Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Top Gear Yılbaşı Özel

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hepiniz motosiklet ile ilgili bir video bekliyorsunuz fakat değil.
    Top Gear programının yılbaşı özel bölümü bu.
    Hepinizin beğeniceğini umduğum için burada paylaşıyorum.

Top Gear - The Three Wise Men Christmas Special S16E01

Gerçekten mükemmel bir bölüm olmuş , her saniyesini zevkle izledim.
    Yolları Türkiye'ye de düşüyor.
    Ama üzücü şu ki pek de hoşnut değiller bu durumdan.
    Neyse gerisini siz izleyin.
    Video Ingilizce , çevrilmişi ne yazık ki yok.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Görkem paylaşım için teşekkürler.
    çevirisi olsaydı tadından yenmezdi
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    izliyorum pek anladığım söylenemez ama türkiye hakkında ne diyorlar onu çok merak ediyorum türkiyenınde neresi kötü orayı çekmişler arkadaş.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Akşam izleyeyim

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Tura batıdan başlasalardı diyecek en küçük bişiy bulmazlardı........

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Ben anlamiyanlar icin sadece Turkiye kismini soyle acikliyim

Iraktan basladiklari yola Iran hukumetinin politikasi nedeni ile BBC ekibi olarak giremediklerinden yollarina Silopi kapisindan Turkiye girerek devam ediyorlar.

Cekim ekibi Silopi kapisinda "Aptallar" olarak nitelendirdigi uc kafadara siz bariscil kuzey iraktan cikip PKK teroru ile ciddi sorunu olan Hakkari bolgesine girerek kendi kendinizi riske attiniz diyor

Yollar aslinda irak a gore cok daha iyi olmasina ragmen Silopi sinir yolunda surekli yoldaki yamalar yuzunden araclari surekli zipliyor.Buna sasiriyorlar ve soyleniyorlar

Yollarina devam ederken otoyolun hem gidis hem gelis olusu ve hic bir isaret bulunmamasi onlari hayli tedirgin ediyor.

Bir gecelik konaklama sonrasi Suriye ye gecis yapiyorlar, ilk soylenen Suriyedeki yollarin daha iyi olusu.

Acikcasi bu cekim beni hayli mutlu etti. Koca Turkiye yi sadece Istanbul Ankara Antalya diye tanitan bir yonetim, basit bir otomobil programi yapan bir ekibi bile kandiramamis.

Simdi tum dunya Turkiyenin halini bu sekilde bilecek. Eger hukumet Hakkariye ve diger bolgelere yatirim yapmaz ise, boyle bilmeyede devam edecekler.

Turkiyenin neresi kotu orayi cekmisler demissiniz ya, iyi yapmislar. Biz bundan ders cikarip Turkiyede kotu bir yer birakmamaliyiz. Her yeri otoban yapalim demiyorum ama minimal bir standart olmali tum Turkiyede. Bunun icin diger buyuk sehir belediyeleri her secim icin yeniden kaldirim yapmazlar veya komur dagitmazlar ise ise iyi olur mesala.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

montajlanmamıs bolumunu ızlemıstım.su tarz dıaloglar vardı. kurt bolgesıne gırecegız burası daha guvenlı turkıye sınırında savas var.roket'ler tepemızden gectı.patlama sesleri duyduk bıraz evelde helıkopterler kalktı.burada olmak cılgınlık v.s bla bla resmen turk dusmanlıgı devam edıyor.heralde cok sıkayetmı oldu nedır o bahsettıgım video'nun baglantıyı kaldırmıslar

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Benim yasaklı listemde bu şerefsizler.Güzel yurdumu karalamak için ellerinden geleni yaptılar söylecek sözlerim çok ama buraya yazamam.
    Diş Fırçam Bile Motorlu :cherry:

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    montajlanmamıs bolumunu ızlemıstım.su tarz dıaloglar vardı. kurt bolgesıne gırecegız burası daha guvenlı turkıye sınırında savas var.roket'ler tepemızden gectı.patlama sesleri duyduk bıraz evelde helıkopterler kalktı.burada olmak cılgınlık v.s bla bla resmen turk dusmanlıgı devam edıyor.heralde cok sıkayetmı oldu nedır o bahsettıgım video'nun baglantıyı kaldırmıslar
    Hayret bir şey yav..Türk düşmanlığı ile ne ilgisi var? Adamların işi gücü yok bizim aramıza nifak tohumları serpmeye mi gelmişler? Progrmın da amacı bu zaten

Ne yaşamışsa anlatmışlar..Oradaki gerçeğin belki de bu olabileceğini düşünmüyorsunuz hiç..

Merak edenler için Türkiye kısmı 20. dakikaların sonuna doğru başlıyor..

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayret bir şey yav..Türk düşmanlığı ile ne ilgisi var? Adamların işi gücü yok bizim aramıza nifak tohumları serpmeye mi gelmişler? Progrmın da amacı bu zaten

Ne yaşamışsa anlatmışlar..Oradaki gerçeğin belki de bu olabileceğini düşünmüyorsunuz hiç..

Merak edenler için Türkiye kısmı 20. dakikaların sonuna doğru başlıyor..

muhakkak turkıyeye gelmelerı ıcın bır neden olmalı gerceklık var
    demekkı yabancı gozuyle boyle oluyormus
    lakın celıskı ırak sınırında baslıyor. ıraklıları ovmesıyle gun yuzune cıkıyor

Motosikleti
    Var
    Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhakkak turkıyeye gelmelerı ıcın bır neden olmalı gerceklık var
    demekkı yabancı gozuyle boyle oluyormus
    lakın celıskı ırak sınırında baslıyor. ıraklıları ovmesıyle gun yuzune cıkıyor
    Benzini de CIA karşılamıştır, kumanyalarını da Redcross vermiştir kesin

Şaka bir yana memleketimiz dışarıdan böyle algılanıyor..Mesele bu algıyı yıkmaktan geçiyor zaten..

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Benzini de CIA karşılamıştır, kumanyalarını da Redcross vermiştir kesin

Şaka bir yana memleketimiz dışarıdan böyle algılanıyor..Mesele bu algıyı yıkmaktan geçiyor zaten..
    Bana göre yapılan bilinçli propandadan başka bir şey değil bunlar yıllar yılı yurt dışında Midnight Express ile imaj çizilen bir ülkeyiz.top gear ın art niyetini sizin cümleniz ortaya çıkarıyo zaten.O programda o kadar övgü alan insanlar ne yapmışlar da o ovgülere nail olmuşlar acaba ?

Motosikleti
    Var
    Alıntı KAARİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana göre yapılan bilinçli propandadan başka bir şey değil bunlar yıllar yılı yurt dışında Midnight Express ile imaj çizilen bir ülkeyiz.top gear ın art niyetini sizin cümleniz ortaya çıkarıyo zaten.O programda o kadar övgü alan insanlar ne yapmışlar da o ovgülere nail olmuşlar acaba ?
    Paraları var..Bu kadar basit.

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Paraları var..Bu kadar basit.
    Tabi o ayrı konu ama biz de Türkiye Cumhuriyeti Devletiyiz, böyle durmlarda bir B planı uygulamaları yapılmalı diye düşünüyorum.Diplomatik açıdan ne yapıldı acaba.... neyse fazla uzatmayalım motosiklet forumu burası dimi

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Bu bölümü yayınlandığında bizim ulusal haberlerde de geçmişti böyle böyle bir top gear programı yapıldı diye.Adamların Türkiye için söyledikleri,Irak ve Suriye'de çok daha rahat ve guvende oldukları,Türkiye'de olmaktan son derece tedirgin olduklarıydı.Çok yazık maalesef.Bu bir araba programı,anti-Türkiye reklamı programı olmamalıydı...

Motosikleti
    Var
    Alıntı KAARİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi o ayrı konu ama biz de Türkiye Cumhuriyeti Devletiyiz, böyle durmlarda bir B planı uygulamaları yapılmalı diye düşünüyorum.Diplomatik açıdan ne yapıldı acaba.... neyse fazla uzatmayalım motosiklet forumu burası dimi
    Hah işte ben de tam ondan bahsediyorum..
    B planı, psikolojik harp vs. lere takılmak, enerjimizi bunlara harcamak yerine işin temeline inerek o otoyolları düzeltmeye çalışsak, bölgeyi güvenli hale getirmek için sorunları çözsek daha mantıklı olur diyorum..

Neyse, dediğin gibi motosiklete geri dönelim

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Peki neden cuvaldizi birde kendimize batirmiyoruz. Birde onlarin gozunden bakalim olaya.

Bir gezgin gurubu otomobil yada motosiklet hic fark etmez.

Hakkari yada Sirnak bolgesindeler ve tedirgin oluyorlar.

Millet oglunu askere gonderiyor oraya tedirgin oluyor bu adam neden olmasin.?

Turkiyenin yuzunu dondugu orda teror var aman ne halleri var ise gorsun dedigi bir halk var orda.

Hukumet elini dahi surmuyor, halk oldugu yerde sayiyor.

Evet guzel Turk bayragi orda dalgalaniyor ama golgesi ayni degil

Belkide biz oraya yeterince onem veremedik , orasi bizim ayip ve utanc bolgemizdi. Avrupalida salak degil , bizim yaramiza tuz basmayi iyi biliyor.

Bence bizim acik vermeyecek sekilde olmamiz lazim. O zaman gideriz Londradaki zenci ve gocmen mahalleleri ile dalga geceriz.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Neden gidip onların sorunlarıyla dalga geçelim ki?Bizim böyle bir şeye ihtiyacımız mı var yada bizle zamanında dalga geçildi,küçük düşürüldük,sorunlarımızı gözümüze soktular, sıra bizde diye gidip aynı şeyleri biz neden yapalım?Benim sinir olduğum konu programın konseptine uymayan bazı şeylerin olması.İngiliz kaynaklı bir program ve evet maalesef İngilizler Türklerden haz etmezler ama bir araba programında bu kadar da Türkiye karşıtı propaganda yapılmaz.Bizimle kıyasladıkları ülkeler de Suriye ve Irak.Yok artık! Ben ülkemi ve ülkemin iyiliğini düşünüyorum.Midnight Express 2'nin devamını tabiki desteklemem.Doğudaki sorun artık kanayan bir yaradan başka birşey değildir tamam ama bunun anlatılacağı ve mevzu bahsinin geçeceği yerinde Veyronların,Maserati'lerin kapıştırıldığı bir program olmamalı.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    üç salakşörler. sevmedim bu adamalrı. çok ukala hareketleri var.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    bende topiği ilk açan arakdaşımızın yazısından etkilenerek açtım ve dünyanın en saçma videosu olduğu kanısına vardım çelik yelekler kasklar felan durduk yere kendileri tehlikedeymiş gibi hissetmeler hele bide türkiyeye gelince potansiyel tehlike varmış gibi o nasıl davranışdır öyle tiyatro resmen
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)