Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı bounrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden bukadar çok benziyorlar?
    http://www.motoran.com.tr/urun/cbs-150-balancer/
    devir göstergesi ve 25cc daha fazlası var !!
    o devir göstergesi varya.. seneye yok....
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    cb 125e almayı planlıyorum, 3bin tl cıvarı 2013 varmı tanıdık ? memnunmusunuz genel olarak motordan? vitesliye geçiş için düşünüyorum, bu yüzden ikinci el, 1 sene kadar kullanacağım birtane arıyorum geçen sayfalarda yağ sızdırma vs gibi sıkıntılar grdüm, gerçekmidir??

Motosikleti
    KapÇık
    ben yaşamadım. yakıt olarakta cok memnunum. seyir halinde devir saatinde ne gibi bi aksiyon görmeyi bekliyorsun 125 lik motorda bilmiyorum. ama memnunum. tavsiye ederim.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı bounrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cb 125e almayı planlıyorum, 3bin tl cıvarı 2013 varmı tanıdık ? memnunmusunuz genel olarak motordan? vitesliye geçiş için düşünüyorum, bu yüzden ikinci el, 1 sene kadar kullanacağım birtane arıyorum geçen sayfalarda yağ sızdırma vs gibi sıkıntılar grdüm, gerçekmidir??
    çok şanssız değilsen hiç sorun yaşamassın, yakışı ve gidişi gayet iyidir. fakat 3bin tl 2.el 2013 model bir cb görmedim henüz.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    KapÇık
    hadi canlanın millet..

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Beyler benim egzoz on numara oldu ama daha tam cozemedim vakitsizlikten dolayi. Tork fena artti rampada deli gibi gidiyor,ses camaro gibi ayrica susturucu aparati var takinca orjinal egzoz gibi sessiz oluyor.

Su fabrikada uretim bi yavaslasa motoru yikayip video cekip eklicem buraya ama basimi kasimaya vakit bulamiyorum.

Bide yagişlar başladi Allah bize kolaylik versin malum CB yoldaki nemi bile guzelce toplayip uzerimize atiyor duş alalim diye )
    Permatiq59 ve abeciMotoru bunu beğendiler.

Motosikleti
    KapÇık
    bekliyoruz video foto

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:53 ----------

sizin hesabınızdan yüklenmis bir video buldum. bu mu?

korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen kesin çizer , dizliklerin üzerine depoya değdiği kısımlarada yapıştırabilirsiniz bişeyler ben öyle yapmıştım tık yoktu 8000km, motosikletimi alan arkadaşla 2 hafta sonra mı ne görüştüm depoya denk gelen yerler çizik içindeydi :/

Bence yağı değiştirmesin çünkü rodaj yağı özelliği farklı bir yağ ve 1000 km kadar bence o yağ işini yapmalı güzelce, zaten ne kalmış şunun şurasında

Birde depoya bişey yapıştıracaksanız, reklamcılarda falan oluyor ya damla çıkartma (şeffaf), 7-8cm lik yuvarlak damla çıkartma alabilirsiniz, ozaman hem dizlerde fren yapınca kayma da olmaz rahat tutunur depoya
    motosay şirinevler kılıf üretimini yapan yer koluğu kaplattım 4 cm sünger on numara rahat oldu 60 tl depo kılıfı da 30 tl 45 e satıor heryer ...
    Permatiq59 bunu beğendi.
    1. FYM MASAİ 250 CC CHOPER 2. HONDA CBF 150 CC COMMUTER
    3. ASYA GY 200 CC ENDURO 4. HONDA CB 125 E YİNE COMMUTER ve commuterin kralı son MCX 162 CC

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bekliyoruz video foto

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:53 ----------

sizin hesabınızdan yüklenmis bir video buldum. bu mu?

http://www.youtube.com/watch?v=xJ3KbEcNLck
    Dostum senden korkulur vallahi nasil buldun bunu evet bu ama 12-8 cikisinds simit almaya giderken cekmistim guzel olmadi diye koymadim onu
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    bende suan işteyim emekçilere selam olsun 20:30 / 08:30 calısıyoruz video'ya gelince değişik olmuş yakıt artacaktır zevk meselesi tabi

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    bende suan işteyim emekçilere selam olsun 20:30 / 08:30 calısıyoruz video'ya gelince değişik olmuş yakıt artacaktır zevk meselesi tabi
    Lanet olsun vardiya sistemini bulana
    Kolay gelsin Yakit konusunda cok degisecegini sanmiyorum zaten az yakiyor CB,varsin biraz artsin.Fark edilme konusunds cok basarili. Mesela 70 km ile soldan giden araca eskiden arkadan yaklastgmda beni fark etmiyordu, sellektor korna yapinca uyuz olup yolvermiyordu.simdi darrrrrrrr diye kicina yapisinca ne geldigini anlamadan yol veriyolar ve ozellikle kaldirim fobisi olan yayalar uzerinde cok etkili. Bakalim zamanla artilarini ekserini gorucem tabi fabrikadan vakit ve mecal kalirsa :(

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lanet olsun vardiya sistemini bulana
    Kolay gelsin Yakit konusunda cok degisecegini sanmiyorum zaten az yakiyor CB,varsin biraz artsin.Fark edilme konusunds cok basarili. Mesela 70 km ile soldan giden araca eskiden arkadan yaklastgmda beni fark etmiyordu, sellektor korna yapinca uyuz olup yolvermiyordu.simdi darrrrrrrr diye kicina yapisinca ne geldigini anlamadan yol veriyolar ve ozellikle kaldirim fobisi olan yayalar uzerinde cok etkili. Bakalim zamanla artilarini ekserini gorucem tabi fabrikadan vakit ve mecal kalirsa :(
    cbf150 den sonra açık performanslı egzozlu gv250 ye binince gercekten egzoz sesinin farkedilirlik konusunda ne kadar yararı oldugunu farketmıstım. gv'yi aldığımın ertesi sabahı 1200 km yola gittim. uzun yolda baş ağrısınında farkedilirliğini yaşamıstım
    F54 bunu beğendi.
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    cbf150 den sonra açık performanslı egzozlu gv250 ye binince gercekten egzoz sesinin farkedilirlik konusunda ne kadar yararı oldugunu farketmıstım. gv'yi aldığımın ertesi sabahı 1200 km yola gittim. uzun yolda baş ağrısınında farkedilirliğini yaşamıstım
    O konuda hakkisin,gecenlerde hastaydim bssim agriyordu (herzaman da uykusuzum) 15 km yol gittim egzoz iskence yapti resmen şasirdim. Hani bssin cok agrir da cocuklars ses yapmayin diye bagirirsin ya iste aynen oyle.keske susturucuyu cantaya koysaydim dedim :/
    Susturucuya kumas bi kilif yapicam malum cantada kaska vs zarar vermesin diye.. yapacak cok is var ama 6+1 ustelik vardiyali olunca hafta tatilimde genelde uyuyorum

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Beyler benim egzoz on numara oldu
    Oha

Çok güzel olmuş harbi ya, çekişe etkisi videodan bile net anlaşılıyor, ben böyle bir fark inan beklemiyordum

Şekli şemali detaylı videoları iyice merak ettim şimdi

Hayırlı olsun Serkan, yakışırr

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Oha

Çok güzel olmuş harbi ya, çekişe etkisi videodan bile net anlaşılıyor, ben böyle bir fark inan beklemiyordum

Şekli şemali detaylı videoları iyice merak ettim şimdi

Hayırlı olsun Serkan, yakışırr
    Eyvallah sagolasin vallahi bende performans beklemiyordum şok etti beni. Golcuk'u bilenler bilir sirinkoye cikiyorum deli bayirlar feci rampalar, bunca zaman 1. Vites ciktigim bir bayir var artik 2 ile cikiyorum orjinal egzoz sıkıyormus motoru.

Su arka fren ve boru boyasini halledeyim hele katolog cekimi gibi yapicam

Motosikleti
    Honda NC S
    Arka fren boyasını halletmek nedir

O bu değilde hakkaten umduğumun üstünde sesi ve çekiş gidiş rahatlatması

Yoksa biliosun boşa para vermişsin yazık günah yazarım acımam

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Arka fren boyasını halletmek nedir

O bu değilde hakkaten umduğumun üstünde sesi ve çekiş gidiş rahatlatması

Yoksa biliosun boşa para vermişsin yazık günah yazarım acımam
    Hehe bilmem mi simdi soyle; bidigin uzere komple silindirden itibaren yaptirdim. Ara boru arka fren pedalinin altindan geciyor ve frene basamiyorum boruya carpiyor dolayisi ile borunun o kismini isitip ezip arka freni faal hale getirmem gerek. Bir diger sıkıntı silindirden itibaren 25cm kadar bir yerin boyasi yandi uctu gitti malum ilk cikis yeri sicaklik fazla.. birde orayi boyamam gerek.sonra binicem ustune vurucam kirbaci ) bu arada yolun bu taraflara duserse gel bir dene, hic cb gibi degil )

Motosikleti
    Honda NC S
    Bidiğin üzere silindirden itibaren yaptirdim. Ara boru fren pedalinin altindan geciyor ve frene basamiyorum

Dolayiyla borunun o kismini isitip ezip arka freni faal hale getirmem gerek.

Bir diğer sıkıntı silindirden itibaren 25cm kadar bir yerin boyasi yandi uctu gitti malum ilk cikis yeri sicaklik fazla.. birde orayi boyamam gerek.

Yolun bu taraflara düşerse gel bir dene, hic CB gibi degil
    Yolum düşmesede düşürürz, ayıpsınn

Abi o ezme işlemini egzozcu dayıya yaptırsana, uğraşma yani

Boyatmayadabilirdin aslında, kötü durmazdı bence Boyası uçan yeri kendin mi boyayacaksın?

Bende aldım egzoz boyası, sıcak hava olursa çok daha iyi oluyormuş o iş ama yağmur falan var burada şimdilik :/

Saç ile ilgili kelleden operasyon geçirdim, 2 haftadır motosiklete binemiyorum, sigarayı bırak deseler daha kolay ya, motosiklete bağımlı olmuşum resmen

Bu boşlukta egzoz falan derken sonuçta yine motosikletimle ilgilenirim diyordum işte ama bu sefer yağmur çamur

Brandayı aç biraz izle kapat ta olmuyor, daha kötü oluyor insan, yerim kaskını diyesim gelir diye korkumdan (kendimle çelişirim, kasksız bineceğime hiç binmem)
    sabah akşam başımı çevirip geçiyorum yanından, fena durumdayım anlatamam

Bu kadar dibe batmışken psikolojim senin egzozun sesi var ya ne güzel geldi, sevaba girdin sevaba

Motosikleti
    KapÇık
    ah şu yağmurlar

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Yolum düşmesede düşürürz, ayıpsınn

Abi o ezme işlemini egzozcu dayıya yaptırsana, uğraşma yani

Boyatmayadabilirdin aslında, kötü durmazdı bence Boyası uçan yeri kendin mi boyayacaksın?

Bende aldım egzoz boyası, sıcak hava olursa çok daha iyi oluyormuş o iş ama yağmur falan var burada şimdilik :/

Saç ile ilgili kelleden operasyon geçirdim, 2 haftadır motosiklete binemiyorum, sigarayı bırak deseler daha kolay ya, motosiklete bağımlı olmuşum resmen

Bu boşlukta egzoz falan derken sonuçta yine motosikletimle ilgilenirim diyordum işte ama bu sefer yağmur çamur

Brandayı aç biraz izle kapat ta olmuyor, daha kötü oluyor insan, yerim kaskını diyesim gelir diye korkumdan (kendimle çelişirim, kasksız bineceğime hiç binmem)
    sabah akşam başımı çevirip geçiyorum yanından, fena durumdayım anlatamam

Bu kadar dibe batmışken psikolojim senin egzozun sesi var ya ne güzel geldi, sevaba girdin sevaba
    Sitenin mobil uygulamasi beni cildirtmak uzere :( ayni mesaji 6. Ya yazmaya calisiyorum..

Ferdi cok gecmis olsun, egzozu yapan ustaya ezdiremem cunku adam taa izmir tire de ayrica boyamam sart cunku yanip boyasi dokulen yer beyazimsi garip bir hal aldi. Gecenlerde bi schooter in egzoz borusunu birde viragonun blok yan kapaklarini boyamistim o boya hala duruyor olmali.(800 dereceye kadar dayanikli)

Boyama konusunda sana kucuk bi taktik vereyim,egzoz borusu sicakken at boyayi ;) daha saglam olur. Bu isin puf noktasi bu. Tabi cayir cayir yanarken degil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 26 kullanıcı var. (0 üye ve 26 misafir)