Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

saatte 299 km.. videoyu mutlaka izleyin

Motovento
    REKLAM ALANI
    simyager - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhabalar
    Eleman tek gidiş gelişli dağ yolunda 170km/sa ile tek tekere kalkıyor....bitmedi birde 299 km/sa'lik hıza ulaşıyor ..... motor aşkı insana neler yaptırıyormıyorki...

buyrun:

http://www.metacafe.com/watch/35584/crazy_motorbiker/

selametle...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    simyager - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özür....

daha önce "saykoshey" tarafından verilmiş arkadaşlar özür dilerim.....

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    biz daha öncede izlemedik zaten
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoş ne diyelim yolda güzel virajlar tatlı.

Motosikleti
    Yok
    bu videodaki kişi sino abi motordelisi.com 'dan her ne kadar yaptığı tehlikeli olsada kendisi çok iyi bir insandır ve motoruda deli kullanıyor
    [B]- Akil ile hiz ayni orantida olamaz. Biri yuksekse, biri mutlaka dusuktur. -[/B]

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Ya bu video yabancıya benziyo ama ..Çok fazla viraj var...Adam yetişemiyo Karşı şeride giriyo
    0 Rh (+)
    06 - 09

redpepper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125
    ne motormuş ama 2nci vitesten 3 e 170 de geçiyor alet

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Kimse alınmasın ama bunu yapmak cesaret değil aptallık bence. Pistte yapılsa çok doğal bir şey, ama bu yolda 220'yle döndüğü virajda önüne çıkacak araçtan nasıl kurtulmayı planladı acaba?

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    Kimse alınmasın ama bunu yapmak cesaret değil aptallık bence. Pistte yapılsa çok doğal bir şey, ama bu yolda 220'yle döndüğü virajda önüne çıkacak araçtan nasıl kurtulmayı planladı acaba?
    ''çelçöp düzlük ya Allah bismillah'' diyerek olabilir

Motosikleti
    Yok

çok üzüldüm farkı görünce..

O yolda kim bilir ne kadar antreman yaptı? kaç yıllık motor tecrübesi var? kim bilir kaç kaza atlattı/geçirdi? senin düşündüklerini o düşünmüyormu? aileside var ? ve sen direk yargınla salakca diyip geçtin..? belkide sadece yapması gerekiyordu, hayatta bazı seyler varki kimse anlayamaz anlatamazsın hepimizin hayatında vardır çoğuna göre aptalca/gereksiz/boş gelen şeyler sizin hayatınızda önemli yer tutar ve bunları başarmak çok önemlidir sizin için ( sino abi için söylemiyorum o böylede düşünüyor demiyorum bunlar kendi düşüncelerim ) ama kimse bunları anlayamaz anlamasıda beklenmez...
    istediğin eleştriyi yapabilirsin(yukardaki alıntıdaki gibide olur saygı duyarım)
    ama biraz saygı duyarsan daha anlamlı olur.

üstelik bana göre 60'lık gitmek tehlikeliyken baskasına göre 240 tehlikeli, simdi bu onu benim gözümde salak mı yapar? benim icin 1 araba sollamak tehlikeli
    ona göre makas atmak normal? bu onu salak mı yapar? hayır yapmaz sadece benden daha fazla risk aldığını ve bunu tecrubesi doğrultusunda sürdürdüğünü gösterir. Bende bunu eleştirirken salak yerine farklı terimler kullanırım.. En azından bence..

çok zararlı de, onaylamıyorum de, tehlikeli de, fazla risk de, ama salaklık olmadı...

ben yaptığı doğru destekliyorum demiyorum, bencede cok tehlikeli ve yapılmaması gereken birşey
    ama sadece eleştriş tarzımızın dozunu ayarlayalım.. size göre mantıklı gelen bi çok şey başkasına gelmeyebilir.. çin motorları buna en büyük örnektir..
    [B]- Akil ile hiz ayni orantida olamaz. Biri yuksekse, biri mutlaka dusuktur. -[/B]

Motosikleti
    220'le döndüğü virajdan çıktığında önündeki araçta ben olursam senden benden fazla risk almasının bedelini ben ödemiş olurum. Kimsenin benim hayatımı tehlikeye atmaya hakkı yıok. 250'yle giden 250kg'lık motor 100'le giden bir otomobil kadar enerjiye sahip, haberin var mı? O hızla kafadan çarpacağı araçtakilerin kurtulma şansı 100km/s hızla giderken duvara çarptığındaki kurtulma şansından fazla değil.

Ne akdar deneyimli olursan ol, o viraja girerken virajın sonunda karşına çıkacak otomobilden kurtulamayabilirsin. Şerit ihlallerini saymıyorum zaten.

Hiçbir neden kimseye trafiğe açık yolda (otoban bile değil, dağ yolu) 250km/s hızla gitme hakkını vermez. İsteyen gider, trafiğe kapalı alanda ses hızını geçer, aferin derim. İsteyen parasına kıyar, pistte yarışır, bilete para verip gider izlerim. Ama isteyen trafikte (ne kadar usta olursa olsun) 250 yapamaz.

Motosikleti
    Yok
    Khutuck yazımın en alt kısmını baştan oku!!!! ben bunu destekliyorum demedim, yaptıklarıda doğru demedim.

" ben yaptığı doğru destekliyorum demiyorum, bencede cok tehlikeli ve yapılmaması gereken birşey ama sadece eleştriş tarzımızın dozunu ayarlayalım.. size göre mantıklı gelen bi çok şey başkasına gelmeyebilir.. çin motorları buna en büyük örnektir.. "

Kim olursa olsun yaptığı seyler herhangi nedenlerden dolayı haklı/haksız sana uymayabilir.Fakat salaklık falan yerine daha doğru tabirler kullanırsan mutlu olurum..

motoruda deli(iyi) kullanıyor, hakkınıda yiyemem ve kaza olmamış.(bunuda unutmamak lazım)

Motosikleti
    Başkalarını sebepsiz yere riske atmayı cesaretten çok aptallık kapsamında değerlendiriyorum. Kim olursa olsun söylediği şeyler herhangi nedenlerden dolayı haklı/haksız sana da uymayabilir. Ama doğru tabirin bu olduğnu düşünüyorsa yapacak bir şey kalmamıştır.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    momentumdan bahsediyosunuz yani helal olsun.

Motosikleti
    Yok
    Yukarıdaki yazımda bunu yazmıştım.. seçimini aynı sekilde eleştri yapmakta kullanmışsın ama zaten daha öncede belirtmiştim...

" istediğin eleştriyi yapabilirsin(yukardaki alıntıdaki gibide olur saygı duyarım) "

Kimsenin ölmediğini ve zarar görmediğinide hatırlatırım( bu yaptığını doğru göstermez ama hatada yapmamıştır! )

senin eleştrinde bana salakça gelebilir ki bu kolayına kaçmak olur benim için ama seni anlıyorum(çalışıyorum) az veya çok haksızda değilsin,(salak hoş bi kelime değil)
    ama klavye senin.. kal sağlıcakla

bordomavi03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel paylaşım.
    adam motorun üstünde güzel çekmiş göstergeyi.
    299 ne hız ama....
    [B][SIZE="2"][FONT="Arial Narrow"][COLOR="Purple"]AFYONKARAHİSARLI [/COLOR][COLOR="DarkOrchid"]Hız Tutkunu...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

bartender07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr ...bws.. aprilia rc 50
    bazı arkadaşlar salakça falan gibi sözler sarfediyo yanlış... biçoğunuz tek teker arif i tanıyosunuz oda alanyada hergün caddelerde şhow lar yapıyo ama kimse salakça aptalca gibi sözler sarfedmiyo niçin çünkü bu insanlar zaten kayışı koparmış bilen biliyo tanıyan tanıyo gerisi boş konuşuyo kimse aaalınmasın şahsi düşüncem

o zaman T.T arif de aptal o hiç hesap yapmaz kafadan girer
    [FONT="Comic Sans MS"][B][U][COLOR="Red"][SIZE="2"]ZEKİ ÇEVİK VE AHLAKSIZIM[/SIZE][/COLOR][/U][/B][/FONT]

TNT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR8 dönüşte :D
    Gerçekten çok usta bir kullanıcı o hızla viraja girmek için deli olmak lazım. Fakat bu arada motorum ne kadar hız yapıyor şöyle bir çıkıp deneme yapayım hatta video kameramda var kahretsin neden bu yaptığımı diğer insanlarla paylaşmayayım! diyerek kimse hiçkimse insanların hayatlarını tehlikeye atamaz! trafikte yapılan aşırı hızın motosiklet olup olmaması bu konuda hiç önemli değil canına susamışlıktan başka hiçbir açıklaması yoktur.

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    Alıntı bartender07 adlı üyeden alıntı
    o zaman T.T arif de aptal o hiç hesap yapmaz kafadan girer
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

AsiWegA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR-600F, SkyTeam ST-200
    Adam gercekten motorunun hakkını vermis helal olsun saygım sonsuz ama bunun trafikte giderken basiniza geldigini dusunun yolda efendi efendi evinize gidiyosunuz tam viraj bitti derken karsidan ya da arkadan boyle bi motor geliyor ve size carpiyor veya en azından teget geciyor yani ya oluyorsunuz ya da ani refleks olarak kaza yapiyorsunuz.Ben bunu boyle dusunuyorum.Aptallık kısmına gelince bence aptallık, kahramanlık veya cesaret degil tamamen cahillik.Bir insanın motoru cok iyi kullanması o insanın super egitimli oldugunu gostermez.Bence bu adam cahillik yapmıs ama en azından bize belkide hayatta goremiyecegimiz hızı gostermis o yuzden de tebrik ederim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler