Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet sürücüleri neden sevilmez ? izleyin.!

Motovento
    REKLAM ALANI

Yani bu tip motosiklet sürücüleri yüzünden motosiklet sürücülerini sevmiyolar ve motosiklete hevesi olan arkadaşlarımızda bu tip sürenlerin yaptıgı kazalardan dolayı korkuyor o yüzden motosiklet kullanımı çok az ben videoyu izlerken yani düşündüm türkiyede olsa biri kapıyı açar adamı gömerler olmadı trafik zaten türkiyede bu kadar düzgün değil biri burnunu çıkarır neyse

Ama böyle sürülürse karşıdan gelen acemi bir şöför paniğe kapılıp kazayada neden olabilir çok tehlikeli iyi seyirler diliyorum

http://www.youtube.com/watch?v=T7xPzMOoGCY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Kardeş ben şuanda bunları yazarken yanımdan polonya plakalı 22 tane motosiklet geçti efendi gibi gidiyorlardı... Neden mi burası TÜRKİYE
    Yani demek istediğim rusyada öyle bilinçli sürücüler ve şerit düzeni içerisinde + kamera zorunluluğundan dolayı trafik kurallarına dikkat gibi etkenler olduğundan o trafik canavarı motosikletli öyle sürüyor
    Ama Türkiyede böyle sürmek biraz g.. ister neden mi çünkü bizim sürücülerin çoğu şerit düzeninden bir haber
    Trafik kuralları mı o da neymiş Tecrübe ve trafikte saygı dersen 10 senelik şoförüm diyen kazmaların yeni ehliyet sahibi sürücü adaylarıdan farkı yok
    Malesef ülkemizde bilinçli sürücü sayısı pek az...

Siz siz olun üstüne bindiğiniz motora güvenmeyin
    Yoksa bir sonraki durağınız ahşap motosiklet olur ama omuz üstünde gidersiniz tahtalıköye...
    Sözün özü
    Ecel şakaya gelmez
    Eğer bu videodaki gibi zihniyette arkadaşlar varsa onlara tek diyebileceğim
    Kendinize olmasa da başkalarının canını tehlikeye atmamak için diğer sürücülere saygınız olsun her zaman

Motosikleti
    GT 250 NAKED
    valla saygısız,bilinçsiz,aptal,beyinsiz,düşüncesiz vs bi sürü şey sayabiliriz.. ama aynı zamanda elemanda 10 kg t.... var.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Viraja girmeyen adam izlenmez bu işi ghost rider iyi yapar

virajlı video izliyosan dün açtıgım konuda ki videoya bak izlerken tırsarsın

Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Elaman sağlam yaptistiriyo

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    acar sürüyo hee

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Bi yerde performans motoru görürsem önce lastiklerine bakarım

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Konu dağıldı

Altındaki ufak ve seri olduğu için avantajlarını kullanıyor ama bazıları ilk video gibi kötüye kullanıyor.
    VE zaten türk milleti olarak bizi geçeni bizden küçükse kabullenemiyoruz hem arabada hem motor da farketmiyor.

Trafik te motorlar boyutları dolayısı ile de zaten yeteri kadar dikkat çekmiyor dikkate alınmıyor trafikte sağdan geçiyor milleti diye önümdeki aracın kasıtlı kapattığını biliyorum.

Rusya'nın trafiğini iyi bilirim.Çok sert araç kullanıyorlar.Türkiyede araç kullanan biri çok rahat araç kullanamaz rusyada

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam iyi yardiriyo ya kacis manevralari flnda cok iyi bu adam hala hayattaysa tamamen trafigi iyi okumasindan kaynaklaniyo...

OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Tam bi sokak yarışçısı Güvenli mi ? Değil ama açıkcası ben sevdim.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ben daha çok acemi biri olarak ki motosiklet üzerinde toplam 300km filan yaptım ahkam kescek halde değilim fakat izlerken elim ayağım uyuştu resmen, sanki artçısıyım da tırsa tırsa izledim. Daha hayatımda ilk defa bugun motor ile trafikte aralardan giden biri olarak gerçekten motosiklet sürücüsüne diyebileceğim tek şey '' you scared the shit out of me''

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    izlemesi heycanlı

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Adından da anlaşılacağı gibi adam resmen ghost rider'a meydan okumuş sıkıyosa kalabalık trafikte bas ters yönde tek tekere kalk demiş ghost rider'ın bütün videolarını izlemiş biri olarak bu daha da korkutucuydu, arabaların arasından giderken sanırım hızı 120 falandı, şahsi kanaatim otobanda 280'le arabaların arasından gitmeyle bu yoğun trafikte 120'yle gitmek çok farklı şeyler, bunda belki ölmeyebilirsin ama kaza riskin diğerine göre en az 2 kat daha fazla çünkü trafik aşırı yoğun ve çok yavaş akıyo, her an biri ulan şurdan giriverim deyip önüne dalabilir, direksiyonu kırabalir hatta kapı bile açabilir ama otoban arabaların daha az şerit değiştirdiği ve daha az hata yaptığı bir yol, bence bu iş daha fazla direksiyon hakimiyeti ister gibi geliyo, yanlışım varsa düzeltin

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Görüntü hızlandırılmış ve birçok arabayı çizdi.

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    motosiklet sürücüleri neden sevilmez. Aralardan gitmeye çalışırken arabanı çizerler, bir de hiç oralı olmadan kaçarlar. Bu sadece motosiklet sürücülerine özgüdür, çünkü kaçabilme özellikleri vardır. Biz de motor kullanıyoruz da böyle değil.

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Ölmüştür bu yav, Allah rahmet eylesin.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    izmirdeki trafikte böyle kullansam ölümsüzlüğümü ilan ederim

Rusya da da trafik Türkiye'deki gibi beter. Ne elemanlar çıkıyor. Öellikle sarhoş kullanan ve durup dururken sağa sola atlayanı çok. Bu elemana şansına denk gelmemiş o gün. Yoksa şeritteki araçlardan birinin bir çukurdan kaçması, kapı açması veya burnunu çıkarmasına bakardı herşey.

Yalnız gittiği yönde ne trafik vardı arkadaş yaw

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)