Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Araç Takibi İçin Bu Cihazı Kullanan Var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be oralara gitmişsin de bir benim yanıma uğramamışsın Olum o nasıl bir güzergah öyle. Deli mi dürttü derler bak, üçgen çizip durmuşsun, neyin peşindesin!!!

@wers hocam, sizin aletin de "alayına giderim" tavrı hoşuma gitmedi değil. Tam motosiklet GPS'i işte, dere tepe düz gidiyor. Geçenlerde tarif sorduğumda bana "abi sende ters yön yok dimi?" diye soran kuryeciyi hatılattı
    çaktırma olm illüminati

senin evin nerde olduğunu bilmiyomki haber edeyim
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    joyride 200i
    Hocam sen baya motor motor değil helikopter mübarek

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    indirip indirip kaldırıyorum

seni bilmemde bende sağlam uçuş yapmışım arkadaş şu haritaya baksana
    hatta hızımı alamamış bi ara köşke kadar çıkmışım hatta 4. ayın 8'inde

http://img833.imageshack.us/img833/5870/latitue.jpg

hakkaten bakıyorum bakıyorumda buralara hangi ara gitmişim acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

Sorma tam motosiklet gps 'i.. nokia map' i böyle birşeye entegre edebilsek çok daha doğru sonuç alabiliriz...

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be oralara gitmişsin de bir benim yanıma uğramamışsın Olum o nasıl bir güzergah öyle. Deli mi dürttü derler bak, üçgen çizip durmuşsun, neyin peşindesin!!!

@wers hocam, sizin aletin de "alayına giderim" tavrı hoşuma gitmedi değil. Tam motosiklet GPS'i işte, dere tepe düz gidiyor. Geçenlerde tarif sorduğumda bana "abi sende ters yön yok dimi?" diye soran kuryeciyi hatılattı
    Üzerine benzin dökerek intihar etmeye kalkışan genci uzun süre ikna etmeye çalışan polis, sonunda bir bidon benzini kurtarmayı başardı...

SipahiTurk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki 250 Çakma Shadow :)
    Alıntı wers adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu okuyunca google latitude nedir diye merak edip indirdim telefonuma ( nokia e71).. merakımdan 3 günüdür motosiklet üzerindeyken sürekli açık bıraktım. Programda geçmiş günlerin ve saatlerin raporlarına ulaşabiliyoruz ki bu uygulama güzel. Fakat sapma payı o kadar çok ki (belki benim gps dandiktir başka bir telefonda yanılma payı daha az olur) her gün boğaziçi köprüsünü kullanıyorum bir kere olsun tam üstünden geçememişim ulan hep mi 100mt açıktan geçerim. Tabi bu boğaziçi gibi belirli yollarda (motorsiklettle denizden gidemeyeceğime göre) sıkıntı olmayacaktır. Fakat iş şehir içinde pek öyle olmuyor. Sokaklar caddeler yan yana olduğu için tam nereden geçilmiş belli olmuyor.

Bu arada gmail üyeliği istiyor birde arkadaş ekleyebiliyorsunuz.[COLOR="Silver"

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:18 ----------

[/COLOR]Baya bildiğin köprüden atlamışım öyle devam etmişim

http://b1204.hizliresim.com/w/f/4d91u.jpg

burda da yol-mol dinlemem alayına giderim olmuş

http://b1204.hizliresim.com/w/f/4d935.jpg
    bak buna sesli güldüm. hatırlar hatırlar gülerim artık.
    HONDA HAYAT ONDA

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)