Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Tır Altına Girmeye Saniyeler Kala ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Çok hızlı gidiyor. İleride tır'ın döndüğünü gördüğü halde otomobilin sağına giriyor. Fren yapmayı da bilmiyor. Çocukdur büyük ihtimalle .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    türkiye trafiğine göre hatalı bir sollama yapıyor sankine sollama değilde sallama yapıyor ama tırda ona sallıyor ,,,,
    adam videoyu yüklerken maalesef !!!!Ne yazık ki, bu ölümcül değildi. !!!! gibi bir kelime kullanıyor heralde ölümcül olmasını vede videonun izlenme rekoru kırmasını istiyordu
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

1 saniye kafasını donduruyor tekrar onune baktıgında o manzarayı goruyor ve panik yapıyor bu durum herkesin basına gelebilir tecrubeli ve sogukkanlı olanlar hariç

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    S'te yasaklı sadece banamı yasak///
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

AguilaNegra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vala bilerek mi yaptı bilmeyerek mi onu bilmiyorum ama dogru yerde yatırmış motosikleti. O hızda giderken işi şansa bırakmamak gerek böyle durumlarda. Belki ani frenaj yaparken tekeri kilitleyip daha kötü düşebilirdi.
    Müsait bir yerde öleceğim.

Onur Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300 HAYABUSA
    arkadaşlar ben tekrar tekrar izledim. her izleyişimde fikrim aynıydı. Allah göstermesin benol saydım atıyorum öylebir dikkatsiz anıma denk gelseydi frenlemeye çalışırdım arabayı geçer geçmez gire bildiğim kadar sola girmeye çalışırdım giremeyeceğimi anladığımda tırın arkasına yatardım. tabi buradan kuru kuruya yazması kolay geliyorda olabilir. ama bilerek yatmadı diyenlere tam katılmıyorum direk kendini atmış çocuk
    Tavuk döner ben yolumdan dönmem Az çene, çok sürüş

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 1000 K5
    Alıntı Onur Y. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben tekrar tekrar izledim. her izleyişimde fikrim aynıydı. Allah göstermesin benol saydım atıyorum öylebir dikkatsiz anıma denk gelseydi frenlemeye çalışırdım arabayı geçer geçmez gire bildiğim kadar sola girmeye çalışırdım giremeyeceğimi anladığımda tırın arkasına yatardım. tabi buradan kuru kuruya yazması kolay geliyorda olabilir. ama bilerek yatmadı diyenlere tam katılmıyorum direk kendini atmış çocuk

yoo kuru kuruya yazmıyorsun. videodaki vatandaşın yaşadığı durum tamamen tecrübe eksikliği. madem duramayacağın sürattesin. en sola gözünü neden dikmiyorsun be adam. Tereddüt bizim en büyük katilimizdir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:01 ----------

Alıntı AguilaNegra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vala bilerek mi yaptı bilmeyerek mi onu bilmiyorum ama dogru yerde yatırmış motosikleti. O hızda giderken işi şansa bırakmamak gerek böyle durumlarda. Belki ani frenaj yaparken tekeri kilitleyip daha kötü düşebilirdi.
    zaten ön tekeri kilitlediği için fırlattı ya kendini.

kenrox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Iron 883
    adam çok akıllıca motoru bıraktı tam zamanında.
    direk allah korudu bile diyebiliriz. o kadar milimetrik kurtuluş enteresan.
    ammmaa bir o hızda dört yola yaklaşırken hele rusya gibi trafik kurallarının hiç takılmadığı bir yerde geriye bakmak saçmalıktı.
    risk analizinde önce en riskliden en az riskliye doğru gidilir. burada arka değil ön daha önemliydi.
    yol iyidir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)