Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ratbike Harley Davidson vs. CBR 1000 RR

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    youtubede böyle videoları çok izliyorum valla

benim için çok sıradan
    en basitinden küçücük scooter cbr600 le drag yarışına giriyo vede biraz daha sıksa geçicek

burdada koskoca makinalar scooterdan daha yavaş tur atıyolar

daha internette örnekleri çok ta bunun asıl sebebi sürücüden kaynaklanıyo
    hızlı kalkıyım diye ters gelebilir yada patinaj çekebilir tecrube işi bu kalkış önemli .arkadaşında dediği gibi ss deki çakma sürücü
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bilimsel açıklama yapmaya kalkışmayın bu tamamen pilotaj la ilgili yoksa böyle birşey mümkün değil
    karşıdaki motorda boru değil ya 70 hp çıkış için hızlı çıkma konusunda yeterli güç verir ss yi hızlı kaldırmak ustalık ister çok tehlikeli makina

güzel paylaşım olmuş elinize sağlık
    ya sürücü çok etkili ama ortada bir gerçek var motorları sadece beygir güzüne bakarak almayın biraz araştırım bilimsel verilerle anlatayım bu arada motorun kalkışında beygir gücünden çok tork daha önemli
    harley davidson softfail harleylerin ortalama bir modeli
    Maximum Torque: 102 Nm (75.2 ft. lbs) @ 3500 rpm
    honda cbr 1000rr hondanın hatta dünyanın sayılı yarış motorlarından biri
    Maks. Tork (Nm @ dev/dak) 112/8,500
    neredeyse aynı torku biri 8500 devirde yakalamakta diğeri 3500 devirde yakalamakta motorun kalkışta rahatlığını ve ne kadar uzun ömürlü olabiliceğini düşünün
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Geridede kalsa onede geçse HD gönlümüzün sultanı . ( heleki roadking : )

Motosikleti
    Alıntı avciceyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya sürücü çok etkili ama ortada bir gerçek var motorları sadece beygir güzüne bakarak almayın biraz araştırım bilimsel verilerle anlatayım bu arada motorun kalkışında beygir gücünden çok tork daha önemli
    harley davidson softfail harleylerin ortalama bir modeli
    Maximum Torque: 102 Nm (75.2 ft. lbs) @ 3500 rpm
    honda cbr 1000rr hondanın hatta dünyanın sayılı yarış motorlarından biri
    Maks. Tork (Nm @ dev/dak) 112/8,500
    neredeyse aynı torku biri 8500 devirde yakalamakta diğeri 3500 devirde yakalamakta motorun kalkışta rahatlığını ve ne kadar uzun ömürlü olabiliceğini düşünün
    hocam tabiki tork önemli ancak senden biliyorsunki cbf1000 &cbr 600 den çok daha torklu ancak normal ihtimallerde cbr600 hertürlü cbf1000 yer çünkü bu iş için tasarlanmamış hernekadar tork canavarı olsada
    ancak şuna inanıyorumki cbf1000 sürücü iyi olsun dragda cbr600 yer hatta cbf600 bile olsa pilot önemli
    aslında tork demişken süpermoto olcaktı işte kısa mesafe draglarını çok izlemek isterdim

e tabiki 70 hp ve 102 tork var dediğim gibi rr daki eğer usta değilse geçilmesi doğal
    Mustafa Kemal Atatürk

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam tabiki tork önemli ancak senden biliyorsunki cbf1000 &cbr 600 den çok daha torklu ancak normal ihtimallerde cbr600 hertürlü cbf1000 yer çünkü bu iş için tasarlanmamış hernekadar tork canavarı olsada
    ancak şuna inanıyorumki cbf1000 sürücü iyi olsun dragda cbr600 yer hatta cbf600 bile olsa pilot önemli
    aslında tork demişken süpermoto olcaktı işte kısa mesafe draglarını çok izlemek isterdim

e tabiki 70 hp ve 102 tork var dediğim gibi rr daki eğer usta değilse geçilmesi doğal
    aynen öyle süpermoto tork mükemmel arabada bile daha torklu diye dizel makineleri sevmekteyim ben tork u çok seviyorum sanırım
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Motosikleti
    Alıntı avciceyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle süpermoto tork mükemmel arabada bile daha torklu diye dizel makineleri sevmekteyim ben tork u çok seviyorum sanırım
    gaza tepkiyi yokuşta lord olmayı seviyon
    Mustafa Kemal Atatürk

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    yaşlı emmi rr'lının önünün kesiyordu hep kalkarken çocukta amıca yaşlı diye saygıdan gık demedi ama hep ön hizasına geçti bence amcadan gönül almışlar
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    rr surucusu basta ilk baslangic pozisyonuna gecmeden motoru yanlislikla stop ediyor motor atliyor yani surucude is yok

ama hildo baba cok kral adam basta on freni yok diye duvara dayayip lastik yakmasina bittim

Dışarıda görsem hurdalık diye yüzüne bakmam Kısa mesafe olduğu için 1000 rryi hakladı.Uzun mesafe girseler ya bi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)