Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-09 Tracer Aksesuarlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Merhaba Arkadaşlar,

3 gün sonra Norveç-Nordkapp'a doğru yola çıkıyorum. Duyurular bölümünde bununla ilgili başlık açtım ama henüz onaylanmadı.

Facebook'da gezi ile ilgili bir sayfa açtım https://www.facebook.com/HedefNordkapp, buradan takip edebilirsiniz. Gezi öncesi motoruma taktığım aksesuarlar ile ilgili de bir video çektim bügün:

mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Hayırlı uğurlu olsun ,Allah kazasız belasız gitmeyi nasip etsin,bu arada seçmiş olduğunuz çantalar gayet güzel ve kalitelidir,
    Ama bu motor için ön camın rüzgarlarda yetersiz olduğunu söyleniyor böyle bir geziye çıkarken keşke uzun tur camı taksaydınız ama video da söylediniz gibi eğer ihtiyaç görürseniz avrupada dan da rahatlıkla alınıp takılabilir ama orjinal camını da tur boyunca yanınızda taşımanız gerekecek yada kargo ile Tr deki adresinize gönderebilirsiniz.

Bu arada heleki bu tip touring motorlarda olmazsa olmazlardan ön ve arka çamurluk uzatma yapsaydınız yağmurlu ve çamurlu havalarda sıkıntı çekmeden üstünüz başınız kirlenmeden rahat yolculuk yapardınız.
    Ayrıca ön çamurluk uzatma radyatöre de çok faydası var.

Son olarakta görünmek çok önemli motorunuza msttech sis farı ve arka 3.stop lambaları ilave edilebilir tabi f1 çakar devresiyle birlikte.
    Tekrardan Size hayırlı yolculuklar.

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    sele pedini nereden aldınız acaba?

hayırlı yolculuklar

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun ,Allah kazasız belasız gitmeyi nasip etsin,bu arada seçmiş olduğunuz çantalar gayet güzel ve kalitelidir,
    Ama bu motor için ön camın rüzgarlarda yetersiz olduğunu söyleniyor böyle bir geziye çıkarken keşke uzun tur camı taksaydınız ama video da söylediniz gibi eğer ihtiyaç görürseniz avrupada dan da rahatlıkla alınıp takılabilir ama orjinal camını da tur boyunca yanınızda taşımanız gerekecek yada kargo ile Tr deki adresinize gönderebilirsiniz.

Bu arada heleki bu tip touring motorlarda olmazsa olmazlardan ön ve arka çamurluk uzatma yapsaydınız yağmurlu ve çamurlu havalarda sıkıntı çekmeden üstünüz başınız kirlenmeden rahat yolculuk yapardınız.
    Ayrıca ön çamurluk uzatma radyatöre de çok faydası var.

Son olarakta görünmek çok önemli motorunuza msttech sis farı ve arka 3.stop lambaları ilave edilebilir tabi f1 çakar devresiyle birlikte.
    Tekrardan Size hayırlı yolculuklar.
    Güzel yorumlar için teşekkürler. Cam ve diğer eksik aksesuarları Avrupa'da tamamlamayı düşünüyorum, zaten diğer aksesuarların nerdeyse hepsini yurtdışından aldım

Alıntı volkanmet86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sele pedini nereden aldınız acaba?

hayırlı yolculuklar
    Teşekkürler, motomax'dan aldım.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)