Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Urban Riders !

Motovento
    REKLAM ALANI
    psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Genelde bu tür stuntvari videoları izlerken sıkılırım ileriye alırım yada yarıda kapatırım fakat bu video format anlamında gerçekten çok başarılı kayda alınmış ve editlenmiş temaya uygun bir müzik eklenmiş sıkmayan zevkle izlenen grup halinde urban olarak tabir ettiğimiz çılgın adam , kadınların sergilediği sürüş iyi seyirler ;

(Özellikle son bölümde motorcuların arasında drift yaparak ilerleyen eleman karşısında şapka çıkartıyorum )

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=KfAaS-x0MV8
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    [Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnsanın zoruna gidiyor yav adamlardaki yaşam kalitesine bak kullandıkları motorlara bak yollara bak birde gel Türkiyeye bak kullandıkları motorları alabilmek için 2-3 sene birtarafından ter gelene kadar çalış didin en pahalı benzini al en fazla vergiyi öde hay böyle adalete diyip sövesim geliyor ama tövbe tövbe şükür et lan öküz diyorum kimileri içicek su yatıcak yer bulamıyor sen neyin derdine düşmüşsün.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    ss kardeşliğini kurmuşlar
    @turan dostum bende senin gibi düşünüyorum sonra birden bu motorlar ucuz olsa ülkemizde apaçiler, gösteriş meraklıları ,yaralı gençlik tarafından olacak şeyleri düşündükçe kötü oluyorum düşünsenize üçgen kafa elemanlar 1000rr ın üstünde yanlaya yanlaya gidiyorlar

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel paylaşım teşekkürler
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)