Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Yağmurda SS böyle kullanılır.....

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Topağın kitlenmesini talep ediyorum.... 3.saniyede Halis kural dışı hareketler yapmış... Forum kuralları çalışsın....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Arasira ben de yagmurda, hiz yaparim.
    Seviyorum napayim!!!

Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Şu anda Yok :(
    yapmayın mt ahalisi yapmayın Fake bu video , asfaltın altında mıknatıs var yahu
    [I]::angry2:: Kuşansam da tekrar Demir kanatlarımı , kaçabilsem her türlüsünden dertlerimin , birlikte çığlık atsak gene yollar bitinceye kadar ... ::angry2::[/I]

Motosikleti
    CBR 600F
    trafikte denemeyin.bizm yollar yemez bu hareketleri

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Topağın kitlenmesini talep ediyorum.... 3.saniyede Halis kural dışı hareketler yapmış... Forum kuralları çalışsın....
    Ondan sonra kamera Halis abiyi göremedi ama ben arkasındaydım, bir sonraki virajda yoldan çıkıp tabelaya girdi, doynnnnkkkk! sesinden sonra yola geri döndü...

İnince abi dedim ne oldu virajımı alamadın, yok baktım tabela plastik ondan vurdum dedi.

Şimdi yürürken bile önüne plastik ağırlıklı metaryellerin gelmemesine özen gösteriyoruz.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

speedy46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok :(
    mübarek sanki buz pateni yapıyo))
    GöLgELErDe ıŞıKlAr kaDaR ÖnEmLiDiR.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Bende hep yapıyorum ama istemeyerek
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Viraj çıkışlarında gaz açınca arkanın atmasını gayet sıradan, ben bile bundan daha çok dağıtıyorum motoru, özelikle Hakkı(Nemrut)'u trafikte arkadan izlemelisiniz, SS'le powerdrift konusunda ondan iyisini henüz görmedim.

Viraj öncesi arka frenle yapılan driftler baya şık olmuş, bu konuda da Mert'i trafikte izlemelisiniz, en son kartepeden inerken aklımı aldı, 1 tek virajı diriftsiz dönmedi, hemde kupkuru asfaltta...

Hakkının önüyle Mert'in arkasını birleştirirsek bu arkadaş bile ağzı açık izler.

Bu arada güzel paylaşım, keyifle izledim teşekkürler.

Hakkının önüyle Mert'in arkasını birleştirirsek bu arkadaş bile ağzı açık izler. yorum biraz ofsayt olmuş abi şaka tabi ciddiye alınmasın helal ya ne guzel sürüyor gençlere kötü örnek amaaa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:07 ----------

özellikle 50. saniyede harbi harbi araba gibi drift yapıyor helal olsun
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GSXRR, bu konuda sana katılmıyorum, bu videodaki motorda yağmur lastiklerinin kullanıldığı aşikar.

Emin ol bizim standart cadde lastikleriyle kuru zeminde gazlamamızdan daha iyi bir yol tutuşuna sahip.

Ayrıca yağmurda kullanmayı severim ve çokta kullandım, bilinenin aksine aynı kuru asfaltta olduğu gibi, yağmurdada makine ne kadar hızlıysa o kadar stabil.

Yağmur için en tehlikeli şeyin virajda korkup bir anda gaz kesmek olduğunu söyleyebilirim.

Drift gayet basit bir şey aslında en tehlikeli yanı Highside yani kayan lastiğin bir anda çok iyi tutunma sağlayıp kaymamasıyla drift için verilen kontranın alehe dönmesi durumu ve bunu yaşama riski ıslak zeminde çok çok daha zor.

Su psikolojik bir korku, bunu yenmek için kışın motorları eve sokup üstünü örtmek yerine, gazlamak için camın kenarında yağmuru beklemenizi öneririm.

Hatta abartıp karda buzda dahi binin, 08 kışıydı sanırım, don yapmış yolda Komtan'ın(Gürkan) önünde 200kmh civarı süratle bir power drift yapmışım, sayın moderatörümün dili olsada konuşsa.
    AYE nin dediği yağmurda lastiğin tutunma olayına katılıyorum.çok defa bende test ettim yağmura yakalandığımda. hatta bir sefer edirneden dönüşte şiddetli bir yağmura yakalandığımda 180 km/h cıvarı seyrediyorken yanıma gelen bir S2000 Honda ile biraz takıştım.250 cıvarı hızımı hiç bozmadan çerkezköy sapağına kadar geldim(risk yaşamadan). yani yağmurda lastik tutmaz diye bişey sözkonusu değil,eğer lastikleriniz uygunsa .
    Buarada Kiyonari müthiş gidiyor gerçekten videoda

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    4 tekerde drift tutkum kesinlikle var atvyle bi kova su dökülmüş bi viraj gördüğümde benzinlik çıkışlarında ( ki çok sık çıkıyorum :S:S:S ) hiç kaçırmam u dönüşler falan ama motor bikere altımdan kaydı o bana yetti şimdilik sadece kalkışlarda arkanın birkaç metre oynaması veya yolun eğimine göre kayması bana yetiyor mutluyum :D:D:d hoş motorda sizler kadar da tecrübem yok ama denemişliğim var motorun üstünde zor durdum ki 250 cc landcruiser benim altımda bi hatırısayılır bi ss olsa çok yaşamam zaten.. videolar harika gerek yerli gerek yabancı olan Allah kazasız belasız uzun kmler nasib etsin üstadlar yapamasakta heycanınızı paylaşıyorm videolar çok cezbedici.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler