Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 600 RR KAZASI

Motovento
    REKLAM ALANI
    SürücüMen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Clio 2012/Mondial 150 SüperBoy X

Çok kötü arkadaşlar allah kimseye yaşatmasın..Birden kendim düşmüş gibi hissettim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Sanki yoldaki lekeden kaymış gibi ya

Motosikleti
    gt250r
    Yola baksana çukur cikinti yarik dolu,yatik vaziyette lastik denk geldiği an yerdesin işte.Şantiye yolu gibi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    su sitede daha önce izlemediğim bir videoya denk geleyim dişimi kıracağım
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    aynı vıdeolar donup donup dolasıyor forumda

SürücüMen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Clio 2012/Mondial 150 SüperBoy X
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    su sitede daha önce izlemediğim bir videoya denk geleyim dişimi kıracağım
    Merhaba sayın biyeybaraküs ..
    Forumda youtube linki içeren bir konu açmadan önce youtube linkini arama bölümünde aratıyorum.Eğer bir sonuç çıkmaz ise konu açıyorum.
    Buyrun buda fotoğrafı.

[IMG][/IMG]

Bir diğeri ise daha önceden açmış olduğum ''Yoshimura egsozlu scooter'' konuma yapmış olduğunuz yorum.Dişinizi kırmanıza gerek yok.
    [IMG][/IMG]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Millet hakikaten kafayi kirmis, ya sen yabanci ulkedesin,pist dolu etraf ne diye caddede viraj yaparsin, viraj pistte yapilir dusersen bile guvenli dusersin, yollar yaris pisti degildir. Asfalt guzel hava guzel virajlar guzel yol bos olsa bile viraj yapilmaz önunuze eşşek bile çikabilir. Türkiye de de bu durum cok yaygin, hadi viraja gidelim deyip halka acik yollarda diz deydirmeye kalkiyorlar, limitleri asiyorlar, kardesim tatli tatli git , cok merakliysan al full ekipmanini motorunuda ona gore hazirla al yaris grenaj setini al korumalari tak motora, git piste azit istedigin gibi, hem egitimde yapmis olursun, halka acik yolda hizli giderek hic bir halt ogrenilmez, anca kendini ve baskalarini tehlikeye atarsin.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    düzlüklerde gereksiz yavaş, virajlarda hızını ve yatış açısını gereksiz yüksek tutuyor. Frenaj çok etsisiz viraj içi hız tespiti ve hissiyatı yok.

Belki lastiklerde biraz bayat ve havaları hatalı. bunlara dikkat etmeden yatıyor

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    bu yorumu sana kişisel olarak yapmadım yanlış anlaşılmasın genelde atılan videolar ya mağaradan çıkmış yada daha önce izlediğim videolar, hatta forumda önceden konusu açılmış videolar oluyor bu eleştirim senin konuna denk geldi sadece

buyurun örnek konu http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3867405 mağara videosu resmen

Vay arkadaş supersport makine eyvallah şekil gidiş falan o biçimde caddelerde kullanmak gazlamak bence azraille zar atmak gibi bir şey , bu arada aynı şey paylaşılsa ne olur neden böyle tepkiler veriyorsunuz ben mesela ilk defa izledim daha önce izlediysen gör geç illa ki konuyu açan arkadaşa verip veriştirmek yanlış en azından bana öyle geliyor başka insanlara öyle gelmiyor haydi bana müsade

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)