Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Emanet Honda Forza Sürüyoruz Tanıtım İçerir

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung Gt 650 Naked, Yamaha YBR 125, mt07, yuki
    https://youtu.be/fvusVGnMpok" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">
    https://youtu.be/fvusVGnMpok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R18-H2SX-MRR-BRBS1300R
    Bende forza sahibiyim güzel yönlerinden ziyade eksi yönlerine dikkat çekmek isterim .

-Honda seçilebilir tork bilmem nesi yani çekiş kontrol sistemi çok vasat öyleki motor düşmeye ramak kalacak kadar sağa veya sola kayarak yattığı anda devreye giriyor. Çokça geciktiğini düşünüyorum.

-Bazen absler inanılmaz erken devreye giriyor.

-yükselebilir camın rüzgarı kesmesi gerekirken kafa kısmında toplaması iğrenç bir durum boy 1.78

- Yurtdışında orjinal alarm opsiyonken ve anahtarda butonu bulunduğu halde bizde bunu kırpmaları ayıp olmuş.

- Çok yakıyor ! 1800 km deyim ne zaman sıfırlasamda 4.3 ortalamayı indirmek çok çok güç ve bu yakıt bu gidişe bu motora çok fazla.

- 120 den sonrası ölü

- sele altı aydınlatma yok

- Bu kadar işlevsel tasarlanmış arka çantaya birde aydınlatma koyulabilirdi.

- çanta varken artçı inmesi binmesi çok dertli.

- Bende koyu lacivertimsi boyalısı var ve boya çok hassas hemen çiziliyor.

- Gösterge panelindeki plastik çok kalitesiz hemen çiziliyor.

- Motorun dengesini hiç beğenmiyorum yavaşladığınızda kendinizi eski AS kamyonu sürüyormuş gibi hissedebilirsiniz durmadan gidonla bir savaştasınız.

- Şu kornayla sinyal yerlerine sinir oluyorum !

- sele zor kapanıyor.

- Anahtarsız çalıştırma modülünün yazıları kendi kendine siliniyor çok kalitesiz basılmış.

Bu kadar para verip böyle kalitesiz durumlarla karşılaşmak gerçekten Hondaya yakışmıyor. Benim anladığım şu , japon felan hikaye hepsi ticari olarak kaliteden çatır çutur yiyolar. Bidaha alcak olsam almam ama yinede işlevselliğinden memnunum.
    sotkafaroz ve blueway2 bunu beğendiler.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı KityVity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende forza sahibiyim güzel yönlerinden ziyade eksi yönlerine dikkat çekmek isterim .

-Honda seçilebilir tork bilmem nesi yani çekiş kontrol sistemi çok vasat öyleki motor düşmeye ramak kalacak kadar sağa veya sola kayarak yattığı anda devreye giriyor. Çokça geciktiğini düşünüyorum.

-Bazen absler inanılmaz erken devreye giriyor.

-yükselebilir camın rüzgarı kesmesi gerekirken kafa kısmında toplaması iğrenç bir durum boy 1.78

- Yurtdışında orjinal alarm opsiyonken ve anahtarda butonu bulunduğu halde bizde bunu kırpmaları ayıp olmuş.

- Çok yakıyor ! 1800 km deyim ne zaman sıfırlasamda 4.3 ortalamayı indirmek çok çok güç ve bu yakıt bu gidişe bu motora çok fazla.

- 120 den sonrası ölü

- sele altı aydınlatma yok

- Bu kadar işlevsel tasarlanmış arka çantaya birde aydınlatma koyulabilirdi.

- çanta varken artçı inmesi binmesi çok dertli.

- Bende koyu lacivertimsi boyalısı var ve boya çok hassas hemen çiziliyor.

- Gösterge panelindeki plastik çok kalitesiz hemen çiziliyor.

- Motorun dengesini hiç beğenmiyorum yavaşladığınızda kendinizi eski AS kamyonu sürüyormuş gibi hissedebilirsiniz durmadan gidonla bir savaştasınız.

- Şu kornayla sinyal yerlerine sinir oluyorum !

- sele zor kapanıyor.

- Anahtarsız çalıştırma modülünün yazıları kendi kendine siliniyor çok kalitesiz basılmış.

Bu kadar para verip böyle kalitesiz durumlarla karşılaşmak gerçekten Hondaya yakışmıyor. Benim anladığım şu , japon felan hikaye hepsi ticari olarak kaliteden çatır çutur yiyolar. Bidaha alcak olsam almam ama yinede işlevselliğinden memnunum.
    Bu sizin forzadan değil hocam eski kasası.
    sotkafaroz bunu beğendi.

Motosikleti
    R18-H2SX-MRR-BRBS1300R
    Ben telefondan baglandim hocam videoyu gormemistim kusura bakmayin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)