dedi.bende sordum ufacık bir çip köpege zarar'da vermiyor ve güvencesi büyüktü.ama sonra köpek beslemekten vazgeçmiştik gerek kalmadı.
    şimdi bu konuyu görünce aklıma geldi O çipten taktırabiliriz bulunması imkansız gibi çünkü çok ufak bir parça fiyatıda 10 dolar ucuz toplu alımda dahada aşağı düşecegi kesin sormakta fayda var.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    evet bunun uygun fiaTLISINI ARIYORUZ daha önce yazıldı bazı şeyler aMA SONUÇ ÇIKMADI

---------- Post added at 12:05 ---------- Previous post was at 12:03 ----------

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o cihaz biraz büyük gibi
    bu cihazı kullanmadım ama 4 sene önce evin bahçesinden Rottweiler yavrularımız çalınmıştı iki adet erkek yavru.anneye ilaçlı et vermişler kulubeden çalmışlardı yavruları.O yaz kuzenin Rottweiler'ide ilaçlı et ile uyutup çalmışlardı.kuzen köpegini buldu sonra araştırma yapmış abi dedi senelik 30 dolar'a kulak altı çip takıyorlar köpek nereye gitse takip edilip bulunuyormuş dedi.bende sordum ufacık bir çip köpege zarar'da vermiyor ve güvencesi büyüktü.ama sonra köpek beslemekten vazgeçmiştik gerek kalmadı.
    şimdi bu konuyu görünce aklıma geldi O çipten taktırabiliriz bulunması imkansız gibi çünkü çok ufak bir parça fiyatıda 10 dolar ucuz toplu alımda dahada aşağı düşecegi kesin sormakta fayda var.
    TAMER bu işi sen haledeceksin gibi sunu iyi bir araştır da takalım küpelerini kızları araklamasınlar

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    o cihaz biraz büyük gibi
    grenaj altı çipi nerede bulabiliriz?
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    o cihaz biraz büyük gibi
    walla varsa 10 dolara bır parca bende hemen alabılırım

Motosikleti
    S&T GT250R 2011
    o cihaz biraz büyük gibi
    Bu cihaz (3.4 x 7.8 x 2.0 cm) boyutlarında. Yani bir kibrit kutusundan biraz uzun ama daha dar. Yani rahatlıkla motora saklanabilir.

Sizin bahsettiğiniz chip işide iyiymiş. Nasıl bilgi alırız?

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    bunu alacağınıza gidin eski cep telefonunuzu gizli bir yere monte edin çalındımı turkcelli arayın telefonum çalındı sinyali nerden geliyor diye sorun nerde olduğunu öğrenin galiba android işletim sistemli telefonlarda buna benzer takip sistemi var
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Tamer abi al sana toplu alıcılar. Şimdi iş sana düşüyor. Nasıl ve nereden?
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

vicuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey Gy150 Cross
    o cihaz biraz büyük gibi
    senin o fiyata dediklerin hafıza cipleri çipin içinde bilgiler yer alıyor ve manyetik makina ile köpeğe yaklaştırıp okuttuğunda bilgileri çıkıyor otomatik olarak öyle radyo sinyalleri ile yer tespiti falan yapmıyor kardeşim. bende köpeğime taktırmıştım 35 tl verdim. sadece köpeğim kaybolduğunda birinde bulmuştum benim olduğunu ispatlamak için kullandım tabi bu süre 1 ay aradım durdum

Motosikleti
    S&T GT250R 2011
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu alacağınıza gidin eski cep telefonunuzu gizli bir yere monte edin çalındımı turkcelli arayın telefonum çalındı sinyali nerden geliyor diye sorun nerde olduğunu öğrenin galiba android işletim sistemli telefonlarda buna benzer takip sistemi var
    Turkcell umursamıyor bile çalıntı durumlarını. Umursasada sadece bulunduğu baz istasyonunu söylüyor ve bunun için bir çok yasal prosedür var. Android işletim sistemli telefonlar kaç para dersin? Her ayda servis ücreti ödeyeceksin.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Arkadaşın birisi android demiş hemen açıklayım google latitude ile aracı takip edebilirsiniz ortalama bir turkcell t10 ile bu işi görebilirsiniz sanki (GPS çipi olması gerekiyor.)ve bunun şebeke ile bir ilgiside yok.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...81464478/detay

ve 120tl gibi bir fiyatı var yalnız telefonun şarjının bitmemesi için aküden bir kablo çekilip sürekli cihaza bağlı durması gerekiyor zira batarya bitince malumunuz sistem çalışmıyor araya birde sigorta koyuldumu tamamdır bu iş aslında çokda mantıklı yani 8-10bintl verdiğimiz araçlarımızı 120 lira daha verip güvence altına alabiliriz değil mi?
    gugukk bunu beğendi.
    ANGARAJ

