Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yunuslarla ilgili video

Motovento
    REKLAM ALANI
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne mahsuru var? niye kıla tüye takılıyoruz? görevini yaparken kılları engel mi oluyor?.
    görevini mi yapıyor?.. yada laikiyle yapıyor mu?

orası tartışılır..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    bu yunuslardan memnun olmayanların bi gocuntusu vardır heralde..ben işlerini bunlar kadar ciddi yapan görmedim,bunların çevirmelerine çok denk geliyorum,normal terafik polisine yüz vermeyen godomanlar bunları görünce hazır ola geçiyo,işim yoksa oturup seyrediyorum valla,helal olsun bunlara işlerini yapıyolar..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Motosikleti
    gsxr13000
    konu nerden nereye gelıo açılmısken bende yazım dedım belkı içlerinde işini yapan vardır ama ben daha denk gelmedım! kontrollerde neden sert bı tavır içine giriyolar tavuguna kış mı dedik neden daha düzgün bir tavır sergilemıyolar anlamış degılım bu böyle uzar gıder...
    benım evıme hırsız gırdı abartmıyorum 50 kere aradım ekıp yok dedıler varmı böyle bişi gelıp bakmıcaklarsa ne gerek var.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görevini mi yapıyor?.. yada laikiyle yapıyor mu?

orası tartışılır..

bunu tartışırız da, bıyığın bununla alakası yok. olsa ne olur, olmasa ne olur? adam seviyordur, bırakmıştır.

neyse, yunuslara gelirsek. çoğu arkadaşımız eleştirmiş, hiç bir iş yapmıyorlar diye ama, somut olarak bir şeyler yapıyorken görmemiş olmanız, onları işlevsiz hale getirmez. bununla birlikte mutlaka görmeniz gereken somut bi şeyler de olmayabilir. bu tür önlemler, caydırıcı önlemlerdir. varlıkları bile bi kaç suçu önceden önlemişse (ki bence bu sayıyı "bir kaçı" rahat geçer), bu bile işlevselliği ve gerekliliği göstermeye yeter...

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Yatıkları benzini hak etseler, altlarındaki motosikletlerin kıymetini bilseler, onara bu imkanları sunanların bu halk olduğunun bilincinde olsalar, insan gibi davranmak konusunda bu kadar zorlanmasalar, ha bir de gerçekten motosiklet sürmeyi bilseler daha çok seveceğim bu insanları.Görevini kötüye kullanan insanları sevmiyorum.

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynı biz...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Bakışları bile adamı tırstırıyorBenide çok severler Mustangla yakalamaya çalıstılar yakalayamadılar sokaktan döndüm izimi kaybetirdim sonra bi gün parkta otururken buldular...Ulan gıvırcık seni bi gün yakalayacam dedi
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler