Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Adrenalin yüklü sürüş keyfii :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    harikak kullanmış cesaret ister o trafikte ama bildiği mekan heralde duvara 0 gidiyo resmen
    KaLbİnDe ŞeYtAnLaRıN mElEkLeRdEn FaZlA oLmAsInA iZiN vErMe!!!

by tpr.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah be abilerim ablalarım ,keşke çıkıp gaz açacağımız trafiğe kapalı bi alanımız olsa,yada kafamıza göre yatacağımız bi pistimiz olsa ,sonuçta altımızdakiler hız aracı,hız için uyarlanmışş,yavaş süreceksem neden ss aldımki dünya kadar para verdim ,dünya kadar vergi veriyorumm,ve herkesin yaktığından daha çok benzin yakıyorumm, yani diyorumkii bunlar ciddi bi mali külfet olmasına rağmen biz bunları aldık ve biniyoruz basmam diyene gülerim zaten,Adana 4. büyük il ve adanada motorun hakkını verecek, ciğerini açacak hiçbi yer yokk o zaman biz ne yapacaz kanat takıp uçamayacağımıza göre nerde binecez nerde basacaz ama işte keşke keşke keşkee olsaa diyorum SAYGILAR
    yani hala anlamadın mı? kendi yazdıklarını oku o zaman tekrar tekrar... yanlış motor seçmişsin kardeşim sen..
    madem yol yok? niye alıyosun? tanımadığın insanları katletmek icin mi, yoksa kendi canına mı kastın??
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani hala anlamadın mı? kendi yazdıklarını oku o zaman tekrar tekrar... yanlış motor seçmişsin kardeşim sen..
    madem yol yok? niye alıyosun? tanımadığın insanları katletmek icin mi, yoksa kendi canına mı kastın??
    iide enduro tarzım değil,naked sevmiyorum,çapıra zaten binmem ss'yede binmeyim bari o zaman motoru bırakayım benn öylemi cezerye ,sence mantıklıysa teşekkür ederim
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı tuğper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harikak kullanmış cesaret ister o trafikte ama bildiği mekan heralde duvara 0 gidiyo resmen
    İşi-gücü olmayan '' Duvara nasıl sıfır gittim'' der!

Yada: '' gördünmü 360 bastım..'' bu ve bunun gibi şeyler.

5 aydır maaş alamamış bir gemiye, geminin mafyatik sahibiyle beraber-birlikte, paşa paşa ödeme yapmayaaaa, tırsıttığı-korkuttuğu insanlar hem deee!!!! ve bu ödemeye (Paşa Paşa) şahit olmaya kim gidebilir????

Adrenalinizi maçanız yediği kadar alınız, ve mümkünse başkalarını öldürmek bir yana, başkalarına yararlı olmak üzere...
    Cesaret (kadın erkek farketmez) ne için kullanıldığı oranda kıymetlenir
    Poturdak

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    iide enduro tarzım değil,naked sevmiyorum,çapıra zaten binmem ss'yede binmeyim bari o zaman motoru bırakayım benn öylemi cezerye ,sence mantıklıysa teşekkür ederim
    iyi iyi, anlıyorum seni de.. sen de beni anlamaya gayret et..

bak... eminim motor kullanmanı istemeyen yakınların olmuştur. o yakınlarının, biricik insanların sözlerini kulak arkası edip motor alıyorsan (benim gibi) sen motosiklet kullanmayı cok seviyorsun, bundan cok zevk aliyorsun derim. e bunu da anlarım.

al, kullan tabi. fakat başkalarının hayatlarını riske atma. ben bunu anlatmaya çalışıyorum.

pist mi yok? git piste $100 ver, al keyfini. benim de huzurumu bozma! piste de $100 vermiyorsan altına o motoru çekebildigin halde, ayıplarım seni. tabi ki istemem seni de trafikte boyle kullanırsan...

Motosikleti
    R1_8
    bende ondan bahsediyorum keşke 100 dolar verip gazlayacağımız bi pist olsa diyorum ama bazı şeylere anlamak için o yaşam tarzının içinde olmak gerekir ve bunun bi kısır döngü olduğunu düşünüyorum nasıl olsa anlaşamayacağız sende durduk yere huzurunu bozma

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    bende ondan bahsediyorum keşke 100 dolar verip gazlayacağımız bi pist olsa diyorum ama bazı şeylere anlamak için o yaşam tarzının içinde olmak gerekir ve bunun bi kısır döngü olduğunu düşünüyorum nasıl olsa anlaşamayacağız sende durduk yere huzurunu bozma
    bu yarış yönetmeliği ne? http://www.tmf.org.tr/dokumanlar/TMF...TKUR070806.pdf
    biz yarışları tarlada mı yapıyoruz?

o çiçee de istemiom. yok barış marış..

Motosikleti
    R1_8
    bu yarış yönetmeliği ne? http://www.tmf.org.tr/dokumanlar/TMF...TKUR070806.pdf
    biz yarışları tarlada mı yapıyoruz?

o çiçee de istemiom. yok barış marış..
    ya sen ne desen ,ben 10 dakka sonra dükkanı kapatınca eve giderken çökecem zaten boşver şimdi,hem ben çiçeği alıyomusun diye sormadım ,sormamda,direk veririmm

eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kktc de sürgünde... 3 yıllık hasretlik yaşayacam belliki
    Motosikleti
    tiger250, nexus 500, virago 1100
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşi-gücü olmayan '' Duvara nasıl sıfır gittim'' der!

Yada: '' gördünmü 360 bastım..'' bu ve bunun gibi şeyler.

5 aydır maaş alamamış bir gemiye, geminin mafyatik sahibiyle beraber-birlikte, paşa paşa ödeme yapmayaaaa, tırsıttığı-korkuttuğu insanlar hem deee!!!! ve bu ödemeye (Paşa Paşa) şahit olmaya kim gidebilir????

Adrenalinizi maçanız yediği kadar alınız, ve mümkünse başkalarını öldürmek bir yana, başkalarına yararlı olmak üzere...
    Cesaret (kadın erkek farketmez) ne için kullanıldığı oranda kıymetlenir
    muzaffer abim iyi demişsin hoş demişsinde

SÖYLEDİKLERİN KARŞINDAKİNİN ANLAYABİLECEĞİ KADARDIR...

saygılar....
    KAYBOLMUŞ BİR KENTİN ESKİCİSİYİDİ
    MAKİNELEŞMEYE KARŞI, DUYGULARI TOPLUYORDU
    %0.1

Motosikleti
    R1_8
    evet bencede ,bide cevaplar seviyeli olursa daha anlaşılır olabilir

Motosikleti
    evet bencede ,bide cevaplar seviyeli olursa daha anlaşılır olabilir
    haklısın aslında ama sende daha önce yazılanları dikkate alsan...

arkadaşlar oldukça önemli bir takım kaygıları ortaya koymuş...

şu kadarını söyleyim altında ss bir makineyle sırf kendi bencil, hız, adrenalin duygusu tatmin olsun diye, trafikte sürat yapan tek teker giden bir sürücüyle ona alkış tutan aslında aynı kişiliklerdir... biri olmadan diğeride olmaz...
    %0.1

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    ya sen ne desen ,ben 10 dakka sonra dükkanı kapatınca eve giderken çökecem zaten boşver şimdi,hem ben çiçeği alıyomusun diye sormadım ,sormamda,direk veririmm
    herşey yaparak öğrenilmez. ''kaza nasıl yapılır?'' da, gorerek, okuyarak ogrenmen gerekenlerden.

hani, çiçek vererek baslayacagın ogrenmelerde zorla çiçek vermeyi deneyebilirsin:D sonra o çiçekleri yesen de, cok buyuk sorun yaratmaz

sakalar bi yana (umarım ortamı yumuşatır), sen ne dersen de, soylenenlerin kulagına küpe olmasını umuyorum...

Motosikleti
    R1_8
    işin komik tarafı nedir biliyomusun sitedeki ss kullanıcılarını toplayalım onlar bana hak verir diğer motor kullanıcılarıda size, dedim ya bu bir kısır döngü ,yoksa cezerye muzaffer abi onlar kaygılarında sonuna kadar haklılar ,yani anlamayla yada olayı idrak etmeyle ilgili bi sıkıntı yok,çok şükür herkesinki kadar bizimkide çalışıyo ,iş tarzda ve sürüşte değişiyo,kafamda ne var biliyomusun( bu sitede olmaz da çok ss kullanıcısı yok çünkü )anket açalım ve ss kullanıcılarına soralım ,hız sınırlarındamı gidiyoruz,şehir içinde basmıyormuyuz,millete ara gazı sesi dinletmiyormuyuz,iki tane kız görünce 1. vitesi 17000 devire kadar zorlamıyormuyuz,bu bi öz eleştiri,ama durum öyle,hayır öyle değil demekte olaya pebme gözlüklerden bakmaktan başka bişey değill

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    cok riskli hareketler en az 15 kişiden küfür yemiştir.
    hiç gerek yok insan playstation oynarken bile tırsıyor adam delirmis.
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Motosikleti
    R1_8
    herşey yaparak öğrenilmez. ''kaza nasıl yapılır?'' da, gorerek, okuyarak ogrenmen gerekenlerden.

hani, çiçek vererek baslayacagın ogrenmelerde zorla çiçek vermeyi deneyebilirsin:D sonra o çiçekleri yesen de, cok buyuk sorun yaratmaz

sakalar bi yana (umarım ortamı yumuşatır), sen ne dersen de, soylenenlerin kulagına küpe olmasını umuyorum...
    ortam gergin değilki ,ben çok ferahımm kesinlikle sinirli bi ruh halinde değilim ,mesajlarımı gülerek yazıyorum ,ve herkesin gülerek okuyp ,gülerek cvp vermesini istiyorum,yalnız çiçek yemek istemiyorummm,vejeteryanım ama o kadder değlll

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    konuyu degiştirmesene kardeşim... Trafikte oyle şuursuz insanları istemiyorum. o kadar. ve eminim de bu forumda binlerce kişi benimle aynı fikirdedir. kimse, bir tanıdıgını senin gibiler yuzunden kabetmek istemez. kimse seni de kaybetmek istemez.
    yeter, algıla artık.. aç kapılarını!!

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    İso ağabey Tutkunu anlıyorum. Ben de SS ciyim az çok bilirsin. Bu gibi şeyler adrenalin yüklü olduğu için insan düşününce bile heyecanlana biliyor. Benimde bu ve buna benzer tutkularım var. Motosiklette sınırları zorlamaya bayılırım. Stunt dediğimiz hareketlerin tamamını yapa bilmeyide çok isterdim mesela. Diğer arkadaşlarında dediği gibi trafikte yapmak sakıncalı hatta gördüğümüz örnekleri bile oldu zaman zaman. Bunu sana kaç kişi söylerse söylesin, eğer içinde böyle bir tutku varsa en az 1 kere yapmadan duramazsın. Bu yüzden yapma etme diyemiyorum, sadece Çok DİKKATLİ olman gerektiğini hatta trafiğin az olduğu saat,gün ve yerleri tercih etmen herkes için yararlı olacaktır.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    işin komik tarafı nedir biliyomusun sitedeki ss kullanıcılarını toplayalım onlar bana hak verir diğer motor kullanıcılarıda size, dedim ya bu bir kısır döngü ,yoksa cezerye muzaffer abi onlar kaygılarında sonuna kadar haklılar ,yani anlamayla yada olayı idrak etmeyle ilgili bi sıkıntı yok,çok şükür herkesinki kadar bizimkide çalışıyo ,iş tarzda ve sürüşte değişiyo,kafamda ne var biliyomusun( bu sitede olmaz da çok ss kullanıcısı yok çünkü )anket açalım ve ss kullanıcılarına soralım ,hız sınırlarındamı gidiyoruz,şehir içinde basmıyormuyuz,millete ara gazı sesi dinletmiyormuyuz,iki tane kız görünce 1. vitesi 17000 devire kadar zorlamıyormuyuz,bu bi öz eleştiri,ama durum öyle,hayır öyle değil demekte olaya pebme gözlüklerden bakmaktan başka bişey değill
    yani, ben butun ss cilerin senin gibi dusundugunu zannetmiyorum. toysun bence, o yuzden sana oyle geliyor.. baska acıklama bulamıyorum. hayatta daha gorecegin-ogrenecegin cok şey var...

birinci viteste o hareketi yapmak(haltı yemek) da bazılarınıza mahsus olabilir. herkes adına konusmasan iyi edersin bence.

Not: o hareket, sizi alçaltıyor bence (kişisel görüşüm)

Motosikleti
    bu senin söylediğen şu sonuç çıkar ortaya o zaman...
    ss kullanıcları trafikte kocaman bir tehtitdir...

öylemi gerçekten ???
    %0.1

Motosikleti
    R1_8
    konuyu degiştirmesene kardeşim... Trafikte oyle şuursuz insanları istemiyorum. o kadar. ve eminim de bu forumda binlerce kişi benimle aynı fikirdedir. kimse, bir tanıdıgını senin gibiler yuzunden kabetmek istemez. kimse seni de kaybetmek istemez.
    yeter, algıla artık.. aç kapılarını!!

gergin gördüm sizi
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İso ağabey Tutkunu anlıyorum. Ben de SS ciyim az çok bilirsin. Bu gibi şeyler adrenalin yüklü olduğu için insan düşününce bile heyecanlana biliyor. Benimde bu ve buna benzer tutkularım var. Motosiklette sınırları zorlamaya bayılırım. Stunt dediğimiz hareketlerin tamamını yapa bilmeyide çok isterdim mesela. Diğer arkadaşlarında dediği gibi trafikte yapmak sakıncalı hatta gördüğümüz örnekleri bile oldu zaman zaman. Bunu sana kaç kişi söylerse söylesin, eğer içinde böyle bir tutku varsa en az 1 kere yapmadan duramazsın. Bu yüzden yapma etme diyemiyorum, sadece Çok DİKKATLİ olman gerektiğini hatta trafiğin az olduğu saat,gün ve yerleri tercih etmen herkes için yararlı olacaktır.
    sivaslım caanımm,zaten bende caddelerde stunt yapalım demiyorum,çok iyi tanıdığım bi kişi ( ss kullanıcısı ) artık aramızda değil,biride motora binemiyo ne yazıkki,bunlar benim samimi arkadaşlarım,kişilrin hayal ettikleri görüntülere ben canlı şahidim fakat ,hız yapmak teker yapmak şu yada bu atraksyonlar için ,yerimiz yoksa ne yapalımm ,motoru alıp evdemi kullanalım diyorum ama işte anlayana diyorum( senle alaklı değil kakkoo )

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler