Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Suzuki Hayabusa 320Km/h ama...

Motovento
    REKLAM ALANI
    bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VZ 800 MARADUER
    Adam havada 4 vites değiştiriyor ve sonra...Yorumlarınız?

Download-Link:

http://rapidshare.de/files/7176269/S...20KmH.wmv.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Romans504 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    kusura Bakma Benim Yorumum, Benim Hız Yapışıma Göre Bu Adam 320 ile Gitmiyr .. Ölçün, Biçin, Hesaplayın, Eğer Bu şıuan 320 İle gidiyorsa Ben kesin 360 yapmışımdır ...
    RoMaNs_ Özgür Olmak için Uçmaya, Uçmak İçin Kanatlara Gerek Yoktur ( GSX-R 750 ) YeTeR..

Motosikleti
    SUZUKİ VZ 800 MARADUER
    Romans504, walla kadran yalan söylemiyorsa 220 mp/h diyor ki bunuda km/h çevirisen ne çıkar bilmiyorun tabi hoş hızı yaşamakta önemli

bartender07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr ...bws.. aprilia rc 50
    kardeşler o mil deil kilometre yada kadranda bi ayarsızlık var ben cbr 600 le 210 km gördüm böyle bişetdi 300 km ile yandaki ağaçları ve yoldaki şeriti göremezsin birbirine bitişiyolar

Motosikleti
    SUZUKİ VZ 800 MARADUER
    bartender07, dikkatli baktıysan büyük rakamların altında küçükleri var ki bunlar neyi ifade ediyor o zaman? :

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya doğru arkadaşlar ya bence adam yanındaki hayabusayla drag yapıo ama kadranda bi oynama yok diyorum ben.

arkadaşlar 220m demek yanlız 352 km demek gerçekten inanılmaz zaten bu hayabusalar

arkadaşlar 220m demek yanlız 352 km demek gerçekten inanılmaz zaten bu hayabusalar

KAPTANTIGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    walla adam canavar gibi gidiyo üstüne bide vites atıyoo havada walla

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    valla adam 220 mil/s hıza dayıyo kadranı o da 354 km/s ediyo. hayabusa bu yapar..
    bartender07, o ağaçlar ve şerit çizgilerinin gözükmesi kamerayla ilgili bişey.. sen de motoruna kamera takıp yolu çeksen sen de o çizgileri görürüsün.

bartender07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr ...bws.. aprilia rc 50
    oldu ilnapoli deneyelim motoru bi tamirden çıkarırsak yapacaz ama arif abiyle beraber 265kmh yi gördüm aklım çıktı ve tek tekere kalkmıştık yani 300kmh de basit bi rakam deil hayabusa diyosun makineye saygı duyarım dikkatli seyret videoyu makina 350 kmh yapması için devir saatinin dibe dayanması (red line ) yapması lazım ama makine 11000 devirde tıkanıyo arif abide baktı kadran şikeli dedi. benim fikrim bu saygı duyarım .
    [FONT="Comic Sans MS"][B][U][COLOR="Red"][SIZE="2"]ZEKİ ÇEVİK VE AHLAKSIZIM[/SIZE][/COLOR][/U][/B][/FONT]

mehmetcan28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu videoyu nerden indiriyosunuz?anlamadım.önüme linki tıkladığım zaman nereden indirecem? :

Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    mehmetcan28, linke tıklayınca karşına gelen lsiteden free olana basacaksın sonra geken ekranda bir zaman bekliyorsun saniyeler gecyo görebilirsin bunuda sonra dosyanın ismi geliyor aynı yere tıkla ve inndir bu kadar basit ok
    Söz Uçar Yazı Kalır...:cat:

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    sanki bizi biraz yemişler gibi bunların km leri ön lastikten ölçülüyor diye hatırlıyorum tek tekerde hala çalışıyor havada yerle temas yokken ben 300 leri gördüm ama lastikler yerdeydi en azından
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

motorparca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    video da görülen motosiklet turbo beslemeli suzuki hayabusadır.suzuki hayabusaların zaten red line'ı 11 bin devir olduğundan dolayı daha çevirecek bir devri bulunmamaktadır.hayabusa kullanıcıları bildiğinden dolayı bilmeyenler için söylemem gereken ise vites/devir/hız oranlarını incelerseniz daha verimli bir sonuca ulaşabilirsiniz.ayrıca 220 mph'a ulaşan süratte dikkat etmeniz gereken ayrı bir nokta bu motosiklette devir saatidir.kadran bittikten sonra devir saati hala devam etmektedir.bu ise turbo'nun katkısıdır.hızın hissedilmemesinin nedenleri hayabusanın oturaklı bir yapısı oluşu,dağılma eğilimi göstermemesi ve özellikle kamera açısıdır.standart bir suzuki hayabusanın yaklaşık 340km/h sürate ulaştığını düşünürsek turbo beslemeli bir aracın bu süratlere ulaşması garip değildir.iyi günler.
    Let the good times roll.

SAĞOLASIN KAPTANTIGER NİHAYET SONUNDA ÖĞRENDİM.

BİRAZ SEYREDİYİM BARİ

purifier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    km ön tekerden ölçülmüyormu?
    ön teker havadayken nasıl ölçüm yapıyor.hemde hiç kesiksiz düzenli olarak yükseliyor ibre. devir aralıklarında km sayacında da hafif bir kesiklik olması lazım.bildiğim kadarla son sürate yaklaştıkça hızlanma zorlanır.motorun km devirmesi daha fazla zaman alır.yani süratle birlikte rüzgar direncide arttığı için hızlanma ivmesi azalır.bu motor pat diye 15-20 sn.'de 220 mil. yapıyor.

sayfanın altında free yazan düğmeyi tıkla,sonrada gelen yeni sayfanın en altında bir rakamlar 15seconds diye sıfırlannıca link çıkacak ve sonra tıkla indir.

bu videoyu daha önce de izlemiştim...adam açık seçik basıyor işte... herşeyi bir yana bırakacak olursa; motor hayabusa ve adam son devire kadar basıyor.... Bu motor zaten son viteste o devirlerde 340 km/h yapıyor...şaşılacak bir durum yok bence...

Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Ya arkadaşlar anlamadığım konu neden bu kadar farlı düşünceler var ben iyi bir araba kullanıcısıyım arabana bunu anlarım bilmedğim hız motordan motora farklımıdır adam babalar gibi 220 mil yapiyoo nesi var bunu ya
    Söz Uçar Yazı Kalır...:cat:

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler