Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

çin moto şovlarım+CBR 125

Motovento
    REKLAM ALANI
    kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosiklet.net forum kurallarında derki:30. Reklam amaçli, bazi kisi ve kurumlari yüceltici veya asagilayici mesajlar atilamaz. Bu kurallari ihlal eden konu/mesaj'lar uyarilmaksizin silinebilir, kilitlenebilir, tasinabilir. Bu kurallarin ihlalinin devaminda, üyeler hakkinda gerekli yaptirimlar söz konusu olacaktir. Bu kurallarin uygulanmasinda, forum yöneticileri, takdir haklarini kullanmakta serbesttir.ilk baştaki cümleye dikkat et.bide web sitem diyorsun madde74 te der ki:74. Avatar resminin içerisin herhangi bir ürün , web sitesi , firma tanıtımını içeren yazı, logo ,web sitesi linki yer alamaz.Bunları ben değil forum kuralları söylüyor kardeş.Saygılar...
    [ ELAZIĞ-MT ]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kont88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM LC4 640-SUZUKİ GSXR 1000
    silerlerse amenna yinede sağolsunlar.1 gündür silmedikleri gibi beni desteklerlerse hepsine saygılar.
    ---TURKISH STUNT---

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    @kraljames

Selamlar gakkoş

Şimdi sen diyorsun ya yasaktır olmaz modlar siler bu başlığı diye, ben de bugüne kadar nice başlık nice post gördüm site kurallarına aykırı ve onbeş dakka geçmeden sayfayı yenilediğimde yerlerinde yeller esiyordu. Yani uyumayan sitenin uyumayan modları var, herhalde kurallara uygunluğunu biraz esneterek değerlendirdiler ki başlık üçüncü gününe geliyor.

Bu arada kont88'in ticari bir satış amacı olmadığı ve sadece kendi yaptığı gösterileri cüzi bir fiyat biçerek sattığı için almasak da alana da mani olmayalım ki kardeşimiz bari arada düşürdüğü motorların far sinyal ayna gibisinden ufak tefek masraflarını karşılasın değil mi
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Aytekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @kraljames

Selamlar gakkoş

Şimdi sen diyorsun ya yasaktır olmaz modlar siler bu başlığı diye, ben de bugüne kadar nice başlık nice post gördüm site kurallarına aykırı ve onbeş dakka geçmeden sayfayı yenilediğimde yerlerinde yeller esiyordu. Yani uyumayan sitenin uyumayan modları var, herhalde kurallara uygunluğunu biraz esneterek değerlendirdiler ki başlık üçüncü gününe geliyor.

Bu arada kont88'in ticari bir satış amacı olmadığı ve sadece kendi yaptığı gösterileri cüzi bir fiyat biçerek sattığı için almasak da alana da mani olmayalım ki kardeşimiz bari arada düşürdüğü motorların far sinyal ayna gibisinden ufak tefek masraflarını karşılasın değil mi
    bence haklısın. kötü niyeti yok. sonuçta you tube den bedava izlemeye alışmış herkes. neden kardaeşimize destek olacaksa herkes olmalı. bizdende öööle videolar you yube de neden kullanılmasın?

başarırsa gurur duyarım.........
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    ---TURKISH STUNT---

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sizi anlayamıyorum!

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence haklısın. kötü niyeti yok. sonuçta you tube den bedava izlemeye alışmış herkes. neden kardaeşimize destek olacaksa herkes olmalı. bizdende öööle videolar you yube de neden kullanılmasın?

başarırsa gurur duyarım.........
    bende malatya mt sayfasına neden bizim elazığ murat turizmin arabasına malatyalılar taş atmış bu insanlığa sığar mı dediğimde başka şelerde vardı tabi kötü bi niyetim yoktu bana form kuralları uygulandı 3gün ceza yedim form kuraları sadece bana mı?o zaman bu işte bi taraf var?o zaman sitede bazı abilerimiz bazı abilerimiz tarafından kollanıyo bu sonuç çıkıyor malesef saygılar herkese...
    [ ELAZIĞ-MT ]

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    tebrikler dostum! yeni videolarını bekliyoruz. Emeğe saygı!
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    kont yaa, çirkin çinli dediğin rapor hangisi. hangi motosikletleri kullandın burada? 125 kullanıyorum ama yeni bir 125cc makina alırsam hangisi tavsiye edersin?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    ELeCtRiCkChi nickli arkadaş demişki.

Hiç Kimsenin PaRA WeRip O CD Yi ALAcağını SanmıyoRum...!

cvp:27 adet sattım çünkü ortalık 600 1000 cc motosiklet şovlarıyla dolu insanlar Türkiye piyasasındaki motosikletle neler yapıldığını merak ediyorlar.Belki az bir sayı ama satıldı.

jamaisvu nickli arkadaş demişki.

ii hareketler amam türkiyede bunları yapıcak ben çok kurye tanıyorum o yüzden bunun cd sini alıcak adamın bence kasakata ihtiyacı yoktur

cvp:belki bunları yapacak çok kurye tanıyosun ben kurye değilim ikincisi bunları yapan kuryeler vardır ama hiç biri video cd haline getirip yayınlamaz eğer dediğin doğruysa. Biriside bir ortamda bize kırıklarını anlatırken diğer arkaşta beni ona tanıttı ve oda bunları bende yapıyorum dedi, seninki bu olaya benziyor eğer 10-20 kemik kırarak yapılıyosa emin ol sen 2 kemik kırsan eğer piskolojin bozulmazsa daha iyisini yaparsın ama benim motosiklet parçalayarak öğrenme gibi bir lüksüm yok o kadar paramda yok zaten olsaydı daha iyisini yapardım.

kraljames nickli arkadaş demişki.

fazla sürmez admin bunu görür ve kapatır!reklam kokuyo bide kadreşlerim diyosun tayfa ayık ol!

cvp:bunu zaten 1.sayfada açıkladım ama bu kardeş lafıma gocunmasını halen anlamadım.ne kastediyor?

ben bu arkadaşların yazdıklarına cvp vermeyi düşünmüyordum ama bir defaya mahsus verelim herkes kimin ne olduğunu görüyor biliyor ben 23 yaşındayım eminimki bunlar benden küçük arkadaşlardır çünkü olgun bir insan böyle saçma şeylerl uğraşmaz. Ben çok para kazanmak için motosiklet denen aletle uğraşsaydım hiç kimsenin yapmayacağı gibi evimde 1992 den bu yana 250 motosiklet dergisi biriktirip bu işe girmezdim. Önceki videolarımda dediğim gibi motorcu olacaksan binlerce otomobilin arasında farkım olsun diye binme yani parayla değil yüreğinle ol. Herkese saygılar.
    ---TURKISH STUNT---

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Emeğine sağlık arkadaş. Başarılısın da kim ne derse desin. Sitede her zaman negatif insanlar olmuştur. Hayatta da vardır olur.
    Sadobey

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler