Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Müjde ! Köpekten korkan motorcu arkadaslara kesin çözüm! Test edildi izleyin

Motovento
    REKLAM ALANI
    zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    ben bişey anlamadım kardeş ?

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    çok tatli bir it çokta masum ama bunun abilerinden çok çektim hatta hastanelik oldum o yüzden hiçbirine yaklaşıp sevmiyorum itoğlu itlerikaldı ki bence ne kadar gürültü çıkartırsak o kadar saldırıyorlar yanlarından geçerken mümkün olduğunca ürkütmemeye çalışıyorum saldırırsa da kaçmaktan ziyade durmayı deniyorum kaçmak çözüm değil uzlaşmayı deneyin
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok tatli bir it çokta masum ama bunun abilerinden çok çektim hatta hastanelik oldum o yüzden hiçbirine yaklaşıp sevmiyorum itoğlu itlerikaldı ki bence ne kadar gürültü çıkartırsak o kadar saldırıyorlar yanlarından geçerken mümkün olduğunca ürkütmemeye çalışıyorum saldırırsa da kaçmaktan ziyade durmayı deniyorum kaçmak çözüm değil uzlaşmayı deneyin
    Allah kimseye yaşatmasın hele bide kangal filan denk gelse yer adamı animallah aga boyle bi motora ara gaz versek demi kaçmıyolar fırlatmalar ?

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    onlar kaçmaz kovalar bunu sakın unutmaheves uğruna çok hayvan besledim onlardan korkmam ama artık sevmiyorum,hiç ısırılmadım ama çok atlattım ve sesi hiç sevmezler ben yanlarından geçerken performans egzoz olduğu için genelde ya boşa atarım yada debriyajı sıkarım basıpta kaçmam sizde kaçmayı denemeyin sonra benim gibi düşüp hastanede ayılırsınız...durun bekleyin korunacak bişey arayın(taş,sopa,dal vs) yavaş hareket edip sıvışın işin tekniği bu
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onlar kaçmaz kovalar bunu sakın unutmaheves uğruna çok hayvan besledim onlardan korkmam ama artık sevmiyorum,hiç ısırılmadım ama çok atlattım ve sesi hiç sevmezler ben yanlarından geçerken performans egzoz olduğu için genelde ya boşa atarım yada debriyajı sıkarım basıpta kaçmam sizde kaçmayı denemeyin sonra benim gibi düşüp hastanede ayılırsınız...durun bekleyin korunacak bişey arayın(taş,sopa,dal vs) yavaş hareket edip sıvışın işin tekniği bu
    valla kardeş süper özetlemişsin ama en temizini söylüyorum ..hayvanlara yarım saat yazık olacak ama bibere gazı taşıyacaksın..alcan 10 tl ye sıkacan 5 metreden hiç panik yapmadan ..hayvan yarım saat kitlenir..var mi daha iyi çözümü olan

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Köpek yavru olduğu için neye uğradığını şaşırıyor. Yoksa büyük köpek öyle egzost gürültüsüne pabuç bırakmaz.

Köpekten korunmayı kafaya takanlara ise kopek kovucu öneririm. İnsanların duyamayacağı ses frekansı yayınlayarak köpeklerin kaçmasını sağlıyor.

Ben denedim köpeğe 6-7 metre uzaklıktan kullandım. Köpek arkasına ok saplanmış gibi havaya zıpladı. Selameti kaçmakta buldu. Cihaz 50-100 TL arası satılıyor.

Not : Cihaz pille çalışıyor. Pil bittiği zaman köpeklere dayılanmaya kalkmayın.

Motosikleti
    "Ben denedim köpeğe 6-7 metre uzaklıktan kullandım. Köpek arkasına ok saplanmış gibi havaya zıpladı. Selameti kaçmakta buldu."

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler