Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Regal Raptor 150 ve Regal Raptor 250 (Daytona) Hakkında Bilinmesi Gerekenler Video!

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam dostlarım

biliyorsunuz motovlog işi yapıyorum bu iki motorada sahip oldum hatta şuan daytona 250 liliğe sahibim almak isteyen olur diye ikisinden birinide kafasında soru işareti kaldığı yerleri belki bazılarını yok edebilirim diye düşünüyorum bu video'lar ile

150 E-2 Classic Model Tanıtım Videom - Ve hatta kanalımın ilk video'su

https://www.youtube.com/watch?v=uodPyPqI1d8

Regal raptor 250 E6-C Yani Daytona tanıtım videom ve şuanki motorum

https://www.youtube.com/watch?v=W3Ni4JS1RIA

aklınızda kalan birşey varsa yorum yazarak sorabilirsiniz

kanalıma abone olmayı lütfen unutmayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Şuan kullanmakta olduğunuz motosikleti ben satın alacaktım, İstanbul'a gitmeye fırsatım olmadığım için vazgeçmiştim. Video da kanlı canlı görünce inceden bir ah çektim. Tekrardan hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    sevgili İBbedirhany, Regal Raptor 150 2014/09 modeli motorumla 30.Temmuz-12 Ağustos tarihlerinde Yunanistan ve Makedonya turu yaptım çok zevkli ve doyamadığım bir tur oldu, 3.500 km lik bu turda olumsuz hiç ama hiçbir sıkıntı olmadı, yanlız bütün yolculukda gerek Rürkiye ve gerekse diğer ülkelerde çok sert rüzgar yedim çoğunluklada yan rüzgar, hertürlü arıza ve olumsuzluğa rağmen yanı almış olduğum gereğinden fazla alet ,adavat, ve benzeri objelere hiç ihtiyacım olmadı, bu turda ortalama süratim 90-100 km ortalama hızla (3/4 ) gazda yakıt sarfiyatım ortalama 3.47 lt 100 km de oldu,motorum şu anda 11.150 km de yük olarak ise Topcase, 2 adet deri heybe çanta, ve artçı yerindede tıka basa dolu dağcı sırt çantası,motor hakkında edindiğim tecrübelere dayanarak soru sormak veya aklına takılan birşeyi cevaplamak için herkes soru sorabilir, tel numaram ve mail adresim avatarımda mevcut olmasına rağmen genede veriyorum. ( navarin11@hotmail. com )herkese selam ve hürmetlerimle, ha bu arada yaşımı söylemeyi unuttum 31.10.1945 İstanbul doğumlu olup 71 yaşındayım sevgili gençler.
    SAZMAN bunu beğendi.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili İBbedirhany, Regal Raptor 150 2014/09 modeli motorumla 30.Temmuz-12 Ağustos tarihlerinde Yunanistan ve Makedonya turu yaptım çok zevkli ve doyamadığım bir tur oldu, 3.500 km lik bu turda olumsuz hiç ama hiçbir sıkıntı olmadı, yanlız bütün yolculukda gerek Rürkiye ve gerekse diğer ülkelerde çok sert rüzgar yedim çoğunluklada yan rüzgar, hertürlü arıza ve olumsuzluğa rağmen yanı almış olduğum gereğinden fazla alet ,adavat, ve benzeri objelere hiç ihtiyacım olmadı, bu turda ortalama süratim 90-100 km ortalama hızla (3/4 ) gazda yakıt sarfiyatım ortalama 3.47 lt 100 km de oldu,motorum şu anda 11.150 km de yük olarak ise Topcase, 2 adet deri heybe çanta, ve artçı yerindede tıka basa dolu dağcı sırt çantası,motor hakkında edindiğim tecrübelere dayanarak soru sormak veya aklına takılan birşeyi cevaplamak için herkes soru sorabilir, tel numaram ve mail adresim avatarımda mevcut olmasına rağmen genede veriyorum. ( navarin11@hotmail. com )herkese selam ve hürmetlerimle, ha bu arada yaşımı söylemeyi unuttum 31.10.1945 İstanbul doğumlu olup 71 yaşındayım sevgili gençler.
    Sevgili Ahmet abi,

Bu kadar yol yapıphiç sorun çıkmadı mı? Yoksa çıktı da sen mi hallettin tam anlayamadım. Ben 1 yıldır Regalin tek ve çift silindirli modeli ile cafe racer modelini inceliyorum. Test sürüşü yapamadım ama gittim üstüne bindim, 30 dk dikkatle inceledim. Fiyat performans ürünü gibi ama karbüratörü, malzeme kalitesi, şasisi nasıldır? Bir de halen kullanıyor musunuz ?

Sevgiler.

Alıntı mmysgr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan kullanmakta olduğunuz motosikleti ben satın alacaktım, İstanbul'a gitmeye fırsatım olmadığım için vazgeçmiştim. Video da kanlı canlı görünce inceden bir ah çektim. Tekrardan hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim
    çok teşekkür ederim

Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sana helal olsun içimi huzurla doldurdun yani korkmadan cıkabilirim yollara maşallah abim yaşın 71 ama ruhun 20 be abi senin

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Sevgili sazman sorunu çok geç gördüm biraz bilgisayar özürlüyünm, bu seyahatimde lastik tamiri için köpük, ayryeten fitil yama ve aletler aldım hiçbir sorun çıkarmadı, nasıl gittim öyle geldim, almak istiyorsan hiç düşünme al mümkünse 2.ci el az km de olsun bende ikinci el aldım 2014 eylül trafiğe çıkışlı 5500 km mondial skooterle takas yaparak üste para verdim yanlara deri heybe çanta motor koruma demirine 2 adet Led sis farı taktık rengi beyaz ve bol nikelajlı pırıl pırıl parlattıkça parlatasım geliyor her motosiklette tur esnasında sorun çıkabilir bazı markaların parçaları hem pahalı olur hemde zor bulunur parçaları İstanbul Dikilitaşta Demirtaş motorda bol miktarda bulunuyor, basit ve gösterişli bir makina her gittiğim yerde herkes bakıyor valla birkaç tane nazar boncuğu çıkartması taktım,karınca duasımı istersin, cevşeni kedirmi mini kuranı kerimmi inanaçlarım doğrultusunda hepsini sembolik şekilde yarı kamuflajlı olarak taktım ve besmelesizde yola çıkmam, eğer almak istersen bana her konuda yönelebilirsin, selamlar. E mail adresim navarin 11@hotmail.com.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)