Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Agzım açık kaldı :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    goa-psy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia
    http://www.youtube.com/watch?v=98j0U...layer_embedded

Bu adam ne içmiş o nası bi gidiş nası bi refleks ben gidimde bakim kredi cıkmısmı da motoru alim bir an önce

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    bunu mecidiyeköy vakıf gurebanın tam önünde yaşadımallah yaşatmasın bidaha aracın tamponu resmen milimle geçtim...bu videoyuda izlemiştim olay esnasında aklımdan video geçiyo

adam hafif gaz kesse vurmuştu...

Motosikleti
    aprilia
    Aracın şöförüyle göz göze geliyomusun ... gibi bi bakış falan oluyomu şaka bi yana Allah yaşatmasın kalbim tekliyor videoyu izlerken . geçmiş olsun kardeşim kazasız belasız sürüşler...Tırstım

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    daha dün kaçıncı kez verilmişti
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    aprilia
    kusura bakma üstad yetkililer silsin bi zahmet o zaman bilmiyodum...heycanlandım sabah sabah gorunce direk attım bakmadan

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı goa-psy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aracın şöförüyle göz göze geliyomusun ... gibi bi bakış falan oluyomu şaka bi yana Allah yaşatmasın kalbim tekliyor videoyu izlerken . geçmiş olsun kardeşim kazasız belasız sürüşler...Tırstım
    ben aracın şöförüyle 100 metreden bakıştım öküz herif beni görmesine ragmen 10 metre kala atladı yola arabada passat bi koysa öldüm kurtuluşum yok hızlı geçiyodum çünkü allah korusun 3 gün üstümden şoku atlatamadım...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben aracın şöförüyle 100 metreden bakıştım öküz herif beni görmesine ragmen 10 metre kala atladı yola arabada passat bi koysa öldüm kurtuluşum yok hızlı geçiyodum çünkü allah korusun 3 gün üstümden şoku atlatamadım...
    bunları bildiğin halde neden yavaş gitmiyorsun o vakit?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    [sıze="3"]işte o an benim tam bir sene önce yaptıgım kaza şekli ancak artçımın olması ve bir an gazı kesmem sebebi ile adam yandan bana çarptı ve sag bacağımı haşat etti arayıp sormadı bile böyle insafsız namuzsuz sürücüler var aman dikkat edin kardeşim[sıze="3"][/sıze][/sıze]

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunları bildiğin halde neden yavaş gitmiyorsun o vakit?
    hızım 70 km...yol zaten benim,açık yol beni gördüğü halde yola çıkıyosa motora binmeyelim o zaman...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hızım 70 km...yol zaten benim,açık yol beni gördüğü halde yola çıkıyosa motora binmeyelim o zaman...
    ben motorcuyum düşmanın değilim ama sana bir şey daha sorayım o vakit;

meskun mahal ( şehir içi ) motosiklet hızı kaçtır? sen 70 km ile gidiyordun ya...

istediğin kadar yol hakkı senin olsun. sen öldükten ya da yaralandıktan/sakatlandıktan sonra tüm yasalar lehine olsa ne olur, olmasa ne olur.
    motosikletçilikte sezgiler de çok önemlidir.

harneyse, 70 km ile yola devam etmen yasal mıydı? o kişi sana vursa hata oranı kaça kaç olurdu? ya da şöyle sorayım, suç motorda mı arabada mı bulunurdu....

yıllarca süren mahkemelerde hala haklı bir motorcu göremedim ben. haklılıklarını en sağ şeritte canlarıyla ödemiş olsalar bile...
    benim bacağım kırıldığında kırmızı ışıkta bekliyordum dersem daha da yardımcı olurum sanırım...

tekrarlıyorum, ben de motorcuyum, düşmanın değilim
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motorcuyum düşmanın değilim ama sana bir şey daha sorayım o vakit;

meskun mahal ( şehir içi ) motosiklet hızı kaçtır? sen 70 km ile gidiyordun ya...

istediğin kadar yol hakkı senin olsun. sen öldükten ya da yaralandıktan/sakatlandıktan sonra tüm yasalar lehine olsa ne olur, olmasa ne olur.
    motosikletçilikte sezgiler de çok önemlidir.

harneyse, 70 km ile yola devam etmen yasal mıydı? o kişi sana vursa hata oranı kaça kaç olurdu? ya da şöyle sorayım, suç motorda mı arabada mı bulunurdu....

yıllarca süren mahkemelerde hala haklı bir motorcu göremedim ben. haklılıklarını en sağ şeritte canlarıyla ödemiş olsalar bile...
    benim bacağım kırıldığında kırmızı ışıkta bekliyordum dersem daha da yardımcı olurum sanırım...

tekrarlıyorum, ben de motorcuyum, düşmanın değilim
    o yolda 70 km normal sorun adamın beni 100 mtreden görüp tam geçerken yola atlaması,öldüm kaldım dava mahkeme vs vs değil onları zaten düşünsem oturur geçirdiğim olay yüzünden kafayı yerim

motorcu olduğunuzu biliyorum zatensiteye girmiş motorcu düşmanı ajan olma ihtimalınız sıfırböyle bir görevi kim edinirki

hızlıydım diyince yanlış anladınız..yani bana vursa hertürlü o suçlu,ama işte vurmuş olsa ben suçlu aramaktan çok canımla ugrasırdım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler