Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Gaziantep'ten Motosiklet Kazaları (video)

Motovento
    REKLAM ALANI

Gaziantep'te mobese kameralarınca kaydedilmiş ilginç motosiklet kazaları görüntüleri.

http://wap.iha.com.tr/haber/videowat...d=8477&cid=735

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kazaların oluş şekli insanların ne kadar eğitimsiz olduğunu gözler önüne seriyor.
    Kaza yapanların üzerinde hiçbir koruma olmaması ise , ne kadar cahil olduklarını...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

eyüb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6n
    yav bide bi çoğunda motorcular hatalı hem gereksiz bir hız var sokak aralarında hemde adam düz yolda düşüyor, durunca düşüyor bu ne biçim bir araç kullanımdır
    koruma mevzusuda ayrı be kardeşim Allah akıl fikir versin

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    yahu düz yolda hiç bir şey yokken motoru neden yere yatırıyorlar?

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu düz yolda hiç bir şey yokken motoru neden yere yatırıyorlar?
    muhtemelen kafaları iyi ...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

45. saniye hariç hepsinde motorcular hatalı.
    birde 1.34 deki kaza çok kötü yahu. Adam acaba yaşıyor mu?
    hiç bir sebep yokken de düşüşleri ayrı bi trajikomik.

Yazık bu insanlara. 0 koruma. Canları bu kadar değersiz olmamalı. Hem madem hız yapacaksın en azından korumalarını giy ve başka insanlara zarar vermiycek boş bi cadde de yap.

Böyleleriyle aynı aracı kullanmaktan utanıyorum.

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    diğer şehirlerde varmı bilmiyorum ama Antepte motor tamircileri Honda cg 125 çakması Çinli motorları 300-320cc ye çıkarıyorlar bu dahada içler acısı bir durum sırf bu iş için çalışan tamirciler var gençler bu tamir hanelere gidip motosikletlerinin silindir hacimlerini büyütüyorlar sonrası vahim o motosikletlerle çevre yoluna yada otobana çıkıyorlar motosikletlerin üstüne yatıp 200 km süratlere çıkıyorlar sonra bi duyuyorsun bir motosikletli genç daha ölmüş üstlerinde sıfır koruma kask falanda onları bozuyor takamıyorum abi diyor.bunun adı cahillik değilde ne
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Görünen köy kılavuz istemez ya, işte bu videodakilerinde hali aynen böyle....Eğitim şart
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Hani göz göre göre derler ya bir çoğu öyle.İzlerken inanamadım videoyu izlemeden önce zaten hiç kasklı görmeyeceğimi tahmin ediyordum.Canlarını cöpten toplamışlar demek ki?

Motosikleti
    cygnus rs yamaha
    ne yalan söyliyim çok güldüm hatta kahkahalar attımsadece ilk kazaya ve kapıya çarpan adama üzüldüm. keşke bütün kazalar bu videodakiler gibi olsa
    İkarus

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    forklifte arkadan patlayanı anlayamadım bende..bomboş yol o hızda önüne bakmama ihtimalide yok virajdada değil..sebebsiz bi şekilde gidip çarptı.Allah hepimizi korusun kazalardan izlerken bile tuhaf oluyorum.
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

Durup dururken düşüyormuş gibi görünenler ön freni kullanmayı bilmeyenler.Ön tekerleği kaydırıyorlar diye tahmin etmekteyim.

Kuryeyim.Gün içinde yolda karşılaştığım diğer kuryelerin ve motosiklet sürücülerinin %90'ının sopalık olduğunu düşünüyorum.Ben de dahil.

hemzemin geçitte arka arkaya durup dururken düşenler neden düşüyor acaba ben onu anlamadım,yolda bir sorun var galiba

feliçita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 500**2006**
    büyük şehirleri bilmem de anadolunun ilçelerinde polisin önünden geç kasksız bişey demiyorlar..laf arasında bi polis arkadaşa dedim.ya adam önünzden geçiyor bi şey demiyorsunuz neden böyle diye sorduğum da belli uygulama günlerininin olduğunu bunun haricinde bişey demediklerini işittim..bu acı birşey ..ben 200 m de gitsem kask takarım 2 km de gitsem..ama insanlar uzaylı görmüş gibi bakıyorlar.neden böyle bilmiyorum..korumasız yola çıkan motorcu ilmeği boynuna takmış sandalyenin üzerinde intihar etmeyi bekleyen veya düşünen sağlıksız yapıda insanlar olarak düşünüyorum..olmaz olmamalı..taşra da her gün uygulama yap bak o zaman nasıl oluyo..herkez kask takıyor olacak.ben diretmeye karşıyım öncelikle bilinç lazım ..ama bu bilinci görmeye benim ömrüm yetmez sanırım..
    apachi'ler ve kendini apachi hissedenler beni yasaklı listesine ekleyin...

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemzemin geçitte arka arkaya durup dururken düşenler neden düşüyor acaba ben onu anlamadım,yolda bir sorun var galiba
    aynen oyle abicim benimde başıma geldi sakın gulmeyın kolunu kanadını kıranlar çok ansızın kayıyo raylar helede lastık kotuyse çok fena cehaletse açık ara ortada bende askerlıgımı tugayda yaptım şöfördüm ve sanayıde cocugun bırı nerdeyse altıma giriyodu antep çok sıcak bır ılımız kask takmamlarıda ondan olsa gerek

Motosikleti
    hyundai 125
    2 görüntü hariç gülmek den karın ağrısı geldi bana
    hindistan trafiği gibi one yavv öyle
    kadir 1973

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    En çokta polisten kaçan Arkadaşa üzüldümşimdi bi yığın ceza kesmiştir aynasızlar
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    Ybr
    harbiden ya polisten kaçarken düşmesi kötü olmuş allah aynasızlardan korusun:DD:

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Hocam polis dur dedimi duracaksın.Durmama gibi bir lüksün yok,illaki durdururlarBundan 2 sene önce araba kullanırken müziğin sesini öyle bir açmışım ki,arkamdan dur diyen ekip arabasını duymamışım.Yolda boş,basıyorum hani.Polisler beni kaçak sanıyorSonrası 3-4 km sonra nefes kesen bir operasyonla durduruldumAnlat derdini anlatabilirsen,nerdeyse kelepçe takıyorlardıNeyse ki baktılar tipimiz temiz kendi halinde birisi,derdimi anlattım da olay tatlıya bağlandı.Tabi üst araması taraması vs. saymıyorum bile.
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tranvay yolu orası ondan düşüyolar raya takılıp
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)