Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bir Motor Düşünün II

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak isteyince mantıklı şeyler yazabiliyorsun demekki. İlk yazdığın yorumla şu yazdığını kendin karşılaştır.
    Ayrıca gayet başarılı bir video. 10 kattan atlarsan ölürsün demekle , 10 kattan düşmüş bir insanı görmek insanda aynı etkiyi yaparmı ? Adamlar hızlı gidersen ölürsün dememiş bunu canlı göstermiş. Etkiside aynı değildir mutlaka.
    ya sen kımsınde bana akıl vermeye calısıyosun ? kapatalım konuyu daha fazla uzatmayalım. kafayı yıcem sızın gıbı ınsanların yuzunden yemın edıyorum yıcem ya
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acayüp nickli abimiz gene işbaşında stresli adam üzerine varmayın

oguzcelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Videoyu izleyince aklıma geldi.
    Kadıköyden E-5'e çıkarken Nautilus'u geçince sağa dönüşten 40-50 M sonra bi rögar kapağı var yerin 10 cm altında, yolun sağında.Dün kaldırımla çukur arasından zor geçtim kurtarmak için.Tam da gaz açmıştım.Çukura girsem, düşmemem ve üzerimden araba geçmemesi mucize olurdu.Dikkat Ediniz Dostlar.
    www.motojektif.com

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    genelde türkiye de sürücüler yola bakmadan çıkıp
    geleni görünce mala bağlıyor tam önünde duruyorlar
    "Özgürlük ve Bağımsızlık Benim Karakterimdir"

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı valvole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acayüp nickli abimiz gene işbaşında stresli adam üzerine varmayın
    ben stres falan anlamam kardesım. burası bi forum. gercek hayatta degılız. karsındakı ınsanı tanımıyosun nasıl gozuktugunu bile bilmiyosun. daha dıkkatlı davranmak lazım. stresliyse girmicek böyle konusma ve tartısmalara. veya streslıyım sınırlıyım bugun cok sey yasadım kusura bakmayın sızden aldım sınırımı gıbı bı cumle kullanıcak. yoksa bu forumda fazla kalamaz. küfreder gibi konusmak böyle yerlerde adamlıga sıgmaz. adamlıgı ogretmeye calısmıyorum kımseye fakat burası bı ınternet sıtesı, forum. tartısıcaksan ya adam gıbı tartısıcaksın ya da karsına alıcaksın o ınsanı oyle tartısıcaksın. herkesın gorusu farklı. senınkınden cok farklı olsa bıle bunu anlayısla karsılamak zorundasın. neyse ben konuyu kapattım bu acayup nickli üye hakkında son konusmamdı.

daha da davosa gelmem
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)