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamer abi al sana toplu alıcılar. Şimdi iş sana düşüyor. Nasıl ve nereden?
    aslında sormalı
    normalde hayvanın deri altına enjekte ediyorlar ve kayboldugunda yerini bildiriyorlarmış.ama motosiklete takacagız diyince işin boyutu degişirmi sormak lazım,olmadı köpegi'de motorun üzerine baglarız
    şimdi biraz araştırdım chip takan firma bu http://www.petkimlik.com/
    haber hakkında ;
    http://arsiv.sabah.com.tr/2005/04/05...50326-101.html

motosiklete uygulanabilrligini sormalı,ama telefon işinide yabana atmamalı
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın birisi android demiş hemen açıklayım google latitude ile aracı takip edebilirsiniz ortalama bir turkcell t10 ile bu işi görebilirsiniz sanki (GPS çipi olması gerekiyor.)ve bunun şebeke ile bir ilgiside yok.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...81464478/detay

ve 120tl gibi bir fiyatı var yalnız telefonun şarjının bitmemesi için aküden bir kablo çekilip sürekli cihaza bağlı durması gerekiyor zira batarya bitince malumunuz sistem çalışmıyor araya birde sigorta koyuldumu tamamdır bu iş aslında çokda mantıklı yani 8-10bintl verdiğimiz araçlarımızı 120 lira daha verip güvence altına alabiliriz değil mi?
    Fikir hirsizligi yapmayalim lutfen, ayip ya, gecen kizilayda korsan cd alirken de gormusler zaten. Sanata, mucide, fikire saygi.Ayip yaa. Ayip cok ayip, ayip ki ne ayip :p

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    600 lira o cihaza vereceğime iphone alır koltuk altında bir yere saklarım sim kartada gerek yok başka bir iphone dan (arkadaşın vs.) iphone' um nerde programından kullancı adın ve şifrenle giriş yapınca nokta atışı nerde olduğunu gösteriyor tabi çalanada 1 adet 3gs iphone hediye etmiş oluyorsun
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motosikleti
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fikir hirsizligi yapmayalim lutfen, ayip ya, gecen kizilayda korsan cd alirken de gormusler zaten. Sanata, mucide, fikire saygi.Ayip yaa. Ayip cok ayip, ayip ki ne ayip :p
    aaaaa olurmu hiç ben korsan cd almam ki direk indiririm
    ANGARAJ

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aaaaa olurmu hiç ben korsan cd almam ki direk indiririm
    Ne indiriyosun anlamadim ki :p

wers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    joyride 200i
    Konuyu okuyunca google latitude nedir diye merak edip indirdim telefonuma ( nokia e71).. merakımdan 3 günüdür motosiklet üzerindeyken sürekli açık bıraktım. Programda geçmiş günlerin ve saatlerin raporlarına ulaşabiliyoruz ki bu uygulama güzel. Fakat sapma payı o kadar çok ki (belki benim gps dandiktir başka bir telefonda yanılma payı daha az olur) her gün boğaziçi köprüsünü kullanıyorum bir kere olsun tam üstünden geçememişim ulan hep mi 100mt açıktan geçerim. Tabi bu boğaziçi gibi belirli yollarda (motorsiklettle denizden gidemeyeceğime göre) sıkıntı olmayacaktır. Fakat iş şehir içinde pek öyle olmuyor. Sokaklar caddeler yan yana olduğu için tam nereden geçilmiş belli olmuyor.

Bu arada gmail üyeliği istiyor birde arkadaş ekleyebiliyorsunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:18 ----------

Baya bildiğin köprüden atlamışım öyle devam etmişim

burda da yol-mol dinlemem alayına giderim olmuş

Üzerine benzin dökerek intihar etmeye kalkışan genci uzun süre ikna etmeye çalışan polis, sonunda bir bidon benzini kurtarmayı başardı...

Motosikleti
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne indiriyosun anlamadim ki :p
    indirip indirip kaldırıyorum

Alıntı wers adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu okuyunca google latitude nedir diye merak edip indirdim telefonuma ( nokia e71).. merakımdan 3 günüdür motosiklet üzerindeyken sürekli açık bıraktım. Programda geçmiş günlerin ve saatlerin raporlarına ulaşabiliyoruz ki bu uygulama güzel. Fakat sapma payı o kadar çok ki (belki benim gps dandiktir başka bir telefonda yanılma payı daha az olur) her gün boğaziçi köprüsünü kullanıyorum bir kere olsun tam üstünden geçememişim ulan hep mi 100mt açıktan geçerim. Tabi bu boğaziçi gibi belirli yollarda (motorsiklettle denizden gidemeyeceğime göre) sıkıntı olmayacaktır. Fakat iş şehir içinde pek öyle olmuyor. Sokaklar caddeler yan yana olduğu için tam nereden geçilmiş belli olmuyor.

Bu arada gmail üyeliği istiyor birde arkadaş ekleyebiliyorsunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:18 ----------

Baya bildiğin köprüden atlamışım öyle devam etmişim

http://b1204.hizliresim.com/w/f/4d91u.jpg

burda da yol-mol dinlemem alayına giderim olmuş

http://b1204.hizliresim.com/w/f/4d935.jpg
    seni bilmemde bende sağlam uçuş yapmışım arkadaş şu haritaya baksana
    hatta hızımı alamamış bi ara köşke kadar çıkmışım hatta 4. ayın 8'inde

hakkaten bakıyorum bakıyorumda buralara hangi ara gitmişim acaba
    ANGARAJ

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Vay be oralara gitmişsin de bir benim yanıma uğramamışsın Olum o nasıl bir güzergah öyle. Deli mi dürttü derler bak, üçgen çizip durmuşsun, neyin peşindesin!!!

@wers hocam, sizin aletin de "alayına giderim" tavrı hoşuma gitmedi değil. Tam motosiklet GPS'i işte, dere tepe düz gidiyor. Geçenlerde tarif sorduğumda bana "abi sende ters yön yok dimi?" diye soran kuryeciyi hatılattı
    #sürenadam

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)