Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scorpion Exo R1 Kask (Motosiklet.TV)

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Benim gözler o kadar güzel değil ama kask harika

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Reklam cümlelerini en zayıf olduğu iki noktadan mı seçmişler? :D

Ciddi gürültülü ve bu gürültüyü haklı çıkarak bir havalandırması da yok. Pişiyor kafam.
    Bir de dün turda sol tarafta vizörün kilit mekanizmasından olduğunu tahmin ettiğim bir gıcırdı fışırtı trim sesi gibi bir ses geldi. Müzik açık olduğu için pek iplemedim ama sessizlik istenen sürüştü manyak edebilir. Bakmadım düzeltilebilir bişey de olabilir.

Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Gürültü de değil, havalandırması da iyi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:53 ----------

Buyurun bu da yol testi...adamlar AGV Pista GP, Shoei X SPR Pro, Arai RX-7V, Shark Race-R, HJC RPHA 1 gibi üst düzey kasklarla kıyaslayıp en sessiz kask demişler (96 desibel) (5:04)

Bu yalıtıma karşın, havalandırma müthiş olmasa da, kabul edilebilir seviyelerde...

Hem de öyle mabatlarından atarak değil; kask içindeki sensörle irtibatlı termometre, sürücünün kulağına yakın konumlandırılan mikrofona bağlı desibelmetre, motora monte edilmiş rüzgar metreden ölçüm alarak rüzgar hızını ve dış sıcaklığı gösteren telefon, vb. ekipmanlarla yapmışlar testi.

https://www.youtube.com/watch?v=R6qP0bzi1rI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)