Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorcu ölümü teğet geçti

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Saliselerin bile önemi var duanın sonunda amin mi dedi yoksa amen mi dedi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Az önce birisi teğet geçemedi ve şu anda ailesine acı haber gitmiş ortalık feryat figan dır.

10 dkk önce yollarda makas atarak artis artis dolaşan diğer arkadaşı kaldırımda hüngür hüngür ağlıyordu. Keşke keşke keşke ler duydum peş peşe....

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    demek ki napiyormusuz motora kamera takiyormusuz

Motosikleti
    SUPER SHADOW 250
    Vay bal akıyo motorcudan onu toplamak için duruyo ama ustaymış ucuz kurtarmış

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    Alıntı Ahmet Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mallık. .
    malık diyen arkadaş ben öyle birşey görmedim yol müsait ve kendi şeridinde seyir ediyor hızı desen bindiği makinayla 20 veya 70 ile seyir edecek değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:00 ----------

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce birisi teğet geçemedi ve şu anda ailesine acı haber gitmiş ortalık feryat figan dır.

10 dkk önce yollarda makas atarak artis artis dolaşan diğer arkadaşı kaldırımda hüngür hüngür ağlıyordu. Keşke keşke keşke ler duydum peş peşe....
    Allah ailesine sabır versin motor kulanıcıları çok bu çoklar içinde bilinçsiz kullankların sayısı oldukça fazla birde bu yetmiyormus gibi diğer araçlardada bilinçsiz kulanıcılar oldumu bazen kaçınılmaz oluyor :(

bulunduğum ilde dün akşam saat 20:00 gibi bir ticari taksi arkasında tam 20 ile 30 dk boyunca yol istedim vermedi bende inat etim sağdan geçmeyecem diye taki kendisi çevre yoluna sapana kadar adam sol aynasına bakmıyordu bile o kadar selektör yapmama ramen...

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Çok ani ve anlık oldugu için bana daha çok refleks gibi geldi.

Fakat insanın bu kısa zaman zarfında düşünmeye dahi zamanı yok bu yüzden bilinçli refleks olarak adlandırıyorum yinede şans degil

Foça'YA gidenler bilir ..

Aynı durum benim başıma geldi fakat düşünmek için zamanım vardı bu kadar anlık olmadı.

Eski foçanın ana yolunda ilerlerken izmirde yaşıyan ve giden bilir arabalar birden saga ve ya sola kırar evlerine yada denize gitmek için .

Aracın biri önümdeyken bi anda sinyal vermeden saga kırdı. Takip mesafem vardı eger onu korumasaydım patlamıştım.

Hyosungla panik fren yapınca arka teker kitledi ve resmen adım adım arabaya yaklaşıyorum bi sag bi sol çarptım çarpıcam.

Ayagımı frenden çektim motor toplar toplamaz sola kırdım dikiz aynam arabaya çarptı ve kurtuldum.

Arkamdaki motorcu arkadaşım arabanın önüne atladı adama başladı sövmeye.

Ogünüde böyle kapatmış olduk.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)