Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Gaziantep'ten Motosiklet Kazaları (video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğer şehirlerde varmı bilmiyorum ama Antepte motor tamircileri Honda cg 125 çakması Çinli motorları 300-320cc ye çıkarıyorlar bu dahada içler acısı bir durum sırf bu iş için çalışan tamirciler var gençler bu tamir hanelere gidip motosikletlerinin silindir hacimlerini büyütüyorlar sonrası vahim o motosikletlerle çevre yoluna yada otobana çıkıyorlar motosikletlerin üstüne yatıp 200 km süratlere çıkıyorlar sonra bi duyuyorsun bir motosikletli genç daha ölmüş üstlerinde sıfır koruma kask falanda onları bozuyor takamıyorum abi diyor.bunun adı cahillik değilde ne
    biz bunlara apaçi de diyoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Allaha şükür ben yokum...Çok komikti çünkü...Ölürdüz gülmekten valla..Geceliğin yanıp sönen sarı lamba direğine bindirmek her babayiğidin karı değildir..

dalbay444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemzemin geçitte arka arkaya durup dururken düşenler neden düşüyor acaba ben onu anlamadım,yolda bir sorun var galiba
    Sanırım asfaltı biraz tıraşlamışlar ön teker tümsek olan kısıma gelince tutamıyor yolu.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı dalbay444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım asfaltı biraz tıraşlamışlar ön teker tümsek olan kısıma gelince tutamıyor yolu.
    yüksek olmasa bile düşülür çünkü demir orası, lastik iyi değilse düşmemek şans işi. helede demir ıslak ise geçmiş olsun.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

AguilaNegra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10 kaza varsa 9 u motosikletlinin hatası. Ecele bu kadar da susanmaz ki. Ama bazıları çok şanslı öldürmeyen allah öldürmüyor. Umalımda ders çıkarmış olsunlar yaptıkları kazadan.
    Müsait bir yerde öleceğim.

kenrox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Iron 883
    sola lank diye sinyalsiz dönen araç ve tramway yolu haricinde,

gereksiz hız, takip mesafesini korumama, viraja yanlış ve süratli girme, viraj sırasında öne çıkabilecek tehlikeleri göz ardı etme, motorun manevra ve fren kabileyetinin daha da ötesi sürücü kabileyetinin üzerinde sürüş. ne diyim yine de iyi kurtardı çoğu.

eğitim kesinlikle şart ama ondan önce limitleri bilme ve kendini kontrolü öğrenmesi lazım insanların.

kırmızıda bir geçtin iki geçtin üç geçtin hadi 50 kere geçtin. 1 tanesinde patlasan 50'de 1 kaza yapma ihtimalin var işte. hiç de az değil.
    hiç geçmesen kırmızada geçip kaza yapma ihtimalin 0. (her farklı ihlal için risk farklı tabi)
    yol iyidir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)