Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

honda Cgl 125 dağdan iniş patika yolda

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cgl 125 Tvs apache 150
    evet aynı yere bende baktım ama ben 11.7 biliyodum demek ki bi yanlışlık var bana söylenen şeyde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı serserserkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet aynı yere bende baktım ama ben 11.7 biliyodum demek ki bi yanlışlık var bana söylenen şeyde
    uzulme artık olan olmuşfakat hala ybr avlar bu motor gucu belli
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

10,8 olması lazım öyle hatırlıyorum,hafızam yerine geldi

Motosikleti
    ybryi kalkışta geçemez ama bellli bi hızdan sonra ybr kesilir ama cgl de öyle bi problem yok 100 e rahat geliyo 120 ye kadar yavaş yavaş çıkıyo yaklaşık 5 km yolda ybrye toz yutturur ama artık soğudum cglden tvs tam istediğim ibi
    titreşim az da olsa var ama gidiyor motorsiklet hemde çok seri bi şekilde bazıları yazmış forumlarda 90 kmyi geçemiyorum diye sadece gülüyorum bi insan 150 cc lik 13.5 beygir motorla da 90 ı geçemiyorsa artık binmesin daha iyi derim ben şahsen 145 rahat çıkıyorum düz yolda gitmez diyenler yalan söylüyor basarsan gider gaz elinin altında vitesleri düzgün attıktan sonra hiç bi problem yok

ybryi kalkışta geçemez ama bellli bi hızdan sonra ybr kesilir ama cgl de öyle bi problem yok 100 e rahat geliyo 120 ye kadar yavaş yavaş çıkıyo yaklaşık 5 km yolda ybrye toz yutturur ama artık soğudum cglden tvs tam istediğim ibi
    titreşim az da olsa var ama gidiyor motorsiklet hemde çok seri bi şekilde bazıları yazmış forumlarda 90 kmyi geçemiyorum diye sadece gülüyorum bi insan 150 cc lik 13.5 beygir motorla da 90 ı geçemiyorsa artık binmesin daha iyi derim ben şahsen 145 rahat çıkıyorum düz yolda gitmez diyenler yalan söylüyor basarsan gider gaz elinin altında vitesleri düzgün attıktan sonra hiç bi problem yok
    tamam sende yarışçı ruhunu gördüm
    Kilise geldiğinde osmaniyeye uğrasan bir kapıştırsak benim f5 le. ama aklında olsun apache yi pis tokatlıyor amca oğlunda apache var usandı artık

deniyormusun hiç apcheyi diğer motolarla

Motosikleti
    f5 in yaktığı benzini benimkide yaksa usta benimkide f5 i tokatlar demedi deme=)

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    f5 fazla yakan bi motor değil ki en fazla 100-110bin apache ne kadar yakıyor ki?
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

f5 in yaktığı benzini benimkide yaksa usta benimkide f5 i tokatlar demedi deme=)
    f5 i biliyorsun değil mi . aklın büyük motolara gitmesin er 5 değil.

bildiğin f5 150 cc

Motosikleti
    izmirde denenmiyor orda bizim ki gibi yarışçı ruhlu insanlar yok adamlar alıyor 600 lüğü 1000 liği hafif hafif gidiyolar gerçi basanı da iyi bsıyo orası ayrı ama işte bizim ki gibi öğrenci işi motorlara pek binen yok ama kilsite olsa her türlü denerim orda yalnız takılıyoruz araba peşlerinde falan gidiyoz=) kilislileri bilirsin yakınsın valla ben 6 yaşımda motor üstündeydim direksiyonu kullanırdım babamın yardımıyla işte şimdi yaş 20 bu haldeyiz Cgl ile arka kaldıran tek kişi benimdir heralde:D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:45 ----------

bildim ya bizim bi arkdaşta vardı 125 lik repsolün bi farklı markaydı adını unuttum çin olsa gerek ama bildiğim kadarıyla 2 sübap var onlarda haliyle fazla benzin demek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:46 ----------

apache 90 bin yakıyo kmde

izmirde denenmiyor orda bizim ki gibi yarışçı ruhlu insanlar yok adamlar alıyor 600 lüğü 1000 liği hafif hafif gidiyolar gerçi basanı da iyi bsıyo orası ayrı ama işte bizim ki gibi öğrenci işi motorlara pek binen yok ama kilsite olsa her türlü denerim orda yalnız takılıyoruz araba peşlerinde falan gidiyoz=) kilislileri bilirsin yakınsın valla ben 6 yaşımda motor üstündeydim direksiyonu kullanırdım babamın yardımıyla işte şimdi yaş 20 bu haldeyiz Cgl ile arka kaldıran tek kişi benimdir heralde:D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:45 ----------

bildim ya bizim bi arkdaşta vardı 125 lik repsolün bi farklı markaydı adını unuttum çin olsa gerek ama bildiğim kadarıyla 2 sübap var onlarda haliyle fazla benzin demek

tamam f5 2 subaplı apache de 2 subaplı cgl de 2 subaplı. apache topiği de var bol bol sohbet edersin arkadaşlarla.

benzin ne yakıyor yazayım. 10 litre ile 80 km sabit hızla gidersen 450 km yapıyor. son gaz şehir içi 2 kişi gidersen 200 km ye kadar düşüyor

Motosikleti
    apache de 2 sübap yok arkdaşım bi yanlışın var tek sübap bu motorlar ayrıca cgl de öyle senin depo kaç litre alıyo bu arada

apache de 2 sübap yok arkdaşım bi yanlışın var tek sübap bu motorlar ayrıca cgl de öyle senin depo kaç litre alıyo bu arada
    depom 10 litre. benim motorda bir emme subabı bir de eksoz subabı var. cgl de de bir emme bir eksoz subabı var. apache de de. apache topiğine bir yaz arkadaşlar 2 subaplı olduğunu yazar

Motosikleti
    hım ben onu ekstra bişey sanıyordum çünkü cbr 125 te motor 2 sübaplı diye geçiyo ama apachelerde falan öyle bişeyden bahsedilmiyor ben onu hızı arttırıcı etken olarak yani modifiye oalrak düşünmüştüm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:57 ----------

bu arada depodan kaç tane hortum çıkıyor karbüratöre bağlanan?

hım ben onu ekstra bişey sanıyordum çünkü cbr 125 te motor 2 sübaplı diye geçiyo ama apachelerde falan öyle bişeyden bahsedilmiyor ben onu hızı arttırıcı etken olarak yani modifiye oalrak düşünmüştüm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:57 ----------

bu arada depodan kaç tane hortum çıkıyor karbüratöre bağlanan?
    forumda kilis li abilerimiz de var tanış onlarla istersen. izmir de zaten çok var. onlar la da gezilere katılabilirsin

Motosikleti
    du bakalım şu derslerle uğraşıyorum şu anda müsait olduğum bi ara bi tur falan bişey olur katılırım sağolasın

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motor şirket motorumu
    sanane yaw.... şirket motoru veya değil... motoru üstüne mi alacan...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    cbf 150_haojin hj 125
    kardeşim seni burda görmek ne güzel şu sınavı atlatalım daha ne videolar çekicez seninle arkadaslar bu arada ben şahitim o motor 130 rahat görüyo sürücüyüde cok yakından tanıdıgım içn bence inanın 145'e;)e tabi kilisli olmasınıda sayın

Motosikleti
    eyvallah kardeşim bu siteyi senden öğrendik bizde birikimlerimizi aktarıyoz işte arada tvs apacheyle 145 lik video yakındadır cgl bile yaptıy yani inanın artık=)

eyvallah kardeşim bu siteyi senden öğrendik bizde birikimlerimizi aktarıyoz işte arada tvs apacheyle 145 lik video yakındadır cgl bile yaptıy yani inanın artık=)
    Merhaba hiç yazmıyorsunuz Cgl 125 başlığına,hava ayarını kaç yapıyosun, bir de relanti devri kaç kullanma kılavuzunu bulamadım ben

Motosikleti
    cbf 150_haojin hj 125
    inş.kardesim birlikte cekeriz videoyu su sınavı bi atlatym bak o zmn cbf kac yapıyo..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler