Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ve İşte İlk Profesyonel Videomuz Artık Hazır :))

Motovento
    REKLAM ALANI

Honda forumlarından' da takip ediyorum diğer videolarınızı. Diğerlerine hiçbir yorum yazmamıştım. Çünkü yazılan yorumların hemen hepsi "çok çok iyi", "müthiş olmuş" vb. yorumlardı. Herhalde bende bir problem var diyordum.

Siz de ilk defa burada uzun uzun yazdığınız için buraya yazmak istedim. Videolarınızın çekim kalitesine söylenecek söz yok. Elinizde çok iyi bir makina olduğu belli. Çekim tekniğinizi de anlamadığım için eleştiremem, o da benim için gayet iyi.

Eleştireceğim nokta, çekimlerinizde anlatmak istediğiniz hikayelerle ilgili. Hepsi çok boş gelmiştir bana. Honda' larla yaptığınız çekimler, scirocco' lar ile yaptığınız çekimler. Videolar başlarken bir amaç var, bir eylem var ama.... ama işte o kadar. Yola çıkıyorlar her seferinde, yolda öylesine giderlerken birden bire bitiyor video, herşey havada.

Yine de bişeyler yapmaya çalışmanız güzel.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Sizin gibi arkadaşlara her zaman ihtiyaç var... Herkese selam yola devam, Buğra A...
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    anlasakta anlamasakta, emeğe saygı!! arada şu arabalarla motorları tatlı tatlı bi kapıştırın abicim heyecan istiyor millet bi ekşın katın bişeyler yapın yoksa tutmaz bu film

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Çekim kalitesi süper. Gerçek HD )) Ama sanki fragman gibi olmuş "coming soon" yazısını çok bekledim ama nafile.. Sizin iyi bir kameradan çok Kurgu ve senaryo yönetmenine ihtiyacınız var. İsterseniz çok vahşi senaryolar var elimde yardımcı olabilirim.

Bir kaçı:

Maltepe sahil yolunda baronların savaşı.
    Caddede yavaş, Otobanda savaş.
    Tektekerde Beşiktaş
    Bir SS'in anatomisi
    vb...

Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    beklentileri karşılamadığı bir gerçek.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    güzel fakat daha iyi olabilirdi sanki, ama ilk deneme için hiçte fena değil

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:47 ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beklentileri karşılamadığı bir gerçek.
    siz daha iyisini yapın o zaman millet görsün

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Çekim kalitesi çok güzel gerçekten ve bazı kamera açıları gayet yerinde olmuş..
    Ancak ben anlamadım konunun ne olduğunu, bazı mizansenlerin neden yapıldığını çözemedim..Bende de sorun olabilir tabii, bilemem

Beri yandan gelişim açısından bakınca ileride çok daha iyileride gelecektir gibi görünüyor

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    evdeki pcden izlerim artık görüntü kalitesi çok güzel duruyor ama pc çok kastı kendini oynatamıyor
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

Motosikleti
    kymco super 8
    @deliemin abi yaa bu bugra akpınar bızım senesenevlerdeki bugra akpınarmı benmı benzetıyorum hanı barbaurıma dokunmayın abı cızılıyo dınyenmı :

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Cekim kalitesi ve harcanan emek gercekten cok guzel. Video da konu yok tek sikintisi bu. Kisa metrajli bir film dahi olsa bir konu ayarlarsaniz , you tube ta tiklanma rekoru bile kirarsiniz
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    250 mct
    iyi veya kötü, olumlu veya olumsuz motosikletler için bir şeyler yapılmış. Bu işte hem bir emek var hemde bir alın teri var. Öncelikle şahsen bunlara saygı duyarım. Fakat eleştirinin olumlusuda olacaktır olumsuzu da fakat bunları kaldırmanın da bir yücelik olduğunu düşünüyorum. Eleştiri her ne kadar olumsuz olursa olsun cevap verirken sert bir şekilde karşılık vermekten ziyade haklılığını daha uygun ifadelerle kendini ifade etmeyi ve cidden bir öz eleştiri yapılması düşüncesindeyim.
    Yapılan işin kalitesi çok güzel, Honda zaten güzel, kullanan arkadasın özellikle ışıklarda kapışmaya kalkmayarak vermek istediği sosyal mesaj da güzel ama sadece bu kadar. Bazı arkadaslar yazmış ve bende bu arkadaslara katılıyorum bu kadar güzelliğin içinde konu gerçekten boş ve isteğim ve umudum bu durumlardan ders çıkarılarak bir sonraki çalışmanın içinin daha çok doldurulmasından yanayım.
    Bu arada çekimi yapan veya çekimde oynayan arkadasların arkadasları ( Emin abi ) ibaresinden bunu algılıyorum dost acı söyler sözünü bence ilk onlar söylemeliydi ve cidden gördüklerini söylemeliydiler. Fakat ilk başta eleştirmeyenler o arkadaslardı gibi gördüm yanlışsam düzeltin.
    Bu arada Buğra arkadasım cidden emeğine sağlık ama bir klibin net ortamında ilk yayınlandığında yaptığı tiraj çok da önemli değildir mesela burada süreklilik sağlaması ve sürekli talep edilmesidir. 10.000 kişi değil ilk gün 10 milyon kişi de izleyebilir ama bir sonraki hafta bu klibi hatırlayan birileri olacak mı işte burası önemlidir.
    Ben Beşiktaş'lı olduğumdan Siyah-Beyaz tonları hatırlayacağım ama ta ki bir sonraki Beşiktaş maçına
    İçi dolu, süreklilik getirecek ve takip edilecek işler yapmanız temennisiyle tekrar teşekkürler ( şahsen )

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    güzel olmuş
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz daha iyisini yapın o zaman millet görsün
    ajdar'da şarkıcı, beğenmeyen çıkıp şarkı mı söylesin efendim?

ben ilk mesajımda yazdım zaten eleştirmenim , film çekemem.
    izlerim yorumlarım.
    iyi filmden anlarım.

kavram karışıklığıda olmasın, ben film diyorum, kliptir, videodur herneyse.

"motosikletler için birşeyler yapılmış" ifadeleri var.
    ne yapılmış?
    ne için yapılmış?

13900 kişiye ulaştırılmış video. bu rakam kalite veya beğeni ifade etmez benim için.
    harbiden ne yapıldığı ve ne için yapıldığı belirsiz bir kısım çekimler.
    tekrar söylüyorum teknikler ve görüntü kalitesi iyi (uzak çekim hariç)

ama başka birşey yok.

bu ekip çok daha sağlam videolar üretebilir, işbu sebeple yazıyorum buraya.

wauuuuwww. çok süper olmuş abi, adam gazlıyo filan. eline emeğine sağlık.
    iyi mi böyle yazsam?
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    uğraşılmış birşeyler anlatılmak isteniyor diyecegim ama fikir başka gibi.görüntü bazı yerlerde güzel hareketli sahnelerde idare eder.
    beklerdim kapalı alanda çekim yapılmasını ama yine trafige açık alanda show gösterişine dönmüş olay.teker teker
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

biraz önce izledim videoyu anlamadıgım ilk başta lamboyu geçmemekle gaza gelme kelimesini çıkartım ama sonra 50 levhasını gösterince hiç bir şey anlamadım anlatılmak istenen ne ?

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ajdar'da şarkıcı, beğenmeyen çıkıp şarkı mı söylesin efendim?

ben ilk mesajımda yazdım zaten eleştirmenim , film çekemem.
    izlerim yorumlarım.
    iyi filmden anlarım.

kavram karışıklığıda olmasın, ben film diyorum, kliptir, videodur herneyse.

"motosikletler için birşeyler yapılmış" ifadeleri var.
    ne yapılmış?
    ne için yapılmış?

13900 kişiye ulaştırılmış video. bu rakam kalite veya beğeni ifade etmez benim için.
    harbiden ne yapıldığı ve ne için yapıldığı belirsiz bir kısım çekimler.
    tekrar söylüyorum teknikler ve görüntü kalitesi iyi (uzak çekim hariç)

ama başka birşey yok.

bu ekip çok daha sağlam videolar üretebilir, işbu sebeple yazıyorum buraya.

wauuuuwww. çok süper olmuş abi, adam gazlıyo filan. eline emeğine sağlık.
    iyi mi böyle yazsam?
    ajdar'la bu iş aynı şey değil.herkesiz kendi fikri ben zaten sizden yağdan'lık olun demedim ama çokta eleştirde bulunmak bence iyi değil.

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Çekim kalitesi açısından beni nacizane tatmin etti. Ama bir bütünlük göremediğim için, belki de bir kapışma beklediğim için beğendiğim söylenemez. Çalışmalarınızın devamını dilerim ilerde daha da iyi şeyler ortaya çıkacaktır eminim. Emeğinize sağlık
    Aptallık En Büyük Günahtır !

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Buğra A. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3. Bu bir film değil.Film olduğunuda kimse iddia etmedi.Derlemedir.Video klipte denilebilinir.Film olmadığı için giriş-gelişme-sonuç bölümlerine yer vermek zorunda değilim.Müzik klibi izliyorsunuz en basiti,adam şarkıyı söylüyor,şarkı bitince seyirciye bir sonuç mu sunuyor?
    Bu yorumun çok saçma olmuş şarkı kaliteli ise önemli değil klip, yine de müzik kliplerinde giriş gelişme sonuçlu olanları var. Şimdi sen motor derlemesi diyorsunda ama kurgu yok müzikmi dinletiyoruz diyosun.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Yapıcı bütün eleştiriler için teşekkür ediyorum.Yapıcı ve mantık çerçevesi doğrultusunda yapılmış olan bütün eleştirileri dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz.

Tekrar teşekkürler.

Motosikleti
    Honda Africa twin
    [
    2. O R.S.T.'de ki öğrencilerden hangisi çekebiliyor bu kalitede bir derleme?Kamera tutmayı mı biliyorlarmış?Shuttle ayarı yap desen o ne der alayı

elerine saglik ugrasmissin...ama kamerada shuttle die bisey yoktur..o baska bisey tatil koylerinde oluyo senin dedigin shutter oluyo...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)