Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ah şu kadınlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Kötü kullanan kadınlar olabilir ama en az bir o kadar da kötü kullanan erkekler var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    yaa evet arkadadaşlar şimdi erkek sürücülerin yaptırdıgı kaza videoalrını eklettirmeyin bizde az degiliz ama şu varki bayanlar erkeklerden birazdaha dikkatsiz siz yine bir bayan sürücü görünce bir şerit uzagından gidin ne olur ne olmaz
    bu tür görnütüleri izlemek artık alışıldık şeyler. asıl ilginç olan şey o adamın öyle bir kazdan sonra aygs kalkması adamda hiçççççççç ç bir koruma yok. motor paramparça oluyor kendisine araba çarpıp arabanın üstünde takla atıyor ama hala geziyor üstelik hiç öyle akısıyo gibi bir durum yok gayet güzel geziyor gerçekten buna söylenebilecek tek sözz vayyyy beeeeee ama biz bu insan kadar şanslı olmayabiliriz onun için korumalı giyecekler şart şart birde egitim şart ama o bu ülkede pek mümükün degil

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    puhahahah şimdi aklıma geldi bu ablaya mustafa sandalı seyrettirmek lazım

yeşilse geç sarıysa da geç kırmızıysa dudağına sürde geç
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı xxxxx adlı üyeden alıntı
    puhahahah şimdi aklıma geldi bu ablaya mustafa sandalı seyrettirmek lazım

yeşilse geç sarıysa da geç kırmızıysa dudağına sürde geç
    CBR 600F Honda,

Forumdan Uzaklaştırıldı
    düşüncesizlik bu

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    adam harbiden cok sanslı bırıymıs. ben olsam bırak kadına bagırmayı yasadıgım ıcın sükür derdım. sonra surucuyle kavga ederdım
    bu arada bayanlar bıraz daha dıkkatsız ve korkarak kullanıyorlar bence. hepsı degıl canım o da bır gercek ıı kullananlarda var...
    gidin evde yemek yapın olayına gırmeyelım
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yanlış davranıslarındamı cinsiyeti varmış...ben ayrımı sevmiyorum fakat karşıt cinslerin çaprazlama yaklaşımlarıda kafamı karıştırıyor

hunterock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni seyhan 250 cc
    y aarkadaşlar bir kerre bayan sürücülerin trafikte kaza yapma oranı erkeklere göre %50 daha az...

dikkat edin bu bir oran yani kadın sürücülerin sayısı az demeyin trafikte erkek gördünüz mü kaçın!

yok ya bu da olmadı
    boşver GÜLÜP geçmeli HAYAT bin KERE başlamaz Kİ....

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Kadınlara laf yok onlara nazik ve duyarlı davranın.....
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    bigün büronun camından dışarı bakıyom kadının teki park edecek yanındaki hemcinside indi yardım edecek 2 arabanın rahat girebileceği bi yer buldu bunlar kadın başladı yanaşmaya arkadaşının yardımına rağmen toplam 7 harekette hem ön hem arka arabaya 2 şerkere çarparak parketti ve hiç sıradışı bişey olmamış gibi konuşa konuşa gittiler
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Neden kaza olduktan en az 15 aniye sonra kadın sürücü araban çıktı. Galiba makyajı bitmemişti o halde çıkamam karizmam çizilir diye düşündü.

luna_nero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Ben de bi kadın yayaya çarptım, şu an bileğim çatlak yatıyorum. Halbuki 20 metre geride yaya geçidi vardı. Sanırım genel olarak sorunumuz cinsiyet değilde düşüncesizlik, 3 şeritli yolda kadın gözgöre göre üzerime geldi, şaşkınlıktan fren bile yapamadım. Beni en sol şeritte gelirken gördüğünde pek sallamadı sanırım, şimdi kolu alçıda :(

chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    Arkadaşlar Video Yu Tam Izlerseniz Kadinin Hatasi Olduğu Anlaşiliyor Yeşil Yandiktan Sonra Trafik Akmaya Başliyo ..

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    üzüldüm ya......... bi de bunlari ozellikle bulup bulup yayinliyosunuz sitede... gidin gidin iki serit oteden. hatta bizi gorunce trafikte, siz bi sigara molasi falan verin. ya ne zaman daha duyarli olacaksiniz?
    ne zaman cocuk gibi isaret parmaginizla bizi gosetrip gulmekten vaz gecip de "abi edasiyla" ogreteceksiniz??????????????
    siz bizi boyle agizlara makara etmeye devam ederseniz ne ofkemiz diner ne de ozguvenimiz belini dogrultur. YUH BE SIZE YUH... OZELLIKLE BU TOPIGI ACAN ARKADASA........
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    beni sürekli erkek sürücüler arabayla sıkıştırıyor...üstüme direksiyon kırıp sokağa girmeye çalışıyor...1 kadın bişi yaptı diye genellemek saçma....cahilce!
    ben de o zaman ah şu erkekler diye topic açayım...nasıl ki her meslekte iyiler ve kötüler varsa her iki cinsiyetten de aynı şekilde sürücülerin arasında da iyiler ve kötüler var.
    kadın kötü,erkek iyi diye düşünen tek dişi kalmış canavardır
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    DAYANAMADIM, BEN TOPİK ACTİM fragrance_chaplin huzur doluyum. ohhhhhhhh........
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Adama iyi bişi olmamış yaa kask yok bişi yok.

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Arkadaşlar dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama adama bir şey olmamasının tek sebebi aracın motorun ön lastik çatal kısmına çarpması ve adamın motor üstünden savrulup araca doğru yuvarlanması.. Motosiklet 30-40cm daha ilerideyken araç çarpsaydı olayı düşünmek bile korkunç.. Bu arada bayan erkek sürücü olayına girmeyelim arkadaşlar.. Polemik olur uzar gider sonra bir kilit gelir topici öper
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    nasıl kurtulmuş bu herif

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı
    üzüldüm ya......... bi de bunlari ozellikle bulup bulup yayinliyosunuz sitede... gidin gidin iki serit oteden. hatta bizi gorunce trafikte, siz bi sigara molasi falan verin. ya ne zaman daha duyarli olacaksiniz?
    ne zaman cocuk gibi isaret parmaginizla bizi gosetrip gulmekten vaz gecip de "abi edasiyla" ogreteceksiniz??????????????
    siz bizi boyle agizlara makara etmeye devam ederseniz ne ofkemiz diner ne de ozguvenimiz belini dogrultur. YUH BE SIZE YUH... OZELLIKLE BU TOPIGI ACAN ARKADASA........

İki gün önce en sol şeritten sinyalsiz halde sağa dönen bir sürücüye çarpmamak için beraberce zarif bir şekilde(neredeyse dizim yere dokunacaktı) sende sağa dönmek zorunda kalsaydın. Ve bu sürücüye korna çalıp yanına yanaştığında araçtan kulağında telefonla bir kadın kafası çıkıp sadece "hayvan" deme tenezzülünde bulunmuş ve bu insancığı paralamamışsam.

Olay vuku bulduktan 20 dakika sonra para çekmek için gittiğim bankamatiğin önüne park ettiğim motorumu çöp tenekesi edasıyla itmeye çalışıp (allahtan vitesteydi) bayan arkadaşına park yeri açmaya çalışan embesilin kafasını kırmamış, bu aletin iki tekerlekli olduğunu, itekleyince düşeceğini söylemişsem

(Haftada bir defa başıma böyle bir olay geliyor. Galiba salak kadınları çeken bir yapım var )

Kız kardeşime motosiklet kullanmasını öğretmeye çalışıyorsam.

Ablama direksiyon dersi vermiş ve ehliyet almasını sağlamışsam.

"Ben 600 lük motorla başlıyacağım" Milenyumun güçlü kadın imajıyım havalarındaki genç bayana bazılarının yaptığı gibi bir taraflarımla gülmemiş durumu açıklamaya çalışmışsam.

Bana, beni tanımadığı hakkımda hiçbirşey bilmediği halde "minik beyinli" yakıştırması yapan çocuğa sesimi çıkarmamışsam.

Evet ben duyarlı bir adamım.. Bu ithamları kabul edemem. Ancak

Not: Evet ben başıma gelen onca şeyden sonra bayan sürücü göründe (ablam, kardeşim hiç farketmez) mümkünse iki şerit güvenlik mesafesi bırakıyorum.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler