Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

OGS Kaçakları, bir bakın isterseniz!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Yapılan denetim nedense hep para kazanmaya dayalı. OGS den kaçak geçen kurye keyfine kaçak geçmiyor. Günde 3-4 bilemedin 10 kere geç bakalım sende, oturduğun sıcak koltuktan Kanunlara saygı duymalıyız nutukları atacakmısın?.
    Neden kavşaklara pusu atmıyolar? Neden U dönüşü yapılmaz yerlerde bekleyip senin benim canımı minübüscülerden taksicilerden kurtarmıyolar kardeşim sorsana kendine bir.
    Şİmdi bu uygulamayı yaptılar en fazla 1 bilemedin 2 gün. Sonra aynen devam. Neden? Polisimiz kota doldursun.
    Bizden aldığı vergilerle, kestiği cezalarla hergün dolaştığımız yolları pırıl pırıl yapıyo değilmi devlet.
    Vergisini çatır çatır alarak yaptığı köprüden geçiş 4tl olmuş neden 4tl dedinizmi hiç neden 50kuruş değil?
    Bide çıkmış büyük baş polisimiz vatandaşlarımız kurallara uysa ne olur demezmi. Güldürmeyin adamı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Dün gece rüyamda gördüm, 73 cc ve üzeri motorlara vergi getiriyolardı. 100'lük cub olması da kurtarmıyodu yani. Benim rüyalarım da genelde çıkar. Feribotta arabayla motora aynı parayı alan adamlardan da bunun gerçek olması beklenir. Çok merak ediyorum feribotta araba kadar yer kaplamak istesem ne yaparlar. Hem arabayla aynı parayı al hemde kenara köşeye sıkıştır olacak şey değil.

Arkadas, tabiki kuryeyi yakalayacak ne yapacak? Kac tane SS bant yapistirip geciyor? Tamam paralarini kazaniyorlarda, o zaman araclardakiler keriz mi? Taksiciler keriz mi? Diger motorlar keriz mi? Iyi yapistir banti, sonra ben kuryeyimde maasim azda, kardesim git konus sirketle ogs midir nedir versinler, seninle ne alakasi var... Haklilar, umarim daha fazla yakalanan olur...

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Bu konu daha önce konuşuldu.
    Köprüden geçişini karşılayacak biriyim.(Hem araba hem motor)
    Ama şimdiye kadar 3yada4 kez kaçak geçtim.
    Son yediğim komik radar ve bir kaç cezadan sonra anladım ki amaç
    senin benim onun canını korumak değil. Kotayı doldurmak,devlete vergi
    kazandırmaktır. (Bakınız motosikletli polislerin o trafikte bir çok sürücünün
    canını tehlikeye atarak cevval bir şekilde gariban kuryeleri yakalayışı TV kanalınada
    haber salınmış gelmiş çekmiş haber yapmış. Laf ola beri gele her gün kullanıyorum
    o köprüyü ben kimsenin baktığı yok.
    Uzun kafın kısası ben artık ciddi ciddi kaçak geçmeyi düşünüyorum.

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    OGS den kaçak gecen garibanları yakalarlar ama meclisten geçen teröristleri yakalamazlar.
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Yukarda arkadaşın dediği gibi bu olay bir kere olur 2 kere olur denk gelmemek lazım tamam mı devam mı sorusuna elbette devam ne köprü ne otoyol bu devlete zırnık yok benzinden alıyorlar işte yetmiyormu..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı D-Rat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadas, tabiki kuryeyi yakalayacak ne yapacak? Kac tane SS bant yapistirip geciyor? Tamam paralarini kazaniyorlarda, o zaman araclardakiler keriz mi? Taksiciler keriz mi? Diger motorlar keriz mi? Iyi yapistir banti, sonra ben kuryeyimde maasim azda, kardesim git konus sirketle ogs midir nedir versinler, seninle ne alakasi var... Haklilar, umarim daha fazla yakalanan olur...
    Şirket de hemen verir OGS'yi, dünya barışı istersin o da hemen sağlanır, ağaçlarda pamuk şeker yetişir, benzini bedava yapın dersin onu da yaparlar kesin. İnsanlar nasıl bir hayal dünyasında yaşıyor belli değil. Burnunu bile çıkarmadığı kristal kulelerden atıp tutması rahat oluyor bazılarının.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)