Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

asya motor fabrikasından görüntüler

Motovento
    REKLAM ALANI
    psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Asya,çinli,kötü,tu kaka muhabbetine hiç girmeyeceğim de yahu bu kadar mı kötü tasarım olur,bu kadar mı estetik duygusundan yoksun olur,tasarlayan,çizen,üreten,ben eminim bu tür motorları alan adamlar cidden mecburiyetten alıyorlar,ucuz fiyat+tamamen demir döküm olduğundan daha sağlam ve az masraflı olacağı düşüncesi,yani bir kişi ben bu tasarımı beğendim,nostalji o yüzden biniyorum derse ciddi anlamda hayret ederim,bir de o kadar model varken neden bu motorun üretim videosunu koymuşlar o da ayrı muamma,racing tarzı çakma bir modelleri var onu koysalarmış diyeceğim ama onu direk kolilenmiş olarak ihraç ediyorlar sanırım.

Ek olarak o stop lambası nedir yahu ? Onu da geçtim o stop lambasını koruyan korkuluğun olayı nedir,bizim bodrum penceresinin korkuluğu gibi yuh diyorum.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Arkadaşlar Bu İLK VİDEO'dan Ne Anladık ))

Hiç Bir Motor 0 KM'de Satılmıyormuş ))))

Güzel Paylaşım
    htmetin bunu beğendi.
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Ulen honda yaptı biyerimiz geçti asya yaptı köylü oldu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Fabrikada üretim aşamasında bir tane bile kalite kontrol elemanı görmedim. Türk firmaları sırf bu yüzden kaybediyor. Son üründe kalite kontrol yapsan ne yapmasan ne. Kalite üretimin her noktasında olmalı. Japonlar neden bu kadar başarılı Ishikawa sistemini uyguladıkları için.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Adamlar bisiklet toplar gibi motor topluyo
    Metak yığını sanki havalı tabancalarla vidalara girişiyolar

bora atay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache 150 rtr
    İstanbulda eğitim aldığım sırada honda nın fabrıkasını gezme ve çalışanları ile sohbet etme imkanı buldum. Ap ayrı bir dünya orası , asya resmen bisiklet topluyor.
    Honda nın her sıra başı kalite kontrolü , işlerinin üst başının temizliği ve yaz olmasına rağmen giydikleri ince bembeyaz tulumları , fabrikanın içi de ona göre serin ve ister inanın ister inanmayın yemekhanede herkese baktım, gezerken herkese baktım fakat o bembeyaz tulumda bir adet bile leke görmedim eldivenlerinde bile en ufak bir leke yoktu ve her şey önce güvenlik kuralı ile yapılıyor.
    Anlıyacagınız gidip görürseniz aradaki farkı çok çok daha iyi anlarsınız , Honda bu işin son noktasına gelmiş hem bizim hem çalışanlarının sağlığı açısından. Honda sempatizanı mıyım hayır , motosikletim Honda mı hayır tercih etmedim fakat yaptıkları işe saygım sonsuz.
    ugrgnr bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı bora atay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulda eğitim aldığım sırada honda nın fabrıkasını gezme ve çalışanları ile sohbet etme imkanı buldum. Ap ayrı bir dünya orası , asya resmen bisiklet topluyor.
    Honda nın her sıra başı kalite kontrolü , işlerinin üst başının temizliği ve yaz olmasına rağmen giydikleri ince bembeyaz tulumları , fabrikanın içi de ona göre serin ve ister inanın ister inanmayın yemekhanede herkese baktım, gezerken herkese baktım fakat o bembeyaz tulumda bir adet bile leke görmedim eldivenlerinde bile en ufak bir leke yoktu ve her şey önce güvenlik kuralı ile yapılıyor.
    Anlıyacagınız gidip görürseniz aradaki farkı çok çok daha iyi anlarsınız , Honda bu işin son noktasına gelmiş hem bizim hem çalışanlarının sağlığı açısından. Honda sempatizanı mıyım hayır , motosikletim Honda mı hayır tercih etmedim fakat yaptıkları işe saygım sonsuz.
    Honda türkiyede motosiklet bile toplamıyor ki. Hepsi koliyle çinden japonyadan geliyo.

Motosikleti
    Var
    Motorlupisiklet diyebiriz kisaca

Motosikleti
    Var

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda türkiyede motosiklet bile toplamıyor ki. Hepsi koliyle çinden japonyadan geliyo.
    bu adam yalan mı söylüyor şimdi abi ? hondanın fabrikası gebzede degıl mı hem ? şekerpınarda ? kendi sitesinde bile yazıyor. nasıl toplamıyor anlamadım ?koliyle cinden japonyadan tabiki gelecek. biz burda topluyoruz dıye bılıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

Alıntı aranel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulen honda yaptı biyerimiz geçti asya yaptı köylü oldu.
    hondanın yaptıgı 10 senedir kullanılırken, Titandan bahsedıyorum, asyanın yaptıgı 3 senede cırtlıyor. belki 3 bile degil.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

bora atay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache 150 rtr
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hondanın yaptıgı 10 senedir kullanılırken, Titandan bahsedıyorum, asyanın yaptıgı 3 senede cırtlıyor. belki 3 bile degil.
    aynen Öyle Titan ve Africa twin bugune kadar yapılmıs en saglam motosikletlerdir. 150.000 de anahtar değmemiş olanları var, asya ya 150.000 de kaç kere yeni motor yaptırırsın bilinmez. Sakın yalnıs anlamayın beni herkesin bütçesine göre olduğunu en iyi ben bilirim 87 kilo adamım mondial 50 tt ye bindim 1 sene, asya as 150t 19 A yla da 6 ayımı geçirdim. Bindim ama nasıl bindim , her viraj da , her 70 km nin üstünde düşüne düşüne bindim. japon, bant , ahtapot kullanıp dokulen yerlerını tutturmaktan, haftada bir vidalarını sıkmaktan, her bindiğimde aynalarını düzeltmekten kanser olarak bindim. Varsa paranız gidin kaliteli bir şey alın , biriktirin bir şekilde. Uzunca bir sürecten gectim ve sonunda güvenli sağlıklı kaliteli birşey aldım. Umarım herkese çok çok daha iyilerini nasip eder. Motosiklet ve deniz şakaya bilgisizliğe ve inkar etsek de parasızlığa gelmez.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)