Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bu da motosikletli maganda (video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Hiç bir aracı aynasız, sinyalsiz, farsız.
    Motosikleti tek elle bile kullanamazsın.

Yetmez mi?

Şeridinde,kimseyi tehlikeye atmadan!! kullanırken lastiğinin patladığını,
    Önde giden araçtan bir şey kopup elemana çarptığını, yerde ıslaklık, yağ olduğunu düşün.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:02 ----------

Plakayı ekliyorum. Bu denyo plaka takıyor mudur sizce?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    araba ile silme makas atan apaçiden tek farkı fakir olması...
    sey_47 bunu beğendi.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinek gibi yere yapışınca da enik gibi viyaklıyorlar.

*** svihs ****

düpedüz magandalıktır.
    aynen:D "bismillahirahmanirrahim, bismillahirahmanirrahim,bismillahirahmanirrahim, aaah aaaah yardım edin, allahım lütfen aaah aah" :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanunu okudum zaten ve trafik güvenliğini tehlikeye sokma kısmını belirtmişim değil mi?

Şimdi bu adam profesyonel stunt olabilir ve tekerdeyken kimseyi tehlikeye atmadan kullanabilir olamaz mı? Hızı kanuni limitler içerisinde, kendi şeridinde gidiyor vs. vs.

tam tersi acil bir durumda motoru tekerden indirip fren ya da kaçış manevrası yapması için ilave süre gerekeceğinden trafiği tehlikeye sokan bir davranış olarak görülebilir.

Neyse. Hepsinin ehliyetlerini toplasınlar rahat edelim. Ayrıca far falan yok sanırım motorda..
    Belirtmişsin de okuduğunu anlamadığını da belirtmişsin. Madde çok açık anlamayacak bir şey yok hala "açık açık karşılığını bulamadım" diyorsun, teker yapmak başka insanların hayatını da tehlikeye atar malına da zarar verebilir. Bunu tartışmanın alemi yok isterse Rossi olsun kanunlar profesyonelleri kayıracak şekilde düzenlenmez, herkes içindir. Profesyonel stunter olunca insanlar hatasız hale mi geliyorlar? Hata insanın doğasında vardır. Barkın Bayoğlu bu magandadan daha mı az yetenekliydi peki? Yetenekleri kazayı savuşturmaya yetmedi çünkü kimsenin beklemediği gerçekleşti, zaten kazalar da beklenmeyenden meydana gelir.

Kaldı ki altındaki motosiklet modifiye edilmiş ve trafiğe çıkmaya müsait olmayan bir motosiklet, şov motosikleti. Trafiğe çıkması bile yasak iken kalkmış bir de şov yapmaya kalkıyor. E madem öyle profesyonel ralliciler de sokaklarda gezsinler road illegal +600 bg arabalarıyla her köşede yanlasınlar. Bu nasıl mantıktır arkadaş.

Arkadaş ben yapsın aferin mi yazmışım da mantığımı eleştiriyorsun. Hepsinin ehliyetini alsınlar diyorum. Okuduğumu iyi anlıyorum sen merak etme.

Greenut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yapamayan kıskanmasın yazmışlar ya la. Ben de seni sokakta görüp dövsem sonra dövüşemiyorsun kıskanma desem demekki bir problem kalmayacak. Ne aptalsınız.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)