Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Racing'cinin arabayla ite kaka ölümüne mücadelesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    araç sürücüsü şeridine geçecekken racing birden araya dalıyor arabaya çarpıp devam ediyor ben arabanın yerinde olsam yamulturum o motorcuyu ne korna çalıyor ne birşey direk araya dalıyor düşecek tırın altına girecek sonra al başına belayı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Araba kendi şeridinde gidiyor.Suç makas atmaya kalkan motorcuda.Makası beceremeyip son anda tırın altına girmektense arabaya sürttürüyor.G.tü kurtardığına dua edip suçunu kabul etmeli ve arabanın hasarını karşılamalı.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben orada sadece sapağı kaçıran kızgın bir otomobil sürücüsü görüyorum.

ilk aralıktan yoluna devam etmek için tırın arkasına giren bir otomobil sürücüsü görüyorum.

sapağı kaçırdığı için dikkati dağılıp aynasına bakmadan şerit değiştiren bir otomobil sürücüsü görüyorum.

yazınızdan sonra videoyu tekrar tekrar izledim ve bunlardan başka bir şey göremedim.

eğer o araç sol şeritten sağ şeride geçmeye çalışsaydı minibüs ilerlediğinde minibüsün arkasına geçerdi.

valla şehir içi trafiğinde ister oto ister motosiklet kullanayım; beni öpsen o tırın arkasına geçmem. dediğim gibi araç sürücüsü sapağı kaçırdı.

ayrıca dediğiniz gibi bile olsa aynaya bakmadan şerit değiştirdiği gerçeğini değiştirmez.

valla bi ben safım; kör nokta aynasız araç kullanmıyorum. motosikletimdeki kör aynaları sürekli çalınıyor buna rağmen hep takıyorum. daha geçen gün buna benzer bir şey yaşadım ve araç sürücüsünü uyardım.
    ilk üç cümlemin neresi yanlış anlayamadım? adamın ne yapmaya çalıştığını bir ben mi yanlış anladım? çarpma anından öncesine dikkat etmem yanlış mı?

valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birinci sıkıştırmayı bilinçli olarak yapmamış. Motorcu sağından hızla geçiyor ben olsam bende farkedemem. Ama ikinci sıkıştırmada adam her türlü hakareti hak ediyor. Motorcu önündeki arabanın önündekini de takip etmek zorunda. Araç sürücüsü dangoz diye motorcu da aynı şekilde davranmak zorunda değil. 5 Saniye bekle sonra solla ne olur hararet mi yapar motorun.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorcu sağdan geçerken arabanın aynasına çarpıp yatırıyor aynayı, iyi izleyin ondan sonra yok adam hayvan gibi geliyo falan diyin. Ben olsam ben de aynısını yaparım, istanbulda da arabanın aynasına çarpıp kaçan motorculara çok sövüyorum fakat yapacak bi şey yok trafikten faydalanıp kaçıp gidiyolar.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    araba sürücüsü haklı arkadaşlar.. bana bi motorlu böyle çarpacak arkasından da kaçacak.. vay vay vay vay...

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    motosiklet sürücüsü bariz şekilde hatalı. hatanın arabada olduğunu söylemek için trafik kurallarından bihaber olmak gerek.

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Araba 2. defa bilerek motorcunun üstüne çıkmış, cezası biber spreyi ve direk dalmaktır.

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Gördüğüm kadarıyla arabalı adam normal şeridinde gidiyor motorcu makas atmaya çalışırken çok yakın geçiyor. Trafikte o şekilde makas atmak zaten yasak motorcu %100 suçlu. Tabi arabalı adamında sıkıştırarak durdurması hatalı
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    otomobildeki adam haklı
    böyle motorcuyu savunmam arkadaş
    hepimiz zaman zaman yaparız dengesiz sürüşlerde önemli olan haklı haksız ayrımını yapabilmektedir
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Arora AR 200-11 TIGER
    sanırım kimsenin farketmediği birşey var , siyah araç tırı sollamaya giriştiğinde tam karşı şeritten üstüne gelmekte olan kırmızı bir araç var , onu farkedip sağa doğru yani tıra doğru direksiyonu kırıyor , tam bu an da motorun siyah aracı sağından geçme anı oluyor , yoksa araç tırın arkasına falan girmeye çalışmıyor , sağa doğru bir girişim yapmasaydı motosiklet sürücüsü rahatlıkla oradan geçebilirdi , hatta aralarından değil tabiri caizse makas denilen şekilde geçebilirdi.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    İlk Motosikletin arabaya makas atarak geçmesi yanlış zaten geçiş esnasında arabanın aynasını ters çeviriyor ve motosikletçi uzayıp geçiyor ikinci ve en büyük yanlış ise otomobil sürücüsünün motosiklete yetişebilmek için kendini ve diğer sürücüleri tehlikeye atarak ve karşı şeritide ihlal ederek bir sürüş yapıyor. Burda şimdi hiç birimiz şu hatalı bu hatalı diyerek suçlu aramayalım bu şekilde araç kullabileceğini zanneden zihniyet suçlu .Bırakın kendi hayatlarından vaz geçmeyi tehlikeli bir sürüşte belkide okula kızını almaya giden yada işe gitmeye çalışan yada hastaneye giden v.s. v.s insanlarında hayatına mal olabileceğini düşünemeyen zihniyet suçlu...
    drsteel bunu beğendi.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    ben olsaydım adamın üzerinden geçmiştim motorla
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)