Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sizin ilk deneyiminiz de böylemiydi???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    saykoshey, yorum yapmama gerek bırakmadın vallahi Geçmiş olsun bu arada...
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    Alıntı saykoshey adlı üyeden alıntı
    Vallah CBR600'le cok buyuk birsey olmadi bana, bunu sattim ve 0 motosiklet aldim. Bu motosiklet'de fabrikadan hatali cikdi. 100km sonra arka teker kilitlendi 130 yaparken ustunden dusdum ve sag ayagmi kirdim. Ordan iyi bir tazminat aldim ve o para ile simdi kullandigim ZX-12R'i aldim.
    geçmiş olsun
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Gitti güzelim motor
    0 Rh (+)
    06 - 09

2. sinde düşmez bence,motorada bi cacık olmadı zaten 12 bar olmasaydı taklayı çekerdi ama çocukta biraz salak gerçi,gidonu bırakmasa arkaya düşmezdi,kamereya çeken çok eğlendi ama hahahahaha
    saykoshey video yok mu yaw;)

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben böyle motorla başlasaydım Rossi motorsporlarını bırakırdı

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    ben en çok motora acıdım. adamda zaten bişey yok. motorun yanına gidip bide gülüyo. motor onun değil heralde

bende öyle motor olcak ve o hale gelicek o zaman heralde kafayı falan üşütürdüm

saykoshey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-12R, Hayane?
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı
    saykoshey, yorum yapmama gerek bırakmadın vallahi Geçmiş olsun bu arada...
    Ozel mesajda bir arkadasimizda su soruyu sormusdu bana.

zamaniniz varsa bir sorum daha olacak. race motorlara tutkum var ama a2 ehliyetim olsa da tecrubem yok. scooter kullanmisligim var hepsi bu.
    su anda honda cbr 600f fiyati cok uygun.. 13800ytl. ne dersiniz; kendime fazla guvenerek ahmaklik etmis olur muyum alsam? bu isi 600f le baslayarak kivirabilir miyim sizce?
    fikirleriniz onemli...
    Benim cevapbim.

Ben su an Turkiyede yasamiyorum ve bu nedenle Turkiyede suruculeri nasil egitiyorlar ve motosiklet fiyatlarini bilmiyorum.

Benim ilk motosikletim bir CBR600'du ama burada 2. el motosiklet fiyatlari cok uygun ve Hollanda suruculerini cok iyi egitiyor. Simdi tecruben olsun olmasin fark etmez, scooter ve motosiklet arasinda dunya fark var.

Kendini soracagin ilk soru: "Ben kendime hakem olabilirmiyim?", gerekdigi yerde basip gerekdigi yerde yavas surebilecekmisin? Bilmiyorum ama Turkiyede suruculeri bu konu uzerine yeterli kadar egitmiyorlar.

Ikinci sorun para. Bu senin ilk motosikletin. Ister istemez, bir yandan acemilik obur yandin genclik, sen bu motosikletden duseceksin. Bunu carpacaksin, vuracaksin, kirilacak, eyilecek, hepsi olacak. Ben dikkatli surerim dersen bile fark etmez bunlar hepsi olacak, sanada olacak. Park ettidgin yer bile fark ediyor. Arka sokak veya kalabalik bir mahaleye park edersen serefsiniz teki gelir motosikletini dusurur. Bunlar zaman ogrendigin seyler, spor veya tur motosiklet fark etmez.

Hemen pahali bir motosikletde baslarsan, parana cok yazik olur. Bun nedenle ucuz (malesef gucu dusuk) bir motosikletle baslasan daha iyi olur bence.
    Olay bence burada. 2. el motosiklet, hele 2. ele CBR600 burada surusu ile satiliyor. Hemen bir gazeteye goz atarsam 2. el 2003 model CBR600F goruyorum, sahibi 4.200 euro istiyor.

Turkiyede boyle bir durum yok, ve ilk motosikletin olarak bir pahala motosiklet alirsan motosiklete cok yazik olur.
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler