Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Ah şu kadınlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    hiç bişey demesen mesela nasıl olur. Sadece kadınlar mı taşıt sürücüsü. Lütfen mantıklı olsak biraz, hıı nası olur...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    abi normaldir geçenlerde bir tanesi yanında olduğum halde birden üzerime kırdı zor kaçtım karşı şeride geçerek ve durduğumuz bir halde yapıyordu bunu dönüp bakıncada camı kapadı benimde aklımdan şunlar geçti :

flkhglkfdhgfhdhagdofıhflkhglkfdhgfhdhagdofıhflkhgl kfdhgfhdhagdofıhflkhglkfdhgfhdhagdofıhflkhglkfdhgf hdhagdofıhflkhglkfdhgfhdhagdofıhflkhglkfdhgfhdhagd ofıhflkhglkfdhgfhdhagdofıhflkhglkfdhgfhdhagdofıhfl khglkfdhgfhdhagdofıhflkhglkfdhgfhdhagdofıhflkhglkf dhgfhdhagdofıhflkhglkfdhgfhdhagdofıhflkhglkfdhgfhd hagdofıhflkhglkfdhgfhdhagdofıhflkhglkfdhgfhdhagdof ıhflkhglkfdhgfhdhagdofıhflkhglkfdhgfhdhagdofıh

no comment
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

sinans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR'08
    nasıl oluyor adam hemen ayağa kalktı kask felan da yoktu yada neb göremedim hiç bişey olmamış gibi kalktı yürüdü ayar olmasın bu ?

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Adam süpermen mi? Hemen kalkmış tur atıyor etrafta ^^

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı
    hiç bişey demesen mesela nasıl olur. Sadece kadınlar mı taşıt sürücüsü. Lütfen mantıklı olsak biraz, hıı nası olur...
    Evet birgün bir bayan sürücüde kırmızı ışıkta geçip bana böyle çarpsa zaten söz söyleyecek mecalim kalmaz.

O çocukta canına kasteden o gerizekalının ağzını burnunu dağıtmayarak yeterince mantıklı ve medeni davranmış.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı
    Evet birgün bir bayan sürücüde kırmızı ışıkta geçip bana böyle çarpsa zaten söz söyleyecek mecalim kalmaz.

O çocukta canına kasteden o gerizekalının ağzını burnunu dağıtmayarak yeterince mantıklı ve medeni davranmış.
    bilio musun ben artık senin gibi minik beyinlilerle uğraşmak yerine, daha eğlenceli şeylerle ilgileniorum. Mesela top oynuorum. hııı nasıl Sen takıl bak keyfine son yazımdır........
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    adamda kask falan yok da burda kadının suçu ne anlamdım bu topiğin başlığı biraz saçma olmuş galibaaaaa ayrıca adamda maşallah ne sağlammış direk kalkıp yürüyo süpermen sankii
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banada motosikleti yeni aldığım dönemlerde ışıklarda bir hanım arkadan çarpıp aşağıya indirmişti iki vukaatım var ikiside ışıklarda yanlız hanım çarptığı zaman bendede hata vardı sert frenle önden kaymıştım her türlü fikire saygılı olmakta anlamsız gerginlik yaratmamaya çalışmakta fayda var...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı
    bilio musun ben artık senin gibi minik beyinlilerle uğraşmak yerine, daha eğlenceli şeylerle ilgileniorum. Mesela top oynuorum. hııı nasıl Sen takıl bak keyfine son yazımdır........

Tamam sen git top oyna Hıı nasıl..

Kadının suçu kırmızı ışıkta " Acaba etrafta kimse var mı" diye düşünme zahmetine bile katlanmadan geçmesi

Atlattığım üç kazanın (birisinde yeri öptüm) hepsine bayan sürücü ve yayalar neden oldu. Az önce de fabrika sahasına giren bir bayan arabasını parketmeyi beceremeyip iki araca birden çarptı hem de iki araç arasındaki 3 metreden fazla boşluk azdı diyerek üste çıkmaya çalıştı. Üstüne üstlük bu video da eklenince iyice tepem attı. Yoksa bu tip gerilimlere hiç gelemem. Kusura bakmayın.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Kadın ana yoldan gelio, motor yandan çıkıyor (dört yol ağzı) , ışık göremedim ben. Kadın suçsuz bence
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    anladığım kadarıyla Video 2004 yılında atinada çekilmiş. Adam motordan düştükten sonra kadına kırmızı ışıkta geçtin manasına bağırıyormuş.

eğer dikkatli bakarsanız kazanın olduğu anda hiç trafik yok ama kazadan kısa bir süre sonra yeşil ışık yanıyor ve diğer araçlar geçmeye başlıyor.

Not: Düşen motorcuya ilk duran yine başka bir motorcu

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı
    anladığım kadarıyla Video 2004 yılında atinada çekilmiş. Adam motordan düştükten sonra kadına kırmızı ışıkta geçtin manasına bağırıyormuş.

eğer dikkatli bakarsanız kazanın olduğu anda hiç trafik yok ama kazadan kısa bir süre sonra yeşil ışık yanıyor ve diğer araçlar geçmeye başlıyor.

Not: Düşen motorcuya ilk duran yine başka bir motorcu
    Mantık arzediyor...

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Orda ışık var arkadaşlar trafiğin akışından belli
    Okan ACAR

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    gene kızdırmış bu kadınlar bizim akira'yı
    kadınlar daha dikkatsiz oluyorlar ben de trafikte ne kamyondan ne minibüsten kaçmam bayan sürücü gördümmü 2 şerit yandan geçerim.
    ekleme:
    adama da helal olsun ordan sağlam çıkmış sonra pek anlamadığım yalnız içerik olarak sevgi dolu sözler olduğunu sandığım(!) birtakım laflar söylüyor galiba

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    trafik ışığına dikkat edecek olursanız bayağı uzun bi süre yeşil yanıyor muhtemelen ablamız sarıda geçmeye çalışıyordu eh motosikleti görememesi normaldi o sırada büyük ihtimalle ya aynada kendine bakıyordu ya da telefonu çalıyordu

Not: Bir çok bayan sürücünün dikiz aynasında kendisi görünür normalde bir aracın arkasında dikiz aynasına baktığınızda sürücüyü görürsünüz kendinizi görüyorsanız o zaman bilinki bayan şoför hemen kaçın oradan
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    adam felaketmiş hemen ayağa kalkıveriyor
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Babam motor tehlikeli diye almıyodu bunu göstereyimde anlasın tehlikesiz olduğunu
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet daha dikkatsiz oluyorlar kesinlikle ve daha ürkek... ama bu tüm bayanların dikkatsiz ve ürkek olduğu manasına gelmezzzzz

LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    KAdın sürücüler başımızın tacı Dıshy üstünee alma bu olayı herkes hata yapar...erkek sürücülerin neden olduğu motor kazaları az değil yani....germeyelim ortamı hepimiz kardeşiz
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler