Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Siz Olsaydınız Bu Adama Ne Yapardınız ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı B-veritas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum,
    Ben hatalı olmadigimi zaten söylemiyorum, hala dedigimin arkasindayim olduğum acı kor nokta değil. Gündüz aracimla sana sağ aynanın nereleri göreceğini fotoğrafla göstereceğim, he araç kullanan hangi arkadaşıma gostersem oranın kor nokta olmadığını söylüyorlar. Ayrıca arkadaş araç sürücüsü gazliyor motosiklet zor durumda kalmasın diye adam zaten uçarak giriyor seride orada gaza basmaya devam etmesi normal zaten dusunceli bir okuz olsa oyle serit degistirmez. Videoyu yanı videoların paylasilmasindaki temel amaç başkalarını da bilgilendirmek o yüzden ben etkili olduğunu dusunuyorum, bir not daha ekleyeyim bu sorunun cevabını veren kişinin biraz facebook sayfasına baktım siyasi vs düşünce gorusleri tamamen benimle zıt gözüküyor bu nedenle kendisini de çok fazla tanımadığımdan itibar edemeyeceğim he öğüt ya da ders verme amaçlı bir cevap verseydi basım ustune birşeyler alirdim. Teşekkürler zahmetine için hocam
    Tamam en azından Okan Abinin görüşlerine itibar et ki hayatta kalabilesin...ki Okan Abiyi kolay kolay forum ortamında bulamazsın...

daha ne yapsın Türkiyenin en önemli motosiklet değerlerini hocalarını ayağına topiğine getirdim sen istedin bir göz Allah verdi iki göz

http://osocanriders.com/?page_id=1398

sadece doğruyu ve yanlışı ayırt etsen bu bile bir hayat dersidir...bu insanların yaşları 45-50 motorculuğu biz motora düt düt derken öğrenmişler...senden tek isteiğim daha net ve temiz bir motor sürmen....sadece bu...sen yine bildiğini yapacaksın ona ne şüphe ama yanlışa doğru demek farklı bir sıkıntı...

artık daha da mıy gıy dersen Kenan Sofuğunu getirecem kulağından çeksin senin

selam sevgiler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:01 ----------

Okan Sinan Abi bende senin tipini beğenmedim görüşlerini kahale almıcam artık hadi ordan diyorum sana...

.
    Okan Sinan Ocan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam en azından Okan Abinin görüşlerine itibar et ki hayatta kalabilesin...ki Okan Abiyi kolay kolay forum ortamında bulamazsın...

daha ne yapsın Türkiyenin en önemli motosiklet değerlerini hocalarını ayağına topiğine getirdim sen istedin bir göz Allah verdi iki göz

http://osocanriders.com/?page_id=1398

sadece doğruyu ve yanlışı ayırt etsen bu bile bir hayat dersidir...bu insanların yaşları 45-50 motorculuğu biz motora düt düt derken öğrenmişler...senden tek isteiğim daha net ve temiz bir motor sürmen....sadece bu...sen yine bildiğini yapacaksın ona ne şüphe ama yanlışa doğru demek farklı bir sıkıntı...

artık daha da mıy gıy dersen Kenan Sofuğunu getirecem kulağından çeksin senin

selam sevgiler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:01 ----------

Okan Sinan Abi bende senin tipini beğenmedim görüşlerini kahale almıcam artık hadi ordan diyorum sana...

.
    Hocam ben hatalı değilim demiyorum zaten, yanı burada hepimizin amacı hayatta kalmak. Hala ısrar ediyorum durdugum yer kor nokta değil, arabası olan herkes binsin sağ aynasina baksın ne kadar açılı gösterdiğinin, ben kendisini ilk defa sizden duydum çok tanımıyorum ama anlaşılan önemli biri

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Rica ederim önemli biri falan değilim. Sadece uzun yıllardır motora binen bir ağbin ve motosiklet eğitmeniyim. :-)

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)