Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alpinestars Meta Road V2 Ayakkabı (Motosiklet.TV)

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

1 kere Alpinestars dan uzun bot aldım. 2 sene icinde 10 kez giyilmemiş botun derisi dökülmeye basladı. Bu bir marka karalama kampanyası degildir. Açık / Mert / Korkusuz bir beyanattır.

Ama tabi herkesin hayatına da kimse karışamaz.

Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Bazen üst düzey markaların bile belli serilerinde sorunlar yaşanabiliyor. Ama ben motosiklet ekipmanı söz konusu olunca Alpinestars, Dainese, Revit gibi büyükbaşlardan taviz verilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Tabii kesinlikle bütçe meselesi.

Örneğin, Alpinestars SP-2 bot kullanıyorum, harika bir şey. Tek sıkıntısı, giyip çıkarırken fermuar benzeri bir şey olmadığından zorlaması. Ama kullandıkça ve ayağınızın şeklini aldıkça o da kolaylaşıyor.

https://www.motomax.com.tr/alpinestars-sp-2-korumali-motosiklet-botu-siyah
    xtrafrozen bunu beğendi.

Yoo yoo dediginizde hemfikiriz. Ama onca para verdigim botun (suni!) derisi kendiliginden dökülünce önyargı olusuyor otomatikman.

Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    E can sıkıcı tabii.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı xtrafrozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 kere Alpinestars dan uzun bot aldım. 2 sene icinde 10 kez giyilmemiş botun derisi dökülmeye basladı. Bu bir marka karalama kampanyası degildir. Açık / Mert / Korkusuz bir beyanattır.

Ama tabi herkesin hayatına da kimse karışamaz.
    Benim günlük giydiğim ayakkabı Alpinestars Web GTX, o da benzer şekilde dağıldı. İşin kötüsü ben Motovento'dan almıştım, Motomax'a gitsem "aa bu ne kiiii" ayağı yapacaklar. =)
    Ön tarafında parçalanma var bildiğin botun ve yağmurda hafiften su da almaya başladı.
    Altı çok erise anlarım, ben özellikle hızlıyken ayak tabanımı zemine çok sırt sürterim, ama burnunda niye sökülme dökülme var anlamadım.

Velhasıl Alpinestars'ın boyut beden düzenleri bana çok rahat geldiği için kullanmaya devam ediyorum. En son arazi için de Toucan aldım yine. Ama Web yerine günlük giyeceğim başka bir bot bakıyorum, bu sefer sanrım Alpinestars almayacağım. Gerçi SMX-6 da güzel görünüyor :D

-
    Bu arada astars'ın eldivenleri ile ilgili çokça erken döküldü falan denir hatta forumda biri de konu açmıştı sanırım. Bunu destekleyecek şeylerden biri de aslında Five'ın astars eldiven ekibinin "napıyonuz la siz" diye kızarak kurduğu bir firma olması. Ama ben eldiven tarafında çok memnunum 2016 ya da 2017'den geçen seneye kadar SP1 kullandım, yeni yeni söküldü sağı solu. Şans faktörü de var.
    xtrafrozen bunu beğendi.

Valla tasarımları şahane sözüm yok ama ben bir daha Alpinestars'dan ayagıma birsey almam. TCX-Dainese grubundan devam imkanlar ölçüsünde.

Yazları giymek icin aldıgım Scoyco vardı o bile taş gibi dayandı 5 sene.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Valla tasarımları şahane sözüm yok ama ben bir daha Alpinestars'dan ayagıma birsey almam. TCX-Dainese grubundan devam imkanlar ölçüsünde.

Yazları giymek icin aldıgım Scoyco vardı o bile taş gibi dayandı 5 sene.
    Dainese çok güzel, Valentino da onursal başkanımız, ışığımız ve kurtarıcımız :D ama onun maaşını ben ödeyemem :D
    Alpinestars'la ilgili mevcuttaki en kötü durum satışın ve haliyle desteğin mmx'e geçmiş olması.

Yaz kış uzun Goretex valla.
    Kısa bişey giyeyim diyeceğim zaman Nike'un bu Air Jordan Retro gibi uzun bilekli bir şeyi var, ondan giyiyorum. Bir hevesle Faster 2 almıştım yıllar önce, asla öyle motor ayakkabısı almıyorum artık.

Motosikleti
    250r
    Yoo yoo dediginizde hemfikiriz. Ama onca para verdigim botun (suni!) derisi kendiliginden dökülünce önyargı olusuyor otomatikman.
    Benzer durum benim botta da var, ama benim vites için olan kısım döküldü. Önce bir ayaktaki kısımda tamamen gitti, şimdi diğer ayak başladı.
    Motomaxtaki bir arkadaş Hasanpaşa'da bir Lostracı önermişti, bir ara götüreceğiz bakalım.

Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzer durum benim botta da var, ama benim vites için olan kısım döküldü. Önce bir ayaktaki kısımda tamamen gitti, şimdi diğer ayak başladı.
    Motomaxtaki bir arkadaş Hasanpaşa'da bir Lostracı önermişti, bir ara götüreceğiz bakalım.
    En az 10K ya bot al, lostracı önersinler :D

Motosikleti
    250r
    En az 10K ya bot al, lostracı önersinler :D
    Ben de motoventodan aldım,2021 di sanırım. Motovento gönderin,para iadesi yapalım demişti. Ama botlar 2ye 3 e katlamıştı o zaman.
    Alpinestars a e posta attım. Satıcı aracılığı ile bize gönderin biz bir bakalıma getirdiler fotoğraf vs. göndermiş olmama rağmen.
    Botta lazımdı, lostra daha mantıklı gelmişti o zaman.

Dediğin gibi, sütten ağzı yanan durumu oluştu botlarına karşı.
    xtrafrozen bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)