Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletim gücsüz diyenlere

Motovento
    REKLAM ALANI
    KutlayGül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650, CBF 1000 ABS
    Kawasaki, Köln`deki fuarda yeni modeli H2R`yi tanitti. Supercharger`li motosiklet arka tekerde 296 beygircik üretiyormus.

cenkito ve Ahmet Abi bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tam bir başlangıç motoru
    cenkito, hasanfuat, xawa ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Yardımınıza ihtiyacım var, benim cbf 150 motorum var 15000 km kullandım şimdi satıp kawasaki h2 almayı düşünüyorum, sizce zorlanırmıyım, nelere dikkat etmeliyim, öyle hız merakım falan yok zaten alsamda 90'ı geçmem, ekipmanım tam, biliyorum 150'likten 1000'lik motora geçilmez önce bi 250'lik kullan falan diyeceksiniz ama ben onlarda vakit kaybetmek istemiyorum bir an önce benim olsun istiyorum... gülücük gülücük, yardım ederseniz sevirim bravo tebrik ederim işareti
    fz6_fazer bunu beğendi.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı 07mehmet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yardımınıza ihtiyacım var, benim cbf 150 motorum var 15000 km kullandım şimdi satıp kawasaki h2 almayı düşünüyorum, sizce zorlanırmıyım, nelere dikkat etmeliyim, öyle hız merakım falan yok zaten alsamda 90'ı geçmem, ekipmanım tam, biliyorum 150'likten 1000'lik motora geçilmez önce bi 250'lik kullan falan diyeceksiniz ama ben onlarda vakit kaybetmek istemiyorum bir an önce benim olsun istiyorum... gülücük gülücük, yardım ederseniz sevirim bravo tebrik ederim işareti
    Hiç zorlanmazsınız,ninja h2r ama rampada 2 kişiyle zor çıkıyormuşbende düşünüyorum ybr yanına almayı ama seyir terasına çıkmak zormuş.
    Vaktiniz olursa bir gün alanayada görüşelim tanışalım,çay içelim

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Niye zorlanasin ki. Alti ustu ikiyuz bilmem kac bg imis. Durdugun kabahat; yarin kapora verip siraya girin. Motorun Tr deki ilk sahibi okun bizde gorelim viraj nasil donulur gaz nasil acilir. Yanliz kaskiniza kamera takarsaniz youtube de izleriz high side yi;...

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Honda gs2 eğitimi alirsan rahat kullanabilirsin bence sıkıntı olmazşimdiden hayırlı olsun

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda gs2 eğitimi alirsan rahat kullanabilirsin bence sıkıntı olmazşimdiden hayırlı olsun
    Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim Renault'nun güvenli sürüş eğitimine katıldım yeterli olur sanıyorum, gülücük, gece gece güneş gözlüğü takıp göremediği için gözlüğün üstünden bakan adam (başka türlü anlatamadım )

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

Bir de ben bu yakıt olayına taktım cbf'den sonra çok gelmesin, kafasını kaşıyan bitli adam

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç zorlanmazsınız,ninja h2r ama rampada 2 kişiyle zor çıkıyormuşbende düşünüyorum ybr yanına almayı ama seyir terasına çıkmak zormuş.
    Vaktiniz olursa bir gün alanayada görüşelim tanışalım,çay içelim
    Artçıyla binmeyeceğim için sorun olmaz hem arkaya topkase takmayı düşünüyorum artçıyla zor yani, illa da artçıyla da binecek olursam bende bayır aşağı binerim artık napalım, yayvan yayvan gülen adam

Motosikleti
    MT-07 RACEBLUE ABS '14
    Yav tamam motor efsanevi bir şey hakkında şu an beğenimi yazıya döksem destan olur. Ama bir de şu yönü var motor sen derece gereksiz :D Yav abicim şimdi altında bu motor varken basmamak olmaz, bassan gider 50 km'de bir depo fullersin :D ama adamı acayip cezbediyor. Yani bu motor bende olsa kesin ertesi gün ölürüm.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)