Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

saatte 299 km.. videoyu mutlaka izleyin

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Alıntı AsiWegA adlı üyeden alıntı
    Adam gercekten motorunun hakkını vermis helal olsun saygım sonsuz ama bunun trafikte giderken basiniza geldigini dusunun yolda efendi efendi evinize gidiyosunuz tam viraj bitti derken karsidan ya da arkadan boyle bi motor geliyor ve size carpiyor veya en azından teget geciyor yani ya oluyorsunuz ya da ani refleks olarak kaza yapiyorsunuz.Ben bunu boyle dusunuyorum.Aptallık kısmına gelince bence aptallık, kahramanlık veya cesaret degil tamamen cahillik.Bir insanın motoru cok iyi kullanması o insanın super egitimli oldugunu gostermez.Bence bu adam cahillik yapmıs ama en azından bize belkide hayatta goremiyecegimiz hızı gostermis o yuzden de tebrik ederim
    +1000

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    transalp650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    02 SONRA 06 ENSON YİNE TRANSALP 650 2008
    Birbirimizle kapışmıyalım!!!!!!!
    Dünyanın her yerinde hayatında motor aşkı olan insanlar var kiminde motor hayatı.
    Adrenalin güzel bir duygu ama bile bile lades yapmak yanlış
    sanıyomusunuz o adam tek başına kamereyı baglayıp rüzgardan bozuk çekim dur bidaha deniyeyim desin kim bilir kaç araç karşı şeritte virajlarda yavaşlayıp yol kesmiştir o yol baştan aşagıya boş hiçmi araç yoktu önünde bize göre amatör kim bilir ekiplerinde kaç kişi vardı 40 sn yelik çekimde
    ALLAH hepimizi kazadan beladan korusun,,
    Neye Nasıl Bakarsan Onu Öyle Görürsün.

valla ben bı 290 gördüm gözümü hastanede açtım sizede aynısı olmaz iyişallah

helal ben motorcudeyilim am çok seviyorum hayrty ediyorum helal den başka bişey diyemiyorum sizmotorculkar çok harikasınız

bence cesaret yetenek ve tecrübe işi böyle bir tehlikeye girmek
    kolay degildir tabi ama adrenalin bağımlığınıda unutmayın

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ya makine ne burdaki ben yamahanın bi modeli gibi gordum gosterge panelinden her neyse Allah akıl fikir versin diyim

saykoshey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-12R, Hayane?
    Kawasaki ZX-10R 2005 model.
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Konunun Devamında Yine Konu Dışına Çıkılıyorsa Konunun Akibeti Doğrultusunda : Konunun Kilitleniş Nedeni Açıklanarak Kilitlenecek yada Silinecek!Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz. Konu dışı yazışmalarınızı forumun özel mesaj özelliğni kullanarak yapabilirsiniz. Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır ! Doğabilecek herhangi bir problemden www.motosiklet.net sorumlu tutulamaz!
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ADAM AZCIK DAHA EGİLSE KAFAYI SÜRTECEK ASVALTA. BEN SCOOTERLA 60 LA DÜZ YOLDA GİDEMİOM HELALA OLSUN ADAMA ama trafikte cok cok cok yanlış otobanda belki olabilrir ama cift yönlü dag yolunda deil

arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bide bunu izleyin 336 km ki bence 340 ı goruyo adam http://www.metacafe.com/watch/54693/biker_vs_police/

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler