Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Ah şu kadınlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    iyide arkadaşlar ya motor kırmızıda geçmişse trafik canavarı motorcu olabilir ama dimi tamam bende bayanların araba kullanmasını bilirim de bunda motorcu suçludur (kırmızıda geçtiyse)

valla adam saglammış ama bayanlara her seferinde taş atmayalım lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şahsen işime geliyo erkeklerin kötü kullandığımızı düşünmeleri.. onlar öölee düşünsün.. özellikle polislerin tutumlarına hayranım..

Acayip de kaza yaptım sırf bayanım diye dayak yemekten kurtuldum iyi oluyo böyle yaa keyfini çıkarmak lazım (zararsız kalarak)

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    İş kadın yada erkek oluşunda değil kişinin, ne kadar deneyimli olduğu önemli.
    Her allahın günü motor yada araba kullanıyorsa, tabi ki iyi sürer.
    Ama ayda yılda bir kullanandan iyi sürüş beklememek lazım.
    Benden iyi araç kullanan bir kız arkadaşım vardı, ordan bilirim!
    -t

Ralf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mulhacén 659
    Yaw cevap veren hatunların hiç biri kadın sürücünün kırmızı ışık ihlali yaptığını ve kask kafalıya çarptığını fark etmemiş dikkat edin, bi süre sonra arabalar topluca geciyorlar,

Dragonchaser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 400 ABS
    Geçen gün ana yoldan yaklaşık 70km hızla giderken talii yoldan sinyal dahi vermeden önüme bayan sürücü çıktı. Heyecanla ön frene bastım ve motor altımdan gitti, bende yerlerde sürüklendim. Kadın basıp gitti ve eminim ki görmedi! Burada bayan ya da erkek sürücü ayrımı yapmaya gerek yok ama şu da kesin ki, bayan sürücülerin çok büyük bir kısmı aynalara bakmadan bodoslama araçlarını kullanıyorlar. Ne yalan söylim hem otomobil hemde motor sürücüsü olarak bayan sürücülerden çekiniyorum gerçekten. Haliyle otobüs, taksi, minibüs sürücülerinden de çok çekiniyorum ama onlara en azından hazırlıklıyım..

MOTORAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    Sadece bir bayan sürücünün yaptığı kazayı buraya örnek olarak koyup, bayanları suçlamanız gerçekten büyük haksızlık olur.. Erkekler de trafikte kuralları ihlal ederek tehlike yaratabiliyor.. Çoğu zaman son bir kıvraklıkla kurtardığım anlar olmuştur.. Hatta bu videonun yayınlandığı site de diğer erkek oförlerin yaptığı kazaları da incelemenizi tavsiye ediyorum.. Yani erkekler çok profesyonel, akıllı araba yada motor kullanıyorlar ama kaza yaptıklarında da 'dalgınlığıma geldi afedersiniz..2 diyerek geçiştiriyorlar da.. bayanlar kaza yapınca; acemi, dikkatsiz aptal şoför mü oluyorlar.. Yapmayın lütfen.. Araç sahiplerinin hepsi dikkatli olmak zorunda.. Hatta çoğu kez tarfikte erkek şoförlerin istisnasız kafalarına göre trafiği felce sokup, birbirlerini koruduklarına şahit oluyorum.. Ama aynı şeyi bayan yapmaya kalktığında kornalar deli gibi çalmaya başlıyor.. Hepimiz bunun farkındayız....? Bu ayrımcılıktan başka bişey değil malesef.. En kızdığım nokta.. Beyler kendi hemcinzlerinize yaptığınız hoşgörüyü bayanlara da yapmalısınız... Bayan şoförlere tahammülünüz bu yüzden az... BAYANLAR KÖTÜ ŞOFÖR OLSALARDI..DÜNYADAKİ BÜTÜN KAZALARIN SEBEBİ BAYAN SÜRÜCÜLER OLURDU DİMİ...? MANTIKLI OLMADIĞINA GÖRE... KENDİNİZDE DE SUÇU ARAMALISINIZ BENCE...

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    valla ya karı mılletı işte yaa hiç birine ehliyet vermıceksin

chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    Alıntı shyama adlı üyeden alıntı
    Şahsen işime geliyo erkeklerin kötü kullandığımızı düşünmeleri.. onlar öölee düşünsün.. özellikle polislerin tutumlarına hayranım..

Acayip de kaza yaptım sırf bayanım diye dayak yemekten kurtuldum iyi oluyo böyle yaa keyfini çıkarmak lazım (zararsız kalarak)
    muhahahahaha
    ...........KARAALİ.........كاراالط

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    Abi Bu çinlilerin Kendisi Dayanikli Ama Motorlari Değil Adama Baksna Kalkti Bide Bas Bas Bağiriyo Türkiyiede Böle Bişey Olsa Adam Ezer Geçer Ne şoka Girmesi

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler