Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

honda Cgl 125 dağdan iniş patika yolda

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cgl 125 Tvs apache 150
    http://www.facebook.com/?ref=home#!/...d=223282600945 beyler link yenilenmiştir honda cgl dağdan iiniş videosu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Teşekkürler @Serserkan ,doğrudürüst videosuna ulaşamamıştım.
    Başında gerçekten kendim sürüyorum sandım, dağ bayır dinlemez,Xt600'ün çıkamadığı yerlere normal lastikle zorlanmadan çıkar.

Çinde hala üretiliyor Cgl125 ,Cross lastik-yüksek ön çamurluk seçeneği de var.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:29 ----------

Vidyo seninmiş bide.

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler @Serserkan ,doğrudürüst videosuna ulaşamamıştım.
    Başında gerçekten kendim sürüyorum sandım, dağ bayır dinlemez,Xt600'ün çıkamadığı yerlere normal lastikle zorlanmadan çıkar.

Çinde hala üretiliyor Cgl125 ,Cross lastik-yüksek ön çamurluk seçeneği de var.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:29 ----------

Vidyo seninmiş bide.
    ustam video var bende çalışıyor

arkadaşlar tmm bu motor kral bitane fakat ben kıyamam boyle yerlere surmeye nasıl surebiliyorsunuz anlayamıyorum
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    arkadaşlar ben oraları mesken tutmuştum bi ara motorsikletim 2004 modeldir ve hiç acımadım dağa taşa her yere vurdum standart 120yi görebiliyorum
    otobanda 130 a kadar esniyor ben kiliste oturyorum normal ama şu an izmirde okuyorum bi yaz günü kilisten bi arkadaşımla adanaya gitme istedik adana kilis arası yalaşık 300 kmdir motorsiklet tek kontak adanaya gitti yolda teklemedi bile yolda 130u rahat gördüm gelirken biraz daha eğimli yoldu rüzgarıda arkama alarak 145 i gördüm ama titremekten ayaklarımı hissedemiyordum şu vibrasyon ve ses dışında hiç bi problemi yok canavar gibidir hala kullanmaktayım 3 kişi binerken rahatlıkla 2 kişi olan ybryle kapışabiliyorum=)

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı serserserkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben oraları mesken tutmuştum bi ara motorsikletim 2004 modeldir ve hiç acımadım dağa taşa her yere vurdum standart 120yi görebiliyorum
    otobanda 130 a kadar esniyor ben kiliste oturyorum normal ama şu an izmirde okuyorum bi yaz günü kilisten bi arkadaşımla adanaya gitme istedik adana kilis arası yalaşık 300 kmdir motorsiklet tek kontak adanaya gitti yolda teklemedi bile yolda 130u rahat gördüm gelirken biraz daha eğimli yoldu rüzgarıda arkama alarak 145 i gördüm ama titremekten ayaklarımı hissedemiyordum şu vibrasyon ve ses dışında hiç bi problemi yok canavar gibidir hala kullanmaktayım 3 kişi binerken rahatlıkla 2 kişi olan ybryle kapışabiliyorum=)
    usta 3 kişi binmekask takve 145 yaptıgının videosu olmazsa asla inanmam

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    arkadaşlar motor şirket motorumu
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Hafif eğim 128 gördüm ama benimki 2003 8,5 Hp.

Motosikleti
    cbf150
    9.8 beygir 130 fakat oda yırtınarak 2005 celik cant fakat 145e inanmıyorum sahsen

Motosikleti
    kardeş şimdi burda yalan yanlış şeyler konuşmam tabi inanıp inanmamak senin sorunun haklısın şimdibiri gelse bana 125lik motorsikletle 145 yaptığını söylese inanmam ama şimdi şöyle bişey var ben kendim yaptım gördüğüm kmdende adım gibi eminim eğim hayli bi uzundu adanadan gelirken bilen arkadaşlar bilir iki kişiydik tabi kaskta var arada da bi ufak çanta vardı üstüne yatmıştım motorsikletin kasklarda vardı malum uzun yol valla yaklaşık 1 dakika boyunca 145le gittik arkadan araba gelmesi nedeniyle orta şeride geçtim gaz kestim ama normalde ısınınca 130u rahat görüyor benim motorsiklet ama artık yaşlndı çok ses veriyor o nedenle apachemi kullanıyorum izmirde o da çok seri motordur sınıfında birinci sürat 145 i görüyor ön dişli 14

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:06 ----------

bu arada benim ki 11.7 beygir

Motosikleti
    cbf150
    kardeş şimdi burda yalan yanlış şeyler konuşmam tabi inanıp inanmamak senin sorunun haklısın şimdibiri gelse bana 125lik motorsikletle 145 yaptığını söylese inanmam ama şimdi şöyle bişey var ben kendim yaptım gördüğüm kmdende adım gibi eminim eğim hayli bi uzundu adanadan gelirken bilen arkadaşlar bilir iki kişiydik tabi kaskta var arada da bi ufak çanta vardı üstüne yatmıştım motorsikletin kasklarda vardı malum uzun yol valla yaklaşık 1 dakika boyunca 145le gittik arkadan araba gelmesi nedeniyle orta şeride geçtim gaz kestim ama normalde ısınınca 130u rahat görüyor benim motorsiklet ama artık yaşlndı çok ses veriyor o nedenle apachemi kullanıyorum izmirde o da çok seri motordur sınıfında birinci sürat 145 i görüyor ön dişli 14

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:06 ----------

bu arada benim ki 11.7 beygir
    senınki nasıl 11.7beygır onu anlayamadım ruhsatta yazansa yalan o benım ruhsatta 7.65 yazıyor

Motosikleti
    bana aldığım yer öyle demişti valla usta da öyle dedi ben onların yalancısıyım içini açıp saymadım:D

Motosikleti
    cbf150
    bana aldığım yer öyle demişti valla usta da öyle dedi ben onların yalancısıyım içini açıp saymadım:D
    senın motorunda 9.8 beygır

hıza inanmamamın sebebi cogu makine o hız için deliriyor fakat zorlanıyor cglnın yapması zor diyorum ben fakat sizede asla yalancı demedim

Motosikleti
    2003 Honda CGL 125 teknik özellkleri
    Motor 4-zamanlı, Hava soğutmalı, OHV tek silindir
    Silindir Çapı x Strok 56,5 x49,5
    Motor Hacmi 124,1 cc
    Sıkıştırma Oranı 9:1
    Yakıt Sistemi 20mm piston sübap tipi karbüratör
    Max. Güç 9,8BG @ 8.500d/d
    Max. Tork 8,8Nm @ 7.500d/d
    Ateşleme CDI Elektronik
    Çalıştırma Elektrik marşlı ve marş pedalı ile
    Şanzıman 5 vites
    Aktarım Zincir
    Boyutlar (UxGxY) 2.011 x 793 x 1.053mm
    Tekerlekler Arasi Mesafe 1,280mm
    Sele Yüksekliği 770mm
    Yerden Açıklık 120mm
    Yakıt Kapasitesi 10,5lt (2,1lt yedek)
    Tekerlekler 5 kollu alüminyum alaşım jant
    Ön Lastikler 2.75 - 18 42 P
    Arka Lastikler 90/90 - 18 51S
    Ön Frenler Tambur Fren
    Arka Frenler Tambur Fren
    Ağırlık 108kg
    Renk Seçenekleri Kırmızı
    Bak bunu bi internet sitesinde buldum burdada 10 beygir diyor bi tane daha var 11 beygir diyor seneden seneye değişiyo olsa gerek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:15 ----------

bak bende aksini iddaa etmiyorum ben bu hızı düz yolda yapmadım eğim aşağı arkada rüzgar varken zangır zangır titreyerek yaptım gaz elimden kayıyordu o derece titreşim vardı

Benim motorun gücü mü arttı ben mi karıştırdım
    2003 Cgl 8,5 2004 9,5 Hp biliyorum, 3-4 yerden araştırdım,bazısı farklı değer verir.

Motosikleti
    cbf150
    Benim motorun gücü mü arttı ben mi karıştırdım
    2003 Cgl 8,5 2004 9,5 Hp biliyorum, 3-4 yerden araştırdım,bazısı farklı değer verir.
    benım bildigim sabit cgl 9.8 titan 12.5 seneye gore farketmıyor

bu dediklerim 2005 senesinde honda.comdan alınmıştır

Motosikleti
    bilemiyorum ama usta motor gidiyo ybryi limit hızda geçiyo ybrler genelde ayar yoksa 110 da tıkanırlar ama bu motorda öyle bişey yok gideceğim diye kendini parçalıyor gidiyor ama az ön çamurluk düşürmedim ya da korumalık kırmadım titreşim yüzünden

Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım bildigim sabit cgl 9.8 titan 12.5 seneye gore farketmıyor

bu dediklerim 2005 senesinde honda.comdan alınmıştır
    2006 cg 125, 11ps@9000d/d,elimdeki Honda broşürüne baktım.

Motosikleti
    bana niye 11.7 dediler onca sene gaza mı geldim ben:D

Motosikleti
    cbf150
    2006 cg 125, 11ps@9000d/d,elimdeki Honda broşürüne baktım.
    2005 var bende aynı brosurden baktım 12.5 fakat bakınız cbx250 cbf250den daha fazla beygırlı zamanla beygırı dusuruyorlar ybrlerde oyle

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler