Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

video

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    Yazdıklarım o zamanları bilenlere dostum,farkındaysan bilenler bilir diye not düşmüştüm.O günleri hatırlayan veya yaşayanlar,videodaki gibi motor sürmenin gereğini anlarlar ve eleştirmezler.Yani zevk işi değil ekmek işiydi o zamanlar filim taşımacılığı,aynen böyle sürülürdü motor trafikte bazı şeyler haricinde (teker,gereksiz pati),durma lüksünüz yoktu,yetiştirmeniz gerekiyordu sinemadan sinemaya bantı...Ha tasvip etme konusu ayrı şimdi tabiiki.İmkanlar değişti,ihtiyaç kalmadı öyle bir işe artık.Bu video bana o günleri anımsattı, onun için yazdım...
    gaza gelme;kaza gelmesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    azad_23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki
    bence video çok güzel ama başka yerden alıntı olsa gerek

Romans504 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    tonic sıra daha sıra bana gelmedi diye düşünüyorum..
    + benim avatarıma ne oldu ?
    silindi demeyin herşey olduğu gibi duruyorda olan avatarıma mı oldu?
    RoMaNs_ Özgür Olmak için Uçmaya, Uçmak İçin Kanatlara Gerek Yoktur ( GSX-R 750 ) YeTeR..

tonic633 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aranıyor....Ancak Ölü Bedenime Sahip Olacaklar...
    Motosikleti
    kawasaki ninja(oyuncağı var 15/1)
    Alıntı Romans504 adlı üyeden alıntı
    tonic sıra daha sıra bana gelmedi diye düşünüyorum..
    + benim avatarıma ne oldu ?
    silindi demeyin herşey olduğu gibi duruyorda olan avatarıma mı oldu?

İİ KONU SENİN SEN BİLİRSİN
    İmpossible İs Nothing!...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    her saniyesini zevkle izledim valla...sağol...adam çok risk alıyor...sonu tabiki kaza...bende seki mobiletçi olduğum için bu slalomlar sıkışık trafikte çok yaptım...birinin direksiyonu önüne kırması veya kapı açılmasıyla olay biter...heyecan abi...ama vitesli motorla daha sakat...adrenalin meselesi...sağlıklı bir sürüş değil ama çok zevkli...düşende kolunu bacağını kıranda o olacağı için söylenecek bişey yok...başkalarına zarar vermesinde zibidi
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    abi ben bunu izledim bu adam rahatsız ya

eminekinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaaa adam motora çok hakim bu vıdeoyu eleştirmek mümkün ama motosiklet biraz asi biraz extrem yani biraz kalıp dışı olan insanların uğraştığı gönül verdiği bir olaydır. şimdilerde cebinde biraz fazla parası olanların yapabildiği bir olay ama maalesef öyle çok motosiklet tutkunu arkadaşım sırf parasızlık maddi imkansızlık sebebiyle şu an motosiklete binemiyor. ve az veya hiç deneyimi olmayan bi sürü insanlarda parayı basarak motor sahibi oluyor.bence basmakalıp insanların işi değil motorculuk onlar gitsin çakılda veya kumda oynasınlar öyle her şeye her kurala uyan insanlar bence motosiklet kullanmamalı bu işin ruhunda bi agresiflik var çünkü bi sıra dışılık var yani normal olmayan bişeyler var bunu anlamadan motora binmek binenlere ne veriyo anlamıyorum...adam iyi bi sürücü sırf aşağılamak için yazı yazanlar bence sürücüyü biraz da gıpta ederek izlediler ama bunu söylemeye bile gelemiyorlar...hadi aynaya bakın ve bu işin adamı değilseniz motora binmeyin.

King_Onur_71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi helal olsun ne diğelim

Romans504 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    eminekinci beni tarif ediyorsun ama. (Eminim ki benim motosikletimi sewdiğim kadar sen kendini sewmiyorsundur )
    (Hiç deneyimi olmayan, Parası var diye alan) motosiklet tutkunu olup olmadığını sen anlayamazsın...
    eğer sewerek tutkunu olarak kullanmasa, Kendini bu kadar ilerletemezdi (normale göre).
    Peki Motosiklet tutkunu olan biri nasıl kullanmalı?
    yorumunu çok beğendim kötü bir niyetle bunları yazdığımı sanma sakın..

**********(AYNAYA BAKTIM VE KARAR VERDİM BU İŞ BENİM İŞİM)**********
    RoMaNs_ Özgür Olmak için Uçmaya, Uçmak İçin Kanatlara Gerek Yoktur ( GSX-R 750 ) YeTeR..

motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    Alıntı eminekinci adlı üyeden alıntı
    yaaa adam motora çok hakim bu vıdeoyu eleştirmek mümkün ama motosiklet biraz asi biraz extrem yani biraz kalıp dışı olan insanların uğraştığı gönül verdiği bir olaydır. şimdilerde cebinde biraz fazla parası olanların yapabildiği bir olay ama maalesef öyle çok motosiklet tutkunu arkadaşım sırf parasızlık maddi imkansızlık sebebiyle şu an motosiklete binemiyor. ve az veya hiç deneyimi olmayan bi sürü insanlarda parayı basarak motor sahibi oluyor.bence basmakalıp insanların işi değil motorculuk onlar gitsin çakılda veya kumda oynasınlar öyle her şeye her kurala uyan insanlar bence motosiklet kullanmamalı bu işin ruhunda bi agresiflik var çünkü bi sıra dışılık var yani normal olmayan bişeyler var bunu anlamadan motora binmek binenlere ne veriyo anlamıyorum...adam iyi bi sürücü sırf aşağılamak için yazı yazanlar bence sürücüyü biraz da gıpta ederek izlediler ama bunu söylemeye bile gelemiyorlar...hadi aynaya bakın ve bu işin adamı değilseniz motora binmeyin.
    Katılıyorum dostum,kim ne derse desin bu işin ruhunda delilik var. Kimse alınmasın ama kendi halinde bıraktığında iki teker üzerinde duramayan bir aletin üstüne atlıycan ve hız yapacaksın akıllı işi değil aslında.Aramızdaki yorum farkı şudur :Kim daha deli? bu soruya da aynalar değil,sürüş şekilleri karar verir.Videodaki arkadaş ta bayağı üst seviyede deli.Ama motoruna da o denli hakim.En beğendiğim tekniği araya dalmadan önce blokaj olmuş,kıç savuran arka tekerle gelirken freni bırakıp gazla düzeltmesi.Bu video eskiden beri arşivimde mevcut ve izlerken keyif veriyor.İzlettiklerim de aynen şunu söylüyor.<<Biz de kendimizi motorcu sanıyoruz>>.Sözlerim sakın yanlış anlaşılmasın arkadaşlar.Polemik için yazmadım,Kimseyi rencide etmek,kuralsızlığı savunmak değil amacım.Kimse de böyle tehlikeli hareketler yapmasın.Sadece teknik olarak adam çok iyi.Zaten öyle olmasa ilk pozisyonda yapışırdı biryere.ayrıca belliki adrenalin müptelası biri.Ancak şunu da eklemeliyim böyle sürüş (kelle koltuk )bir yere kadardır,bir yerde mutlaka sobelenirsin.Esenlikle kalın...
    gaza gelme;kaza gelmesin

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ve böylesi motorcular bütün motorcuları kötülüyor 4 teker vasıtalar bu yüzden bizleri görmezden geliyor elimde olsa böyle insanlara bisiklet bile sürdürmezdim

selam

ben kendimi çoooook sewiyorum ( herkes gibi )ama bunun yanında daha bi çok şeyi sewiyorum...her kesin sewgisi kendine bi beden büyük gelir bu hep böyle olmuştur...

adamın çok iyi sürücü olduğunu söylüyorum ...böyle motor kullanmayan motor sürücüsü olamaz demiyorum...hadi yollara çıkıp dağıtalım da demiyorum sadece adam iyi değil çook iyi sürücü onu söylüyorum....hissederek kullanıyo ne zaman ne yapacağını biliyor...BENCE H A R İ K A .. göz zewkimi doldurdu tanısam tebrik ederdim...kimse üstüne alınmasın...bye ...

Paylaşım için TEŞEKKÜRLER...

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    bn açamadım :=((

garikan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dl 1000 Vstrom

hangisi kullanıyor

peki motor mu onu, omu motoru gideceği yeri belirliyor
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!
    motora binen, gündüz rüya görmez!

ilhandogru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 ZAT
    ansına avradına yazık

bu adam heralde hız çetesini izleyip tarfiğe çıkmış çok tehlikeli sürüyo ama genede helal olsun

bu adam çok gaza gelmiş heralde çok tehlikeli sürüyo ama genede helal olsun.bu adam ölümü arıyo ama daha ölüm bunu yakalamamış.

buna ne dersiniz bi girip izleyin..
    http://www.bikepics.com/bikemovies/speed/
    bence olağan üstü..herkes balerin olamaz ,herkes sanatçı olamaz ,hele hele zorlamakla hiç olunmaz sadece taklit olmaya taliptir...her ne yaparsan en iyisini yapmalı yada yapmamalı...yaptığın işin hakkını wermeli..300 km/h ıle giden bi alete binip 100 le gideceksen bilmem ne demeli ???alete yazık yani ..bu iş beceri işi beceremiyosan zorlama..ya hakkını wererek bin yada binme... kablumbağalarla yolda sohbet etmek için başka araçlar da war.....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler