Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Suzuki GSXR600 k7 (0-240 , 5-4-3-2-1 :) redline)

Motovento
    REKLAM ALANI
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    millet doğru demiş vites düşürmekle ilgili çok büyük eksiklerin var barkın beyin vites videosunu izle nasıl vites düşürülür öğren.yanlış vites düşürmek şanzımana oldukça zararlı...

ayrıca arabada da vites atamıyorsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bu kişinin uslubu verdiği karşı cevaptaki ukelalık sürdüğü aracı sanki uzay aracı sanıp üstün mertebeye ulaşmışcasına kendini görmesi ne kadarda eğitim durumunu çektiği videolardan bakılmadan anlatıyor bizlere değil mi

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Şimdi kusura bakmayında arkadaşlara katılmamak elde değil. Bütün videoları izledim. Öncelikle bunu söyliyim...

Yaza doğru 2007 üstü RR veya GSX-R600 düşünüyorum. Sizin videoları izledikten sonra kesinlikle ankara civarlarında satılan kırmızı gixxere bakmıyacağım

Vites geçişleri bütün videolarda felaket. Umarım halen aynı eziyeti motora yapmıyorsunuzdur...
    Kesiciye sokup motorun canına okumanızda cabası...

Vites ile ilgili zamanında konu açmıştım. Umarım okur, bilgilenirsiniz. Saygılarımla...
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...s-dusurun.html
    forewer, ea1925 ve EMREGTR bunu beğendiler.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    bu yazacaklarımı genelde millet bilmez allah ne verdiyse gazlar ama çoğu bilinçsizce ölü devir çevirmekten öteye geçemez

redline da gitmek motosiklete işkencedir sanıldığının aksine son vites hariç hızlanmada da pek işe yaramaz 07 gsxr 600 13500 devirde maximum gücünü veriyor 13500 den sonrası ölü devir çevirmekten öteye geçemiyor.

kullanmayı bilmeyen bir çok kullanıcıyı aynı şartlardaki makinalarla uygun devirde vites atarak rezil etmek mümkün

bir püf noktası daha boşta motosikleti kesiciye sokmak en aptalca hareketlerdendir bu aynı aniden boşa yumruk sallayıp eklemlerin zarar görmesi gibi görülebilir ve bunu çoğu race kullanıcısı yapar.
    sonra türkiyede race makina alınmaz diyorlar böyle bilinçsiz kullanıcılar olduğu sürece gerçektende alınmaz...
    Ahmet Abi bunu beğendi.

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    Vidyoları izledim bana yavaş geldi 240 la giderken sanki 140 170 arası gibi ???
    EMREGTR bunu beğendi.

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    Alıntı Murat2100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vidyoları izledim bana yavaş geldi 240 la giderken sanki 140 170 arası gibi ???
    aynen ya, benimde ilk dikkatimi çeken vites geçişleri oldu ikinci olarakta makina sanki gitmiyo gibi hissettim hani eski Türk filmlerinde olurya hızlandırılmış çekim gibi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)