Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YBR show videolarım

Motovento
    REKLAM ALANI
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    abi bende yamaha bu elemana para falan vermeli.. baksana ybr ile yapılması düşünülmeyecek hareketleri yapmış.. ybr ye talep artar bence..
    CBR 600F Honda,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kont88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM LC4 640-SUZUKİ GSXR 1000
    arkadaşlar bu kadar ilgi beklemiyordum gerçekten çok teşekkürler. Beğenmeniz bana daha çok azim veriyor videonun görüntü kalitesi çok düşük olduğu için yüksek kalitede olanı yüklüyorum 2 saate kadar linkini veririm.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    kont88 bence bu işi yapan profesyönel kişilere başvurman lazım senin gibi birini profesyönel bir el uzanırsa önünün baya açık olacağına inanıyorummm.....
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    Baba bence YBR'yi değiştirme vaktin çoktan gelmiş...

Motosikleti
    arkadaşlar videonun görüntü kalitesi yüksek olanı göndereceğim demiştim işte buradan bakabilirsiniz yalnız boyutu biraz yüksek gibi 25 mb iyi seyirler.

clubrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kont88 dostum guzel bı vıdeo(kuryemısın ?) helal sana benım gt ıle ben teke kalkıodum bı de ayaga kalkıodum tek dısk oldugu ıcın stopıe yapamıodum gercekten arka kaldırma stopıe zorbı hareket ısın sırrı rıders da sen ybr ıle yapmısın bunnarı ama sunu solıyım senı aldıgım scooter gt250 den daha kolay tek teker yapıo
    HIZI SEVERIM AMA BENDEN HIZLISINI ASLA !...

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    arkadaşım yaptığın hareketler gerçekten ustalık gerektiriyor. trafiğe kapalı alanlarda tam koruma ile geliştirmen çok iyi olur. bence motosiklet dünyasının yeni tekteker ariflere ihtiyacı var. bunun da kurallarına uygun yapılması en iyisidir.

kazasız deneyimler
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    abı valahı süpermıs yaw
    senın gıbı motor kullanmayı ısterdım
    helal olsun sana
    bu arada motor bunca olandan sonra hangı hurdalıkta???

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı kont88 adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar videonun görüntü kalitesi yüksek olanı göndereceğim demiştim işte buradan bakabilirsiniz yalnız boyutu biraz yüksek gibi 25 mb iyi seyirler.
    abi bu videoya deil 25, 250 mb bile harcanır..
    CBR 600F Honda,

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    videoyu ben de indirdim. görüntü gayet iyi.

tam korumalı trafiğe kapalı alanda yani profesyonelce deneyimlerini bekliyoruz
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    hoş olmuş video eyvallah güzel emeğe saygımız var ayrı mesele ama motorcu olmak sadece bumudur cruiser/chopperlar motor değilmidir oda var tabii.onlarla yapılmaz bu hareketler efendi gibi gezi motoru yanlış anlaşılmasın gerçekten mükemmel bir denge çalışma ve yetenek neyse...ha birde adrenalincrew de işin proları var aynı harteketleri ordan izlemiştim sanki onu izliyor gibi oldum ama gerçeketen güzel

seyyah izmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yoq
    çok başarılı olmuş bence çalışmalarının devamını diliyorum. bazıları uçlarda yaşar bu bazen insanın kendini en iyi hissettiği anlardır. paylaşımın için teşekkürler

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    çok yetenekli birisin...YBR ile yaptığın bu showları racinglerle yapman halinde bir Tek Teker Arif bile olabilirsin...sana belli fırsatlar tanınsa veya sponsorun olsa show dünyasında yerin vardır diyorum...çok başarılı çalışmalar...show olayını sadece tek teker yapmak sananlar bu videoyu izlesinde kendilerine ders çıkarsınlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    valla guzelmis, eline ayaana saglik. darisi basimiza
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Sizingibileri pistlerde dahacok gormek isteriz ...Muruli senin dediklerinede kısmen katılıyorum ...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

hashmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 150hs
    evet bende muritunun dediklerine katılıyorum.arkadaşımız allah için yetenekli ama trafik akan biryerde nekadar sakinde olsa bunları yapmak tehlikeli ve kötü bir örnektir.bende yeni bi motor alıcam.eğer birçok race hastası bi genç gibi olsaydım benimde ağzımın suyu akıcaktı.ön kaldırma denemeleri,arka kaldırma denemeleri yapıcaktım.ee tabi birilerinin bunları görmesi içinde trafikte yapıcaktım.yani genç arkadaşları motora heveslendirmek güzel bişey ama biraz daha kontrollü yaklaşmak lazım arkadaşlar.motor zevk işi ama kurallara uymadan yaptığımız herşey herkes için yanlıştır.saygılar..
    hızlı yaşa,yavaş sür,genç değil geç öl..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı muritu adlı üyeden alıntı
    ben şöle demesini beklerdim arkadaşın.." bu hareketler gerçekten çok tehlikeli , kimseye yapmasını önermem,ama çok isteyen arkadaşlara gerekli önlemlerin alındığını ve trafiğe kapalı alanda yapıldığını söylemek isterim" demesini beklerdim.
    dostum bu zihniyet ve bilinc hepimizde var...örnek olmak veya bu tarz olaylara girişebilmek herkesin harcı değil...özel bir yetenek diyorum...zaten motosiklet sahibi olmak başlı başına bir tehlike bu mantıkla düşünürsek...gerekli önlemleri alıp trafiğe çıkmak bile Türkiye şartlarında riskli...Trafikteki içler acısı durumumuz ortada...zaten bu topiğin amacı görsel bir beğeniye hitap eden haraketler yapmak...bunu başardığına göre daha fazla söyleyecek birşey bulamıyorum...sen belli yaşın üzerinde bir üyesin..hani örümcek adamı izleyipde balkondan kendini uçacağını sanarak atan bir çocuk mantalitesi değilki bu olay...yani isteselerde bu hareketleri her motor sahibi yapamaz...kültür seviyemiz çizgimiz yaş oranımız belli insanlarız...senin olabileceğini varsaydığın işi bilmeden cesaret edebilecek böyle ahmaklıklara imza atacak site üyesi olabileceğini sanmıyorum...dikkat ettiysen bu çekimler deneme çekimleri değil...üzerinde defalarca çalışılmış ve başarıyla sonuçlandırılmış...yani düşme veya öğrenme niteliği taşımıyor.. profesyonel hareketler...Tek teker dışında yapılmaya çalışılamaz bence...sevgiler...aynı uyarıları Tek Teker Arife yaptığımızı düşünsene...komik olmazmı...bu arkadaşında ondan pek farkı yok bence...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

cenngiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T
    Size birinci ağızdan duyduğum hikayeyi aktarayım:

Tanınmış işadamlarımızdan birisi bir arkadaşıyla iş için Ankara ya gidiyorlar. Yeni aldığı Lamborghini Diablo ile. Bolu'yu tırmanırken kahvaltı molası veriyolar. Daha sonra cepten çıkıp yola devam edecekken karşı yönden gelen ve yerli malı bir araba kullanan bir vatandaş bizimkinin arabayı görünce kilitleniyo bi anda. éaha arabaya bak" falan derken araba kontrolden çıkıyo ve gelip göbekten giriyo bizimkilere. Diablonun sol taraf yok. Vatandaşın arabası da ağır hasar alıyo tabi.

Bunun neden anlattım; milletimizin bir kısmı ne yazık ki tepkilerini kontrol etmekten aciz. Bu nedenle dikkat çekecek işleri, diğer insanların tepkilerinden uzak, kısmen korunaklı yerlerde yapmakta fayda var. Yani trafiğe kapalı alanlarda. Bu konuda muritu ya sonuna kadar katılıyorum.

Örnek olmak konusuna gelince, hayatta neyi gösteriş için yaparsanız o size ve etrafınızdakilere zarar verme riskini beraberinde getirir. Yaptıklarını videoya çekip bizimle paylaştığı için arkadaşa teşekkür ediyorum ve yeteneğine de saygı duyuyorum. Herkesin harcı değil bu işler. Cesaret ister. Fakat tarih boyunca en cesur insanlar hep deliler olmuştur.

Arkadaşımızın korumasız hatta kasksız şekilde yaptığı hareketler delilik katsayısını belgeler niteliktedir. Bu nedenle bir deliyi örnek almak isteyenlerin ailelerine allahtan sabır dilemekten başka çarem yok.

Bu işi korumasız yaptığı için, hareketlerin daha da değer kazandığını sanıyorsa söylenecek bişey kalmamıştır. Çok güzel bir prodüksiyon yapmış. Büyük emek harcamış. Fakat gönül isterdi ki videonun başında ve sonunda "bu hareketler tüm koruma önlemleri alındıktan sonra trafiğe kapalı alanda ve bir profesyonel sağlık ekibinin refakatinde yapılmıştır" yazlımış olsun. Ama yazılamamış. Yazık olmuş.
    [B]GÜÇ[/B] bir [B]ATEŞ[/B]tir, [B]ISINMAK[/B] ya da [B]YANMAK[/B] senin elinde...
    ZS200GY-A Mavi

Motosikleti
    muritu arkadaşım ben bu hareketleri trafiğe açık alanda yapmıyorum Ankara'da olan arkadaşlar eski hipodrumu bilirler hareketlerin tehlikeli olanları orada yapılıyor yani dragların düzenlendiği 6 şeritli yolda o karşıdan gelen ve bana sellektör yapan arkadaş ise benim gibi show amaçlı gelmiş bir dragçı ve bana selam maiyetinde sellektör yapıyor kimseye kötü örnek olsuğumu düşünmüyorum kaskım kafamda diğer korumalıklarım yok ama bu bana yeter. O zaman bütün showcular herkese kötü örnek oluyor bu bir uğraş belki sen drag krosla ilgileniyorsun ben ise modifiye tekniği ve showla ilgileniyorum. O zaman buraya bir çok yapancı showcunun videoları konuluyor onlarıda yayınlamasınlar o zaman onlar sana kötü örnek değilmi? Onlara neden karşı değilsin her toplumda çıkar sosyal mesaj VERMEK İSTEYEN insanlar ama sen haksız yere vermek istiyorsun.

metehan arkadaşım tebrikler yani en iyi sen anlatmışsın örümcek adamı görenler onun yaptıklarını yapmaya çalışıyormu? Dediğim gibi bu bir uğraş sen krosla ilgilenirsin mesala ben bunla ilgileniyorum. Videoda kasksız hareketlerim bundan 6 yıl önce liseye giderken cahilce yaptığım hareketlerdi ve o zmanlar bana herkes salkmısın ne yapıyon gibi şeyler diyorlardı şimdi bende burada desemki arkadşlar bunu yapmayın tehlikeli desem olurmu zaten aklı başında adam bunun tehlikeli olduğunu biliyor ama kendinde o yeteneği gören arkadaşlar yapsın diyorum niye yapmasınki ben annemin karnında öğrenmedim belki doğuştan denge yeteneğim yüksek olabilir ama Türkiye'nin showculara ihtiyacı var çünkü bu insanlara zevk veriyorsa göze hitap ediyorsa bence hem sanat hem spor dur.

muriti arkadaşım sen olayları istediğin yöne çekiyorsun klibin başındaki chooper lar inek gibi bağırmamlı sözüyle kişiliğimi ve zvkimi vurguluyorum benim 6 yıldır yayında olan bir motosiklet sitem var ve chooper da severim race de sadece krosta enduroda ben motosiklete gönül vermişim ama burada tarzımı vurgulamak istedim benim kim olduğumu bilen biliyor ve hiçkimse bu hareketleri trafikte yaparken beni görmedi ve bir çoooook arkadaşım benim bu tür show yaptığımı bile bilmiyor ben Amasya /Merzifon'da otururken orası küçük bir yer olduğu için böyle pist çalışma alanı gibi yerler yoktu gece 11:30 da boş yola çıkar orada çalışırdım kimse görmezdi ve bilmezdide o zaman. Herneyse ben ne yazarsam yazıyım sen kafana takmışsın beni kervan yürüyor kardeşim beni uyardığın gibi TTA abimize telefon aç onuda uyar sana gerçekten güler yani. Ayrıca onun videolarının yarısı kasksız ve trafiğin işlediği alanlarada. videoda sadece bir yerde trafik var o da motosikletin üstünde daha uzun gitmem için yokuş bulmam lazımdı bekledim trafik kaybolunca şovumu yaptım ancak siyah bir araba çıktı ne yapalım? Ben kendime güveniyorum senin yürüyebilmen sana nasıl doğal geliyosa buda benim için doğal, olayları anlamadan kimseye sataşma derim.

cenngiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T
    Kont arkadaşım. Bu iş gittikçe gider. Yanlış anlamazsan benim merak ettiğim bişey var; senin senden küçük bir kardeşin var mı? Neden dersen, ben araba kullanmayı Bağdat Caddesinde öğrendim. Sayısız kaza atlattım. Bazılarını da atlatamadım. Çok yakın 3 arkadaşımı daha lise yıllarında trafik kazalarında kaybettim. Ama bende en ufak bir düzelme eğilimi olmamıştı. Ta ki benden 5 yaş küçük kız kardeşimin arabayı kaçırıp aşağı mahallede yarıştığını duyana kadar. O günden beri suçluluk duyuyorum. Çünkü kardeşim beni örnek almıştı.

Şimdi işin asıl önemli tarafına gelelim:

Sen bu hareketleri belli ki çok çalışmışsın. Ve yukarıda allah var görebildiğim kadarıyla da çok başarılısın. Ve bu işi geliştirmeye, show dünyasında güzel işler yapmaya heveslisin. Bu konuda sana bir iki önerim olacak. Tutup tutmamak senin elinde, diyelim ki bir motosiklet galerisi senin bu videonu gördü ve yeni mağazalarının açılışında gösteri yapmanı istedi. Gidersin aslanlar gibi şovunu yapar gelirsin. Akşam seni haberlerde bir firma sahibi görür ve seninle çalışmak ister.

Allah senden uzak etsin ama benim yaşlarımda bi genç vardı zamanında. Ankaradan istanbula geliyo mtorola kazasız belasız. Bebekte cafenin önünde arkadaşlarını görüyo. Motoru stop edip kaskı çıkarıyo. Muhabbet ederlerken bizimki yan ayağı açıp motordan iniyo. o sırada dengesini kaybedip düşüyo. Kafasını asfalta çarpıyo. 6 ay bitkisel hayatta yattı. Sonra makineleri kapattılar. Şimdi bu dikkatsizlik mi şanssızlık mı?

Şimdi küçük bir simülasyon yapalım:

İşte ben 20 yaşından beri bir firma sahibi olarak senden neler isterdim mesela?

Sana yeni motor alacam, afişlerin için, TV reklamların için tonlarca para yatıracam. Ve seni 2007 İstanbul Moto-GP öncesinde piste salacam şov yapacan derdim mesela.

ama tüm bu işler için bir şartım olurdu: motorla bakkala giderken bile kaskını takacaksın. Çünkü ben sana dünyanın masrafını yapacağım derdim.

Sen şimdi yaptığın işlerle çevreye bu güveni verirsen, sana yatırım yapacak insanlar daha kolay ikna olurlar. Sen de ileride adımızı belki de uluslar arası işlerde duyurursun. Sendeki yeteneğin salak bir kazayla harcanması beni üzer açıkçası...
    [B]GÜÇ[/B] bir [B]ATEŞ[/B]tir, [B]ISINMAK[/B] ya da [B]YANMAK[/B] senin elinde...
    ZS200GY-A Mavi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler