Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

beyinsizler..

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Ilelerii Zeka Ya Bunlar Moto Kasası Yapmamıslar Yada Hayatlarında özürlü ındsan Görmemişler Altındakı Cın Malı Sankı Nınja Yla Kaldırıyo ısde Anca Boyle Kalkar Dercesıne Yaptılar Sanırsam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kymco ck 125
    Gördüklerime inanamıyorum düşseler bir daha hiç denemezler heralde ne diyelim müthiş ikili :(

KANUNİ 150 C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ SEYHAN 150
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda c90 whellıe..

kızın az kalsın poposu görükecekti valla biz buna kısaca gerizekalı cesareti diyoruz alkışlıyoruzsizin neyinize tek teker hemde honda c90 cup ile millet benzin parasından yakınıyor canına malına bişey olcak diye efendi efendi biniyor bu mal vatandaşlar teker yapıyorlar..

başlık yanlış açılmış embesil nasıl tek teker yapar olacaktı..
    daha öncede forumda bu videoyu izlemiştim kask mask gecin arkadaşlar kızın arkadan durumu ofsayt.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    tehlikeli iş yapıyolarda, beyinsiz demekte abes biraz. motor sporları tehlikelidir, bunları yapan profesyöneller beyinsiz mi? bunlarda bi çift amatör gözükara insan ewladı işte. bencede yapmasalar daha iyide, başkalarının hayatını tehlikeye atmadıktan sonra herkes adrenalinin dibine wurmakta özgürdür. motora binme diyen anne haklı mı? haklı. lan sat şunuda bi araba al diyen arkadaş haklı mı? haklı. gelde sat motoru! herkesin limitleri war işte, bu arkadaşlarda kendi limitlerini zorlamış. hemde sıradan biniciler değiller bence. alkışlarım ağzım açık. beyinsiz demek haddim değil.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    yakında olacak
    cahil insallar işte
    [B][U][/U][/B]varmı ss gibisi :)

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Helal olsun valla takdir ettim.Kask olayına takılmayın sitemizde tekteker yaparken resim çektireyimde Smirnouf olduğu belli olsun diye kask takmayanlar var.. Ona da çökün?

Bu arada kız g-string mi giymiş ne
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    yakında olacak
    [B][U][/U][/B]varmı ss gibisi :)

Motosikleti
    YUAN XGJ150-T RACE
    böyle kızları da nerde bulurlar anlamam ki delilik ten başka bişey degil

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Kimisi kız arkadaşını motora bindiremez korkusu yüzünden, bir de bunlara bak. İkisinde de iyi cesaret var ama bi o kadar da beyinsizler gerçekten
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    benim dikkatimi bişe çekti kız cidden işi biliyo mototr tekere kalkınca kız dikiliyo önteker yere inince hatta inerken çöküyo motorun dengesini bozmuyo bu konuda helel olsun çocukta kıza güveniyo onada helel olsun...çok mutlu görünü yolar gülücükler falanyanlız bee adam kask taksanda kendi hayatınıda manitanın hayatınıda rizikoya atmasan
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    KAWASAKİ 2007 VN 900 ve MONDİAL RF 150
    walla arkadaşalar böyleleri yüzünden aileler cocuklarının motor kullanmalarını istemiyolar ve korumasız oldukları için yeni motor kullanan bi çok yaşı küçük insan var bunlarada kötü örnek..yanlış tabi beniim görüşüm

her ne kadar yaptıkları akılsızca bir davranış da olsa oldukça estetik gözüküyo

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    cehaletin kelime karsiligi. yurdumdan insan manzaralari iste. kiz kucuk zaten belli. zavallilar.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Kizamiyorum gençlere ya sadece izlemek kaliyor.... Müzik başarili kiz başarili motor başarili pilot başarili biraz lakayitlik var ama ölümle dans etmek cok tatli olsa gerek... güzel bir çalişma gercekten benim hoşuma gitti.
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Yapmam sadece seyir ederim onlarada laf söyleyerek nefesimi harcamam zaten anlamazlar kısacası toğumuna paramı saydım yapın
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı mach1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapmam sadece seyir ederim onlarada laf söyleyerek nefesimi harcamam zaten anlamazlar kısacası toğumuna paramı saydım yapın
    tohumuna parami saydim
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

stunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda -titan -twister
    valla söyliyecek laf bulamadım. allah korusun.
    stunc -honda titan -honda twister
    motosiklet özgürce yaşamak, rüzgarla yaşırmak tır.

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Arkadaslar hemen beyınsız dıye ıtham etmek yanlıstır. avrupada çekılmıs ızledıgımız bir cok racinglerle yapılan videolarda kask mask yok hatta adamalar hastanedekı goruntulerını bıle yayınlıyorlar ve bır cogumuz helal olsun adamlara bak ya fılan oluyoruz. direksiyona oturup surenler polise el hareketi yapıp kacanlar drift yapanlar cadede yarısanlar bır coklarında kask yok. bunlara genelımız way bee dıyoruz. Bunu bir türk yapınca hemde kıyıtırık bır cup la neden cosuyoruz. düşünün elemanların altında ninja olsaydı yabancı daha artıstık bır müzıkle daha estetık olarak bı vıdeo yayınlaysadı yıne boylemı dusunurdunuz, yoksa ya damlara bak helal olsun motoru ne kullanıyolarmı derdınız ???
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

Bence kimse savunmasın yaptıkları hareketi. Çünkü sadece saniyelik olaya bakar o kızın düşmesi. Farz edelim 1 cm bile ayağı kaydı. anında yere yapışır ve parçalanır.

Motosikleti
    mr 250 destro
    cocuk bunlar arkadaslar o yaslarda dusunemezler bazı seylerı yaptıkları kotu elbet ama dedeıgım gıbı yasları kucuk anlamazlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)