Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bu kız sürsün ben akşama kadar oturup izlerim !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Activa-Pcx-cbr250r-Xj6N-BAVYERALI :) K1200R
    ayıptır lo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Videoda tulumunu giymiş güzelce yolunda giden bir kadın var digerleri gibi.Bunun bu kadar oooooo awwwww uuwww.. Durumuna gelmesi, burada başlı başına bir konu olması ne kadar cinsiyetçi bir yaklaşım.Yorumlardan bahsetmeyeceğim bile.
    svgblg bunu beğendi.

BlackNaked - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Yalnız ''güzelce yolunda giden bir kadın'' cümlesi biraz hafif kalmıyor mu ? Burada çoğu kişi o kadının yaptıklarını yapamaz kolay değil 1000rr i öyle yönetmek . Kaç tane 1000rr kullanan bayan var ? Kullananlarda fiti fiti gidiyor yani korkuyor gaz basmaya

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

Tozuna razıyız ona bile yetişemem bence :D

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Tabii orada şuursuzca şerit değiştirenler yok. Bide düz yolda arabaların arasından sağ sol yapıyor. Aman aman bir şey göremedim ben..

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    SAKIN OLAKİ o videoda ki gibi iki aracın arasından o hızlarda gitmeye özenmeyelim

çünkü burası türkiye

sinyalsiz aniden sağa sola kıranlar çok fazla olduğu için dikkat etmek gerek.

orası avrupa orda sinyalsiz veya aniden sağ veya sol şerit boş diye uyanıklık yapıp şerit değiştiren yok.

bu tür videolar ayrıca tek teker videolarına artık karşıyım.Kendi kanalımdaki tek teker videolarıda bu özentiden dolayı idi. artık bıraktım teker olayını çünkü bana boş ve saçma geliyordu.

çünkü ben dahil hepimiz özeniyoruz.

buda ölümcül kazalara neden olabiliyor.

bu dünyaya bir kere geldik ve bir canımız var.

bu hediyeyi en iyi şekilde kazasız bir şekilde yaşamalıyız.

bu yüzden gerek yok böyle aksiyonlara diyorum. sakın özenmeyelim.

Özellikle genç kardeşler çok meraklı bu tür şeylere. aman ha. dikkat gençler.!!!
    Bunları yazarken ben yaşladım kma
    SuleymanE bunu beğendi.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Kafasında kask motorla seyahat eden kadını niye akşama kadar izler ki insan? İşsiz misin abaza mısın arkadaşım?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence daha çok s1000rr sürücüye binmiş gibi kadın olduğu için söylemiyorum, çok şuursuz gidiyor.

birde bu var )

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı BlackNaked adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız ''güzelce yolunda giden bir kadın'' cümlesi biraz hafif kalmıyor mu ? Burada çoğu kişi o kadının yaptıklarını yapamaz kolay değil 1000rr i öyle yönetmek . Kaç tane 1000rr kullanan bayan var ? Kullananlarda fiti fiti gidiyor yani korkuyor gaz basmaya

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

Tozuna razıyız ona bile yetişemem bence :D
    Buradakileri bilmemde ben çok güzel motosiklet kullanan insanlar gördüm.Bu kadın bir ilki başarmıyor orada.
    Kadinların az olması demek erkeklere gore eksik yahut beceriksiz oldukları anlamına gelmiyor.
    Bir erkegin o motosikleti oyle kullanmasi ne kadar normalse o kadininda kullanmasi gayet normal.Ve orası Türkiye değil.
    Buradaki konu sadece hayranlık veya taktirde degil konuda ve bircok yorumda cinsiyetçilik var.Bu yüzden eleştirdim.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Bizim millette neden Apache. Hastalığı var anlamam

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    "Kadın kamarayı sex objesi olarak görüp direk gögüslerine odaklamış, yolla motosikletle sürüşle alakası yok gögüsleri üzerinden youtubede prim yapıyor. "
    Bunu yapiyor diye, sizin tabirinizle, "motor" mu oluyor bu kadın. Bu zihniyet, başını kapatan kadını toplum içinde itibarlı, başını açanı ise yollu gören zihniyettir, bence. Buradan en fazla kadının YouTube da prim yapmasına ulaşabilirsiniz. O kadar.

"Ama sen birkaç kıza kadına burda yaranacam diye."
    Yazıştığınız kişi bir bayan oldugu için, birkaç kadına yada kıza da yaranmak isteyeceğini sanmıyorum.

Küfür, yanlış hareketler herkesin hayatında olan şeylerdir. (Abartisini kastetmiyorum.) Ancak bunu bir topluluk icinde yapmak, ki bu sizin yaptığınız oluyor, sizin yaptığınız gibi savunulamaz ve hatayı daha da büyütür.

Videolarla ilgili de , 1 kez izlersin hoşuna gider eyvallah, ancak sürekli izlemek (seksüel maksatla) yada abartılı hislere girmek bence bazı eksikliklere işaret olabilir. Ne yazık ki toplumumuzda cinselliğin, tabu olmasi sebep oluyor böyle şeylere.
    surmenajetki bunu beğendi.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    beat-cbf150-apache-cbf150-NC700-XMAX-DJANGO-ACTIVA
    liselilerin internete girişi yasaklanmalı...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)