Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Goldwing araç çekme hizmetleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Goldwing arabayı nasıl götürüyor yahu şaştım bu işe.Denge kaybı falan olmuyor mu ki ?

http://www.facebook.com/SpeedTime07#...1414625&ref=mf
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ne güzel götürmüş işte
    goldwing götürmesin de kim götürsün ya

Motosikleti
    Yamaha mt09
    bence cok riskli kaza durumunda çekti araba tarafından sürücü ezilebilir birde ani durumda nasıl durucak arkasındaki basınçla bence amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı xanka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence cok riskli kaza durumunda çekti araba tarafından sürücü ezilebilir birde ani durumda nasıl durucak arkasındaki basınçla bence amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok
    Bu bence yol yardım içindir, ve çekilen aracında içinde bir şöför olamlı... kazazede araçlar için dediğiniz gibi sıkıntı çıkarabilir... ama yokuşlarda filan boşalıp goldwingi ezme ihtimali çok düşük bence, dikkatli bakıldığında çekilen araçnı ön tekerleri baya havada duruyor, ve motosikletin eğimli yollarda ön kaldırmaması için olacakki 2 denge tekeri var...
    Ayrıca son derece kaliteli ve gelişmiş Honda Abs frenleri arkasındaki 1-2 tonluk basıncı durdurabileceğine inanıyorum... illahaki duruş mesafesi kısalıcaktır ama, deneyimli sürücü tarafından kontrol ediliyorsa, sorun yaşanmaz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)