Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeşil ışıkta geçiş

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    ya hep amerikaya laf ederiz şunu deriz bunu deriz...
    böyle bi durumda direk 1 ci derece cinayete teşebbüsden yargılıyolar adamları hiç acımadan....
    başka da bişi diyemiyorum...
    kamyonet haklı şekilde geçmiş kendi ışığında...kırmızı yeşil sarı mor mavi hiç farketmez...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Söyleyecek birşey bulamıyorum!!! Ama bu gibilerinden çooooookkk var.
    Büyük geçmiş olsun.
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

paylaşım ısın tskrler uzucu ve bı o kadarda urkutucu bı kaza allah motorcu abımızı korumus ERDOSEL senın yazdıkalrını okuyunca ufak bısey sanmıstım ama kazayı gorunce motorcunun kesın olduğunu dusundum...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben yolda genellikle sağdan soldan önüme taşıtların atlayabileceğini varsaydığımdan .

Eğer sağımdan yola katılım varsa yolun soluna doğru kayıyorum .
    Eğer soldansa tam tersi , yani yolda S çizerek ilerliyorum ama tehlikeyi azaltıyor.

Öndeki aracı yakın takip durumlarında , öndeki aracın olabildiğince solunda durun.
    Eğer öndeki araç durmaya yeltenirse , yol üzerinde fazla yer değiştirmeden .
    azcık sola kaçarak öndeki araca arkadan geçirmekten kendinizi koruyabilirsiniz.
    Arkadan gelenlere de dikkat etmek şartıyla .

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    o ışığı o adama monte edecen ,sonra adama elktrik verdikçe ışık yanıp sönecek, görecek kırmızı ışık nasıl yanarmış, yandığında nasıl görülürmüş
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    diyecek kelime bulamıyorum bir hayat bu kadar ucuz olamaz kırmızıyı goruyorsun ve şehir içindesin bu hız niye kaza yapsan sana acımam ama karsındakı insanlara yazık burdakı abimize buyuk gecmıs olsun ucuz kurtulmus
    gül bahçesine girenler gül olmasalarda gül kokarlar ( SUZUKİ --- KATANA )

vay ayıoğluayınınoğlu vay
    ya çıldırıyorum ben bunları görünce,

birde ticari araç sonuçta kamyonet
    ekmeğini mal taşımaktan kazanıyor, insan gibi yapsana işini, o meslekten sana para kazandıran sana işe alıpta insanlığını dikkate almayan patronuna ne demeli,

arkadaşlar bu arada aklınızda bulunsun bir firma çalışanı, firma ile ilgili işinin icrası esnasında size bir zarar verdiğinde (burada mal taşıyan mal kamyonet sürücüsü) Borçlar Kanununa göre işverenin sorumluluğu nedeniyle patronuna da başvuru hakkınız var. Trafik raporunu alıp patronu dava edebilirsiniz. Bunun yasal dayanağı Borçlar Kanunu'nun 55. maddesidir.

"Başkalarını istihdam eden kimse, maiyetinde istihdam ettiği kimselerin ve amelesinin hizmetlerini ifa ettikleri esnada yaptıkları zarardan mesuldür. Şu kadar ki böyle bir zararın vukubulmaması için hal ve maslahatın icabettiği bütün dikkat ve itinada bulunduğunu yahut dikkat ve itinada bulunmuş olsa bile zararın vukuuna mani olamayacağını ispat ederse mesul olmaz."

Buradaki örnekte aslında işverenin sorumluluğu olmayabilir çünkü, şöför ehliyetsiz olmadıkça bir kusuru yok, yine de aklınızda bulunsun paranız kimsede kalmasın...

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı torento_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tşk. paylaşım için saol .
    Bu ne demek arkadasım tesekkurler paylasım ıcın sagol ,

Bence bi gecmıs olsun desen daha ıyı olurdu.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)