Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda cb 300 r vs ninja 250 r

Motovento
    REKLAM ALANI

http://www.youtube.com/watch?v=oeMC8f_6_JU&NR=1
    ninja cbr 250 nin agabeyi ile oynaşıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    olaya özel konuyu açmışsın hemen
    bu cb300 dedikleri cbr250r ın 300 cc olan versiyonumu , motor olarak ?
    öyle ise vay haline cbr250 nin
    Honda yaptıysa vardır bir bildiği kardeşim diyen arkadaşlara sorarım. Bir hondanın mı bildiği var. Kavasaki , suzuki vs hiçmi birşey bilmiyor yani.
    Birde hyosunga ok atanlar var bir baksınlar bakalım hyosung un motorunu kim tasarlamış. Odamı birşey bilmiyor.
    Neyse zaman göstericek herşeyi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

fanatiklik yapmayı severler. tahtaya demir denirmi ya

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    kameranın olduğu motor cbr 250 yada cbr 300 ise yada herneyse ninja nın plakasını ezberlemiştir. Ninja zorlanmadan uzuyor, arkadakinede plakayı okumak kalıyor.

Hakikaten komik.

cb300r cbf250 nin yeni versiyonu sadece. acun0 ın alıp bir dolu masraf yaptığı ama 120 yi geçemeyince sattığı aletin başka isimli versiyonu yani. Brezilya üretimi bir motor. cbr250r ise daha yeni ve farklı bir motor kullanıyor. Hoş gene bir şey farketmez, uzun yolda daha güçlü ninja her halukarda yeni cbr250r ı geçer, geçemez diyen de yok zaten. Sadece acun0'ın honda yüzünden ettiği masraf gerçekten canını acıtmış ki bu modele kin kusmaktan geride kalamıyor bir türlü :D Hayko Cepkinin "Yarası saklı" diye bir şarkı vardı acun0 bilir misin sen onu? Tamam kabul etti tüm ahali ninja daha iyi ama bak gene de alacak olanlar var hondayı ne yapsan boş :D

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    Alıntı deadline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakikaten komik.

cb300r cbf250 nin yeni versiyonu sadece. acun0 ın alıp bir dolu masraf yaptığı ama 120 yi geçemeyince sattığı aletin başka isimli versiyonu yani. Brezilya üretimi bir motor. cbr250r ise daha yeni ve farklı bir motor kullanıyor. Hoş gene bir şey farketmez, uzun yolda daha güçlü ninja her halukarda yeni cbr250r ı geçer, geçemez diyen de yok zaten. Sadece acun0'ın honda yüzünden ettiği masraf gerçekten canını acıtmış ki bu modele kin kusmaktan geride kalamıyor bir türlü :D Hayko Cepkinin "Yarası saklı" diye bir şarkı vardı acun0 bilir misin sen onu? Tamam kabul etti tüm ahali ninja daha iyi ama bak gene de alacak olanlar var hondayı ne yapsan boş :D
    ninja daha güçlü ve daha hızlı olabilir, ama ben cbf250 alıcam.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    acun hondanın japonyadaki fabrikasına sabotaj yapmayı düşünmüyosun değilmi?çünkü bu kin oralara kadar götürür seni ayrıca bu kadar nefret ettiğin markanın resmini niye avatarında bulunduruyosun hala anlamıyorum.belki farkında değilsin avatarındaki motor 600f oda HONDA
    yani honda heryerde kaçış yok, avatarına kadar yayılmış bi marka anlıyıcağın
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acun hondanın japonyadaki fabrikasına sabotaj yapmayı düşünmüyosun değilmi?çünkü bu kin oralara kadar götürür seni ayrıca bu kadar nefret ettiğin markanın resmini niye avatarında bulunduruyosun hala anlamıyorum.belki farkında değilsin avatarındaki motor 600f oda HONDA
    yani honda heryerde kaçış yok, avatarına kadar yayılmış bi marka anlıyıcağın

Sadece avatarı değil kendi motoru o zaten
    HONDA

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Tamam, anladık, en hızlı Ninja.Eee sonra, ne oluyor yani işin sonunda ??

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece avatarı değil kendi motoru o zaten
    Belki de o motorda yağ yakıyodur şimdi.Bırakın kussun nefretini hondaya

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Sevgili acun nedendir bu honda düşmanlığı anlamış değilim verdiğin linkteki cb 26 hp kawa 32hp'dir kawanın uzaması çok normal. bu videodan hondayı küçük düşürecek bir ders nasıl çıkardın onuda anlayamadım ayrıca honda gönüllerde hep honda'dır.yani bırak motorseverleri dünya üzerinde isminin büyük bir ağırlığı vardır.sen ne kadar uğraşırsan uğraş onun muhattapları hiç değişmez yamaha-suziki-kawasaki

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaldı ki ben bunu da Ninja'ya tercih ederim.Allah var yakışıklı...

Tercih meselesi ama ben etmezdim. Ninja da iyi bir motor. Ha vtr250 8800 e satılsaydı cbr250r yerine bile onu tercih ederdim ama öyle bir şey olmayacak tabii ki

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bu arada kimse VTR250'den bahsetmiyo.Daha önce saçma fiyat politikası nedeniyle hüsrana sebep olmuştu.Şimdi ÖTV indirimiyle birlikte geri gelebilir mi acaba?

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Arkadaslar başka bir topicte yazmıştım ama eski bir topic olduğu için dikkat çekmedi sanırım.
    Yurt dışında ismi fazer 250 olan motosiklet Türkiye'de ybr 250 olarak 2006 yılından beri satıldı.Fiyatının oldukça yüksek olmasından dolayı satışları çok iyi gitmedi.
    Bu arada aşağıdaki linkte Honda cb(r) 300,Ninja 250,fazer 250(Türkiye de ybr 250 olarak satıldı) karşılaştırmaları yapılıyor. Sanırın İtalyanca yada İspanyolca yorum yapılıyor.Tercüme edebilecek biri varsa sevinirim

http://www.youtube.com/watch?v=_Urpb...eature=related
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Alıntı AmonRA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada kimse VTR250'den bahsetmiyo.Daha önce saçma fiyat politikası nedeniyle hüsrana sebep olmuştu.Şimdi ÖTV indirimiyle birlikte geri gelebilir mi acaba?
    Sanmam. Getirdikleri modelleri Taylanddan falan getiriyorlar daha ucuz diye. VTR Japonya üretimi. Tayland fiyatlarına baktığımda da arada 2 bin lira fark olduğunu gördüm cbr250r ile. VTR gelse bile 11 bin civarı olur en iyimser ihtimalle ki gene satamaz. 9 bine cbr250r daha çok satar bence.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı deadline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanmam. Getirdikleri modelleri Taylanddan falan getiriyorlar daha ucuz diye. VTR Japonya üretimi. Tayland fiyatlarına baktığımda da arada 2 bin lira fark olduğunu gördüm cbr250r ile. VTR gelse bile 11 bin civarı olur en iyimser ihtimalle ki gene satamaz. 9 bine cbr250r daha çok satar bence.
    Yaw şu vtr250'yi çinde üretselerde fiyatı 8 bin gibi olsa milletde adam gibi motora binse.Hem yedek parçası ucuz olur.Brezilyada üretmesinlerde nerde üretirlerse üretsinler.

http://img171.imageshack.us/i/pic0057b.jpg/
    ninja japon diyo

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:40 ----------

honda hakında kim ne kadar biliyor. servis servis diyosunuz. burda servislerin adlarını dahi yazarım.nasıl davrandıgını hatta motorun benzinini bile çekilmiş oldugunu. yag degiştiriyorum diye degişmeden degişti dedigini servis dedigin uzaydan gelen varlıklar değil onlarda insan

bu video yu yeni gördüm tabi ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)