Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    çantayı takabildim sonunda..

reverse, EFEKAN09, altugkartal ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    altugkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi günler arkadaşlar size bir sorum olacak ilk motorum olduğu için ve genelde kapalı garajda kaldığı için hiç kirlenmedi ara sıra tozunu sildim ama yıkamadım yıkatmadım, dün açık garaja park etmiştim biraz kirlenmiş ve yıkamak istiyorum direkt sabunlu vb suyla yıkasam bir problem olur mu ? sonra çalışmasında problem olur mu ? ( ilk motorum ve cidden acemiyim bu konularda )

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı altugkartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler arkadaşlar size bir sorum olacak ilk motorum olduğu için ve genelde kapalı garajda kaldığı için hiç kirlenmedi ara sıra tozunu sildim ama yıkamadım yıkatmadım, dün açık garaja park etmiştim biraz kirlenmiş ve yıkamak istiyorum direkt sabunlu vb suyla yıkasam bir problem olur mu ? sonra çalışmasında problem olur mu ? ( ilk motorum ve cidden acemiyim bu konularda )
    yıkamada problem olmuyor, boyası için zararlı olur diye düşünüyosan, kostik içerikli kimyasaldan uzak dur bence.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    KapÇık
    üstat git benzinliğe.. bekle motor iyice soğusun sıcakken yıkama.. para atmadan bas tazıksız su gelıyo ısla bi güzel. sonra bi lira at köpükle.. sonra bi lira at tazıklı suyla bıraz uzaktan cok yakına girmeden (devrilmesin diye) yıka.. yan ayak al su süzülsün. bi bezle ibreleri kurula su izi kalmasın. bas marşa devam et ben öyle yapıyorum.. sorun cıkmıyo...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Ben hic petrolde kopuk vurdurmadim cnku icinde kostik var. Cok zararli bir madde hem boyaya hemde pilastik aksama.. kuzenimin otoyikamada yikiyorum dedigine gire kostik orani cok dusukmus ama artik orda da kopuk vurmuyorum..

Motosikleti
    KapÇık
    aslında motor yıkanmaz silinir. ama kolaya geliyor boyle

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Bizim ulke hala gelismekte oldugu icin her gun biyerler kaziliyor, mecbur krossçu olduk e bu camurlarida tazikten başkasi islah etmiyor :( ben herseye ragmen kendim yikarim. Gecen opette on camurluk ve tekere su tutacaktim az kalsin adamla kavga ediyodum, ille ben tutacam veremem tabancayi diyor

Motosikleti
    KapÇık
    ben kamp ve balık avı düşkünüyüm üstat. cb ile girdiğim yerleri bir görsen gecen sefer durup camurluktaki camurları temizlemem gerekti ön lastik dönmüyordu o derece yani burda benzinliklerde kendin pişir kendin ye hesabı yıkamalar

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Vayy, tesadufe bak bende bugun remixon fortuna salti sahte balik aldim bu ara lufer akini var ama sahil asfalt sukuer olsun

Bende dogayi cok severim,cb nin gidemeyecegi yol yok
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    sana doğadan bir kac foto o zaman

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

sadece facede olan alkolsuz fotolar cbf-gv-cb ile

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Anarim depresti hicbi gezi doga gezisinden cok keyif vermiyor.

Derenin icinden gecerken videolarim var youtube da hava soguk olmasa hic durmam sabahtan cikarim. Artik seneye kaldi.
    Benimde resimler var ama mobilden ekleyemiyorum :(

Motosikleti
    KapÇık
    valla üstat ben iş gereği olmadığı halde 12 ay motosiklet kullananlardanım. -1 derecede eve 470 km mesafede çin malıyla gece yolda kalmak nası bişey bilirmisin sen hafta sonu sinek ısıtan güneşi görür görmez cıkarım balık kamp doğa ne uygunsa

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Bende 12 ay yagmur camur demeden hatta kar yagdiginda yerler tuttugunda bile kullaniyorum ama yukarilara cikmak cok zor burada, sırılsıklam oluyor insan.

Bu arada action cam almayi dusunuyorum,kuzen amerikaya gitti eger vakti olursa gopro hero2 yada jvc nin xa1 modelinden isticem,siz ozaman gorun

Motosikleti
    KapÇık
    canonun bı su altı mini modeli vardı 50 lira mı ne. ondan düşünmüştüm bende kaldı bu sıralar bakamadım

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Onlarin gorus acisi dar bide saniyede cektikleri resim sayisi az,cozunurluk dusuk,sarjlari az gidiyor vs.. hani almisken iyi bisey olsun diye dusundum.. tr de 1.000 tl gibi fiyatlar donerken amerikada 300 tl gibi fiyatlara bulunuyor. Youtube da videosu var jvc action cameranin.. goruntusu mukemmel

Motosikleti
    KapÇık
    cok para beaaa

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    300 tl ye getirtebilirsem cok ucuza almis olurum zaten istedigim zaman 400-500 e satabilirim, altın alip kenara koyacagima camera alip motora takicam

Ben severim oyle seyleri, gecenlerde almanyadan Nintendo DS getirtmistim yatagimin basinda duruyor arada oynuyorum

Motosikleti
    KapÇık
    bende severım fakat gercekten cok para TR. fiyatı senin öyle bi imkanın varsa güzel olur tabi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

yarın aksam işe gelirken erken uyanırsam bi şerit led alıyım çantaya stop ışığı çekiyim diyorum ne dersin

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Onu bende dusundum ama stoptan kablo cekmek icime sinmedi :/ elektrik tesisati fobim var.aslinda guzel olur.

Ben 2 tane çakar devreli power led aldim, on farin altindaki reflektorlerin baglandigi demire takmayi dusunuyorum :/ kalabalik trafikte sellektor yapmadan gorunur olma amacli

Motosikleti
    KapÇık
    o işi genelde tofaşın kuş serisinde kullanılan kendınden modullu park ampülü yerine takılan çakarlarla hallettim ben. devre elimde var çalışıyorda uygun bır zamanda fardaki parkları söküp onları takmayı planlıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)