Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Siz Olsaydınız Bu Adama Ne Yapardınız ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Siz olsaydınız bu adama ne yapardınız ?
    (Küfürler için kusura bakmayın)

https://youtu.be/DNEP907-vSg
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    bi harfi yanlış yazmışım

ferhatkars bunu beğendi.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o kadar belli ki onun oraya gireceği ya geç ya da arkasında kal arkadaş, boş bulunca giriyorlar işte.

Az kalsın adama laf atarken asıl kaza geliyormuş!

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    çok büyük ihtimalle kör noktada kaldınız. Kaldığınız yerde özellikle bulunmamaya çalışıyorum. Önceki arkadaşın dediği gibi ya geç ya bırak mantığı daha doğru.
    Tabi ki bunlar aracı haklı kılmaz.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Yapacak birşey yok. Hergün her dakika yaşadığımız bir olay. Az önce eve gelirken üstüme kırdı biri hala kalbim kütürdüyor. İstanbulda motor iyice zorlaştı.

Motosikleti
    Kuba Strike 150
    Geç yada kal diyorsunuzda bunun bi trafik kuralı var takip mesafesi var

Arkadaşlar iyi güzel soyluyorsunuzda şerit değiştirmenin de bir kuralı uçarak şerit değiştirilmiyor, evet İst kimse doğru düzgün kurallara uymuyor fakat sinyal verse zaten sıkıntı olmayacak.

uzaaklardann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beverley 250 s + Honda Rebel Bobber + BMW R1200R

Alıntı uzaaklardann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sizin gibiler nedeniyle biz daha bu ülkede çok sıkıntılar çekeriz, saygılarımla..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    kim olursa olsun KÖR NOKTAYI görmesini bekleme...

bu bizim bir dezavantajımız...hacim olarak vesaire...yani burası Avrpa Amerika olsaydı tabi ki o şerit değiştirme öyle öküz gibi yapılmazdı doğru...arac hatalı...ama yine de önemli olan senin dikkatin...daha acemi biri olsaydı panikle yere düşebilirdi, bariyere bindirebilird diğer aracların altına girebilirdi...

ama senin sürüş stilin kendi videolarından belli...yani başına her iş gelebilir..kızmanı istemem bana ama bu tarz agresif sürüşten sonra bence başına her iş gelebilir...bu olayın benim söylediğim şeyle alakalı yok tabi..yolunda usulca gidiyosun...ama diğer sürüş tavırların çok sert...bir kapı açılmasına bakar ve o kapı açılacak..unutma kağı açılırsa el ayak parmak vesaire kopabiliyor...

şu videonda ben bu kadar sert gidemiyorum...aralara giriyorum ama bu kadar buralar benim edasıyla değil...

bpak bunu beğendi.

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim olursa olsun KÖR NOKTAYI görmesini bekleme...

bu bizim bir dezavantajımız...hacim olarak vesaire...yani burası Avrpa Amerika olsaydı tabi ki o şerit değiştirme öyle öküz gibi yapılmazdı doğru...arac hatalı...ama yine de önemli olan senin dikkatin...daha acemi biri olsaydı panikle yere düşebilirdi, bariyere bindirebilird diğer aracların altına girebilirdi...

ama senin sürüş stilin kendi videolarından belli...yani başına her iş gelebilir..kızmanı istemem bana ama bu tarz agresif sürüşten sonra bence başına her iş gelebilir...bu olayın benim söylediğim şeyle alakalı yok tabi..yolunda usulca gidiyosun...ama diğer sürüş tavırların çok sert...bir kapı açılmasına bakar ve o kapı açılacak..unutma kağı açılırsa el ayak parmak vesaire kopabiliyor...

şu videonda ben bu kadar sert gidemiyorum...aralara giriyorum ama bu kadar buralar benim edasıyla değil...

https://www.youtube.com/watch?v=cJaBWLqVs9w
    Bu benim videom değil hocam maalesef, karıştırdın sanırım. Aşağıda kanalimdan istediğin videoyu izleyebilirsiniz, yanlış anlamayin ama ben o apacilerden değilim kaldı ki güvenli surus için öndeki araçların hamlelerini bitirmesini bekliyordum biraz yanlış yorumluyorsunuz.

www.youtube.com/ciftsilindir
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı B-veritas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu benim videom değil hocam maalesef, karıştırdın sanırım. Aşağıda kanalimdan istediğin videoyu izleyebilirsiniz, yanlış anlamayin ama ben o apacilerden değilim kaldı ki güvenli surus için öndeki araçların hamlelerini bitirmesini bekliyordum biraz yanlış yorumluyorsunuz.

www.youtube.com/ciftsilindir
    ulan haybeye günahını aldım kusura bakma

tamam o zaman sıkıntı yok tamam ama kör noktada olmak bir suç dğeil hata değil...yani suçun günahın yok burada...sadece bizi görebileceklerini düşünme her zaman...genelde görmüyorlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ulan haybeye günahını aldım kusura bakma

tamam o zaman sıkıntı yok tamam ama kör noktada olmak bir suç dğeil hata değil...yani suçun günahın yok burada...sadece bizi görebileceklerini düşünme her zaman...genelde görmüyorlar...
    Hocam uzun zamandır aynı zamanda araçta kullanan birisinin orası kor nokta değil maalesef, aynaya bakması yeterliydi. Şeride uçarak sinyal vermeden daliyor ilgili sürücü ki aynaya baksa sinyal verse zaten pay birakmistim rahatça girerdi, elbette kaza sonrası haklı olsakta bir işe yaramıyor.

Motosikleti
    Alıntı B-veritas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam uzun zamandır aynı zamanda araçta kullanan birisinin orası kor nokta değil maalesef, aynaya bakması yeterliydi. Şeride uçarak sinyal vermeden daliyor ilgili sürücü ki aynaya baksa sinyal verse zaten pay birakmistim rahatça girerdi, elbette kaza sonrası haklı olsakta bir işe yaramıyor.

dostum sen kör noktadasın...ben bu olayda şoförün kasıtlı olduğunu düşünmüyorum...sadece şerit değişimini sert sinyalsiz ve kontrolsüz yaptı...ama ona göre sağ taraf boştu...sen ona göre orada yoktun...1 metre daha önde olsaydın görüş alanına girerdin ve o şeride asla geçmezdi...

yani halen kafan karışıksa bu videoya bakabilirsin...

https://www.youtube.com/watch?v=HfEsO_TcAZ0
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ofsayta düşmemek lazım. kornaya basan biri tecrübeli değildir bana göre
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

dostum sen kör noktadasın...ben bu olayda şoförün kasıtlı olduğunu düşünmüyorum...sadece şerit değişimini sert sinyalsiz ve kontrolsüz yaptı...ama ona göre sağ taraf boştu...sen ona göre orada yoktun...1 metre daha önde olsaydın görüş alanına girerdin ve o şeride asla geçmezdi...

http://i.hizliresim.com/dZkO8V.png

yani halen kafan karışıksa bu videoya bakabilirsin...

https://www.youtube.com/watch?v=HfEsO_TcAZ0
    Dostum adamın nerdeyse arka kapısıyla yan yana gidiyorum, gormemesi mümkün değil. Aynaya bakması yeterliydi hatta bakmadan sinyal verip insan gibi seride girse yine sorun olmazdı.Tekrar videoyu izleyebilirsin
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    bak tekrar tekrar izledim...sen aracın hacmine bakma..şoförün konumu...senin konumun tamamen kör nokta...sadece kör noktada olduğunu kabul etsen sorun kalmayacak aynada görülmen imkansız...arac içinde yüksek sesle müzik dinler şoför dalgındır vesaire..görülmeyi bekleme bence..kör noktadamısın değilmisin bu arada bende makam şoförlüğü yaptım...

şoförün gördüğü budur sadece aynalarda...

bak tekrar tekrar izledim...sen aracın hacmine bakma..şoförün konumu...senin konumun tamamen kör nokta...sadece kör noktada olduğunu kabul etsen sorun kalmayacak aynada görülmen imkansız...arac içinde yüksek sesle müzik dinler şoför dalgındır vesaire..görülmeyi bekleme bence..kör noktadamısın değilmisin bu arada bende makam şoförlüğü yaptım...

şoförün gördüğü budur sadece aynalarda...

http://i.hizliresim.com/MgL4oN.jpg
    Dostum bence yine yaniliyorsun, hemen sagindaki seridi ve 1 metre arkandaki araci goremiyorsan ya korsundur ya da aynaya bakmamissindir. Simdi indim aracimdan kisaca dene ve gor
    mete_han bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    4 silidirin sesi burda işe yarıyor işte. Millet görmese de sesi duyunca bir toparlıyor kendini.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)